głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
izu Jeśli mamy odpowiednio dużo czasu w końcu wszyscy dostrzeżemy co mieliśmy tuż przed nosem. I zdajemy sobie sprawę że niezależnie jak długo to zajęło warto było

izu

izu.moblo.pl
Jeśli mamy odpowiednio dużo czasu w końcu wszyscy dostrzeżemy co mieliśmy tuż przed nosem. I zdajemy sobie sprawę że niezależnie jak długo to zajęło warto było czekać
Jeśli mamy odpowiednio dużo czasu w... teksty

izu dodano: 23 lipca 2011

Jeśli mamy odpowiednio dużo czasu w końcu wszyscy dostrzeżemy, co mieliśmy tuż przed nosem. I zdajemy sobie sprawę, że niezależnie, jak długo to zajęło,warto było czekać.

Jeśli mamy odpowiednio dużo czasu... teksty

izu dodano: 23 lipca 2011

Jeśli mamy odpowiednio dużo czasu, wszyscy znajdziemy to, czego szukamy...Nawet, jeśli cały czas mieliśmy to przed nosem.

Błędy – wszyscy je popełniamy.... teksty

izu dodano: 23 lipca 2011

Błędy – wszyscy je popełniamy. Zazwyczaj mamy najlepsze intencje jak trzymanie czegoś w tajemnicy, by kogoś chronić. Albo chcemy oddalić się od osoby, którą się staliśmy. Czasami nie wiemy nawet, jakie błędy popełniliśmy. Albo odkrywamy to w ostatniej chwili żeby zdążyć wszystko wyprostować. Ale żaden błąd nie zdarza się bez powodu. Daje nam lekcje czegoś, czego w innym wypadku byśmy nie zrozumieli. Można mieć tylko nadzieję, że więcej nie popełnimy tego błędu. Całe szczęście, że tak się nigdy nie dzieje.

Jeśli chcecie znać moje zdanie... teksty

izu dodano: 23 lipca 2011

Jeśli chcecie znać moje zdanie, chodzimy na filmy, bo chcemy zobaczyć bajkę. Księżniczka, która odkłada swoje klejnoty, żeby wyznaczyć własną ścieżkę... Rozdzieleni kochankowie wracają do siebie... Ale życie to nie bajka... A szczęśliwe zakończenia zdarzają się bardzo rzadko... W prawdziwym życiu, młoda królowa staje się tyranem... i zabiera swoich poddanych na wojnę. Właśnie dlatego potrzebujemy filmów. Żeby przypominały nam, że mimo wszystko miłość może zakwitnąć w najbardziej nieprawdopodobnym miejscu... i że czasem nawet bajka może się spełnić.

'Łatwiej obronić swoją cnotę... teksty

izu dodano: 23 lipca 2011

'Łatwiej obronić swoją cnotę przed mężczyznami, niż swoją opinię przed kobietami '

Prohibicja nie ma szans wobec chęci... teksty

izu dodano: 23 lipca 2011

Prohibicja nie ma szans wobec chęci pokazania samego siebie. Bycie wolnym leży w ludzkiej naturze.I nie ważne jak długo starasz się być grzeczna, długo nie powstrzymasz niegrzecznej dziewczynki.

Są piosenki  które porywają do... teksty

izu dodano: 23 lipca 2011

Są piosenki, które porywają do tańca, Piosenki, przy których mamy ochotę śpiewać... Ale najlepsze piosenki to te, które przenoszą nas do momentu, gdy pierwszy raz je słyszeliśmy i jeszcze raz łamią nam serce.

dorastanie oznacza jedno –... teksty

izu dodano: 23 lipca 2011

dorastanie oznacza jedno – niezależność. Wszyscy tego chcemy. Czasem wykorzystujemy innych, żeby ją pozyskać. Czasem odnajdujemy ją w sobie. Czasem nasza niezależność przychodzi kosztem czegoś innego. A cena może być wysoka. Bo przeważnie, żeby pozyskać niezależność, musimy walczyć. Nigdy nie rezygnuj. Nigdy się nie poddawaj.

Najlepsza przyjaciółka patrafi... teksty

izu dodano: 23 lipca 2011

Najlepsza przyjaciółka patrafi dobrze wkurzyć, ale życie bez niej byłoby uboższe. Dlatego trzeba umieć się przyjaźnić

Nie da się cofnąć czasu dlatego... teksty

izu dodano: 23 lipca 2011

Nie da się cofnąć czasu dlatego powinniśmy z podniesioną głową wkraczać w następne etapy naszego życia bo inaczej zwariujemy zadając sobie ciągle pytania bez odpowiedzi.

Gdybym miała wziąć na inna... teksty

izu dodano: 23 lipca 2011

Gdybym miała wziąć na inna planetę rzecz, która przypominałaby mi o Tobie byłby to lizak

Gubiąc się w swoich myślach i... teksty

izu dodano: 23 lipca 2011

Gubiąc się w swoich myślach i uczuciach często dopiero zdajemy sobie sprawę kto tak na prawdę jest dla nas ważny.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV