głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
izu http: www.youtube.com watch?v=4Uo7X0hFRM0 W życiu tylko raz zdarza się ta prawdziwa miłość i zawsze wiemy kiedy nam się przytrafia. Możemy pokochać wiele osób p

izu

izu.moblo.pl
http: www.youtube.com watch?v=4Uo7X0hFRM0
http:  www.youtube.com... teksty

izu dodano: 23 lipca 2011

W życiu tylko raz zdarza się ta... teksty

izu dodano: 23 lipca 2011

W życiu tylko raz zdarza się ta prawdziwa miłość i zawsze wiemy kiedy nam się przytrafia. Możemy pokochać wiele osób przez całe życie, naprawdę mocno i szczerze, ale miłość do tej jedynej osoby zawsze będzie zajmować główne miejsce w naszym sercu.

'Najpierw Ci się podoba   tylko... teksty

izu dodano: 23 lipca 2011

'Najpierw Ci się podoba - tylko tyle. Później zauważasz, że obchodzi Cię to z kim gada, jakie ma koleżanki. Kolejnym etapem jest ogarnięcie czy nie ma dziewczyny- chociaż jeszcze wypierasz się, że pod żadnym pozorem on Ci się nie podoba. W końcu przyznajesz przyjaciółce- zauroczenie. Trwa to dość długo. Jest oglądanie się za nim na ulicy, śledzenie jego życiorysu i usiłowanie wpisania się w niego. W końcu zaczynasz czuć, że serce inaczej pyka - kochasz go, ale udajesz przed sobą, że to nie prawda. Bo przecież jesteś zimną i bezuczuciową panienką. Po paru miesiącach przyznajesz się już jawnie, że go kochasz i nie będziesz potrafiła żyć bez jego widoku. Cały ten proces tylko po to, by później się dowiedzieć jak bardzo on kocha inną.' [http://lu.bie.to]

http:  wiersze.doktorzy.pl... teksty

izu dodano: 23 lipca 2011

Nie wiem jak ogarnąć to wszystko..... teksty

izu dodano: 23 lipca 2011

Nie wiem jak ogarnąć to wszystko.. Niekiedy jestem pewna, że znam rozwiązanie, a okazuję się, że tylko oddalam się od niego. Dziękuję za te piękne chwile z wczoraj!! Jak to ktoś powiedział 'powracasz na stare śmiecie?' No tak .. Mówiąc otwarcie nie zamieniłabym na nic wczorajszego wieczoru! Nie ważne gdzie, jak i kiedy, ważne, że jesteście.

Raz pokazała Ci świat  którego... teksty

izu dodano: 23 lipca 2011

Raz pokazała Ci świat, którego nigdy nie widziałeś. Pewnie nie powinieneś go zobaczyć. Czasem mówiła słowa, które nie powinny zaistnieć w jej ustach. Pewnie nie powinna tego robić. Raz okradła niebo z gwiazd, które nie należały do niej. Pewnie nie powinno się to stać. Za każdy razem jej oddech przyśpieszał, a głos się łamał. Czuła, że właśnie tam powinna stać, być, kochać i czuć! Była pewna wszystkiego. Była panią czasu i świata.

Jestem mistrzynią mistyfikacji i... teksty

izu dodano: 23 lipca 2011

Jestem mistrzynią mistyfikacji i kłamstwa! Potrafię utworzyć utopię, fikcję! Złudzenie, w które wierzą wszyscy! Kocham tą całą rzeczywistość! Jestem pogodzona z samą sobą.. Co dziwne od dłuższego czasu nie mam problemów z sobą. Rozumiem siebie. Jasne, mam gorsze dni. Ale w porównaniu z tym stanem, jaki w tej chwili mnie ogarnął .. te złe dni są niczym. Marnym puchem!

 I don't need anyone in my life who... teksty

izu dodano: 23 lipca 2011

"I don't need anyone in my life who doesn't wanna be there." (nie potrzebuję nikogo w moim życiu, kto nie chce w nim być)

Cały ten rok był dla Blair serią... teksty

izu dodano: 23 lipca 2011

Cały ten rok był dla Blair serią wzlotów i upadków,z przewagą tych ostatnich.Ale co z tego,że jej życie nie układało się tak,jak sobie wyobrażała,tworząc w głowie własny film?To nie ona,tylko pozostali aktorzy okazali się dupkami.Zamierzała przenieść akcję filmu do zupełnie nowego miejsca,gdize zaangażuje całkowicie nową obsadę.A nikt nie wiedział lepiej od Blair,jak skupić na sobie całą uwagę.

Była jak samotny  roześmiany anioł... teksty

izu dodano: 23 lipca 2011

Była jak samotny, roześmiany anioł, unoszący się nad powierzchnią ziemi, zachwycony, że może latać, a jednocześnie cierpiący na samotność.

 Jeśli nie możesz ich pokonać... teksty

izu dodano: 23 lipca 2011

"Jeśli nie możesz ich pokonać, przyłącz się do nich. "

 Jest coś  czego nie nauczą cię w... teksty

izu dodano: 23 lipca 2011

"Jest coś, czego nie nauczą cię w prywatnej szkole: sztuki, jak się otrząsnąć i żyć dalej. Musisz się z tym urodzić.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV