głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
izuu zmieniłaś się. – Ja? Nie. Po prostu nauczyłam się żyć bez ciebie. uśmiechnij się. On stoi za tobą i rozmawia z kolegami chyba nie chcesz żeby zobaczył cię w ty

izuu

izuu.moblo.pl
zmieniłaś się. – Ja? Nie. Po prostu nauczyłam się żyć bez ciebie.
 zmieniłaś się. – Ja? Nie. Po... teksty

izuu dodano: 1 sierpnia 2010

-zmieniłaś się. – Ja? Nie. Po prostu nauczyłam się żyć bez ciebie.

 uśmiechnij się. On stoi za tobą i... teksty

izuu dodano: 1 sierpnia 2010

-uśmiechnij się. On stoi za tobą i rozmawia z kolegami, chyba nie chcesz, żeby zobaczył cię w tym stanie. – Wiesz, masz racje. –Uśmiechnęła się i podeszła do najprzystojniejszego chłopaka w szkole, flirtując z nim na całego. Gdy spojrzała na swojego byłego, uśmiechnęła się jeszcze szerzej. Pierwszy raz zobaczyła w jego oczach zaskoczenie, zazdrość i złość. To było coś, czego pragnęła.

 już ci na nim nie zależy?... teksty

izuu dodano: 1 sierpnia 2010

- już ci na nim nie zależy? Przecież tak bardzo pragnęłaś z nim być. Co się zmieniło? – Moja miłość do niego. Dałam sobie z tym wszystkim spokój, kiedy zrozumiałam, że to nie było to. Kiedy doszło do mnie, że ta ‘miłość’ była tylko obsesją za czymś czego nie mogę mieć.

wow. jednak widzę że nie będę oryginalna mówiąc że to jest świetne cudowne wspaniałe :D. jesteś genialna : teksty izuu dodał komentarz: wow. jednak widzę, że nie będę oryginalna mówiąc, że to jest świetne, cudowne, wspaniałe :D. jesteś genialna :* do wpisu 31 lipca 2010
Przewracała się z boku na bok.... teksty

izuu dodano: 31 lipca 2010

Przewracała się z boku na bok. Dochodziła godzina 1 w nocy, lecz nadal nie mogła zasnąć. Sama do końca nie wiedziała, dlaczego. Spojrzała na telefon. Nic. Zero wiadomości. Odłożyła go na miejsce a po chwili usłyszała dźwięk przychodzącej wiadomości. ‘ Przepraszam, że tak późno, ale dopiero kładę się spać Dobranoc:* ‘. Uśmiechnęła się i po chwili otoczyła ją kraina snów. Już wiedziała, o co w tym wszystkim chodzi.

czy wierzę w przeznaczenie? tak.... teksty

izuu dodano: 31 lipca 2010

czy wierzę w przeznaczenie? tak. możesz powiedzieć, że jestem naiwna czy co tam wolisz, ale zdania nie zmienię. tyle już w moim życiu się zdarzyło, że byłabym głupia mówiąc, że to tylko przypadek.

I wiem że życie daję nam... teksty

izuu dodano: 30 lipca 2010

I wiem, że życie daję nam prawdopodobnie drugą szansę na lepsze poznanie siebie samych. Obiecałam, że Cię znajdę i słowa dotrzymałam. Ale musisz mi jedno wybaczyć. Nie potrafię walczyć o to, na czym mi zależy. Zwłaszcza kiedy wiem, że to i tak nie miałoby sensu.

życie uszło z niej wraz z pierwszym... teksty

izuu dodano: 29 lipca 2010

życie uszło z niej wraz z pierwszym pocałunkiem jej ukochanego z dziewczyną, która nie była nią. nadzieja na to , że kiedyś będzie z nim szczęśliwa rozwiała się jak nic nieznaczący dym- z każdą sekundą coraz bardziej blaknął, by zaraz ujść w nicość.

 Zabierz mnie stąd. Błagam... teksty

izuu dodano: 21 lipca 2010

-Zabierz mnie stąd. Błagam wyjedźmy gdzieś, gdzie każdy żyje własnym życiem, a nie życiem innych. Gdzieś, gdzie nie ma kłamstwa a każdy jest dla siebie miły, uprzejmy i uśmiecha się na widok innego człowieka. Gdzie nie ma zazdrości, zdrady i złamanych serc.- Wiesz mała znam takie miejsce. - tak? - To marzenia.

wiem wiem D myślałam nad tym dziś  ale jutro prawdopodobnie wybywam nad morze i nie mam pojęcia kiedy wrócę : ale na pewno się zobaczymy  teksty izuu dodał komentarz: wiem, wiem ;D myślałam nad tym dziś , ale jutro prawdopodobnie wybywam nad morze i nie mam pojęcia kiedy wrócę :) ale na pewno się zobaczymy ;* do wpisu 21 lipca 2010
haha no ba D uwielbiam   teksty izuu dodał komentarz: haha no ba ;D uwielbiam; *** do wpisu 21 lipca 2010
 D teksty izuu dodał komentarz: ;D do wpisu 21 lipca 2010
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV