głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
podoba mi się : teksty izuu dodał komentarz: podoba mi się :) do wpisu 15 lipca 2010
cudowne  teksty izuu dodał komentarz: cudowne ;* do wpisu 15 lipca 2010
A gdy powiedział że to koniec... teksty

izuu dodano: 15 lipca 2010

A gdy powiedział, że to koniec wzruszyłam tylko ramionami i powiedziałam, że na każdego przychodzi czas. Ani jednej łzy. byłam z siebie dumna.

ale to tylko nieliczne więc i tak nie ma o czym mówić D ja sama nie uważam że są śliczne. w każdym czegoś mi jeszcze brakuję. :  teksty izuu dodał komentarz: ale to tylko nieliczne, więc i tak nie ma o czym mówić ;D ja sama nie uważam, że są śliczne. w każdym czegoś mi jeszcze brakuję. : ) do wpisu 15 lipca 2010
ojej dziękuję bardzo   wprawdzie wpisy z pierwszych kilku stron nie są jeszcze moje ale cała reszta jak najbardziej. w tym roku skończyłam 15. teksty izuu dodał komentarz: ojej dziękuję bardzo ;** wprawdzie wpisy z pierwszych kilku stron nie są jeszcze moje, ale cała reszta jak najbardziej. w tym roku skończyłam 15. do wpisu 15 lipca 2010
nie ma sprawy : teksty izuu dodał komentarz: nie ma sprawy :* do wpisu 15 lipca 2010
 z nami koniec to nie ma sensu.... teksty

izuu dodano: 15 lipca 2010

-z nami koniec, to nie ma sensu. –Jasne, rozumiem. –Tylko tyle!? –nooo… nie, jednak nie rozumiem. Mówisz, że to koniec. Spoko nie ma sprawy. Na co więcej liczyłeś? Płacz? Błaganie byś tego nie robił? Sorry u mnie to nie przejdzie.

dziękuję   teksty izuu dodał komentarz: dziękuję ;** do wpisu 14 lipca 2010
Widząc ich razem w końcu dotarło... teksty

izuu dodano: 14 lipca 2010

Widząc ich razem w końcu dotarło do mnie, że nigdy nie będziemy razem. Mimo wszystko wiem, że powinnam pragnąć by był szczęśliwy, jednak tego nie potrafię. Nie z nią. Nie na moich oczach.

 co robisz? – Uczę się na... teksty

izuu dodano: 14 lipca 2010

-co robisz? – Uczę się na pamięć pewnych słów. – Tak? A jakich? I w ogóle, po co? –Zasłoniłam ręką kartkę w zeszycie, lecz wiedziałam, że przyjaciółka i tak nie da za wygraną. Podniosłam zeszyt tak, żeby mogła zobaczyć i zamknęłam oczy. ‘Nie kocham go’. Przeczytawszy to, tylko się zaśmiała i wzięła go ręki długopis skreślając słowo ‘nie’.- Kochasz. –Uśmiechnęła się a ja wiedziałam, że jak zwykle ma rację.

   teksty izuu dodał komentarz: ;*** do wpisu 14 lipca 2010
nieważne jak bardzo jesteś... teksty

izuu dodano: 13 lipca 2010

nieważne jak bardzo jesteś szczęśliwa. czasami każdy potrzebuje dnia kiedy może wyżyć się na wszystkich wokół, usiąść i najzwyczajniej w świecie zacząć płakać.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV