głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
cudowne to jest :  teksty izuu dodał komentarz: cudowne to jest :) do wpisu 6 sierpnia 2010
Musiałam pogodzić się z tym  że... teksty

izuu dodano: 6 sierpnia 2010

Musiałam pogodzić się z tym, że mój facet pomimo tego, że mnie kocha, zawsze na pierwszym miejscu będzie stawiał breakdance. Nie pozostawało mi nic innego jak stać z boku i wiernie mu kibicować, jednocześnie tłumiąc w sobie zazdrość za każdym razem, gdy tłumy nastolatek krzyczały jaki jest cudowny, wciskały mu numery telefonów i najchętniej rzuciłyby się na niego bez żadnego zahamowania. On jednak zawsze wiernie wracał do mojego boku, całując mnie przy wszystkich. To dawało mi dowód na to, że naprawdę mu zależy.

nowy początek w życiu. chociaż... teksty

izuu dodano: 6 sierpnia 2010

nowy początek w życiu. chociaż mówią, że taki nie istnieje. chyba jednak warto się przekonać.

od teraz to ja będę bawić się... teksty

izuu dodano: 6 sierpnia 2010

od teraz to ja będę bawić się facetami i rzucać ich za każdym razem, gdy w pełni się zaangażują. nie na odwrót.

każde ze wspomnień jest powodem by... teksty

izuu dodano: 6 sierpnia 2010

każde ze wspomnień jest powodem by wracać w miejsca, które się kocha.

podobają mi się twoje wpisy. świetne są :  teksty izuu dodał komentarz: podobają mi się twoje wpisy. świetne są :) do wpisu 5 sierpnia 2010
Nie liczę na wiele. Zawsze byliśmy... teksty

izuu dodano: 5 sierpnia 2010

Nie liczę na wiele. Zawsze byliśmy tylko znajomymi i dobrze mi z tym było. Nasze wygłupy i zakłady dotyczące przyszłości. Kiedyś napisałeś, że chociaż znamy się krótko jestem jedyną osobą, z którą możesz pogadać na poważnie i się zwierzyć. Miałeś dziewczynę, która wiedziała, że może ci zaufać. A teraz? Wraz ze zmianą dziewczyny zmieniłeś siebie samego. Kiedy ja chcę pogadać zbywasz mnie mówiąc, że nie masz czasu a później przepraszasz i obiecujesz się poprawić. Tyle, że ja już mam dość. Żałuję, że tak wyszło.

 proszę bądźcie dzisiaj mili.... teksty

izuu dodano: 5 sierpnia 2010

-proszę bądźcie dzisiaj mili. bądźcie sobą. - jedno wyklucza drugie. // z serialu ;))

dziękuję :  teksty izuu dodał komentarz: dziękuję :) do wpisu 5 sierpnia 2010
Wyjebane mam na te wszystkie sms y :... teksty

izuu dodano: 5 sierpnia 2010

Wyjebane mam na te wszystkie sms`y : wygrałeś .. ble ble ble ` mogą to być nawet miliony, ale i tak wolałabym, żeby tym razem główną wygraną był sms od Ciebie.

Wzięła laptopa i wyszła na balkon... teksty

izuu dodano: 5 sierpnia 2010

Wzięła laptopa i wyszła na balkon, siadając na jednym z leżaków.Zaczęła pisać jak to ostatnio miała w zwyczaju.Nie były to opowiadania,wiersze czy piosenki.Pisała zwykłe przemyślenia, cytaty i krótkie opowieści dotyczące jej życia i życia innych.Włożyła słuchawki i w najlepsze zajęła się pisaniem nie zauważając nawet,kiedy obok niej stanął jej ukochany.Przestraszyła się i w pośpiechu zamknęła laptopa–Dlaczego nigdy nie chcesz pokazać mi,o czym piszesz? – Zwrócił się do niej jednocześnie całując ją w policzek.–Ponieważ wiem, że to wszystko źle by się skończyło.Nie chcę mieć przed tobą sekretów jednak musisz mi wybaczyć, ale do tej części mojego świata nie będę mogła nigdy Cię wpuścić.

Prosiłam go  że gdy będzie chciał... teksty

izuu dodano: 5 sierpnia 2010

Prosiłam go, że gdy będzie chciał kiedyś odejść niech przyjdzie i po prostu mi to powie. Obiecał jednak, że i tak nigdy mnie nie zostawi. Kilka tygodni później spotkałam go z jakąś suką u boku. Gdy mnie zobaczył tłumaczył, że to wszystko nie jest tak jak myślę.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV