głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
izka2609 Padało. Ale on lubił deszcz. Bo deszcz zakrywał wszystkie emocje malujące się na jego twarzy. Przymknął powieki. Znów ją zobaczył. Te ciemne włosy brązowe oczy

izka2609

izka2609.moblo.pl
Padało. Ale on lubił deszcz. Bo deszcz zakrywał wszystkie emocje malujące się na jego twarzy. Przymknął powieki. Znów ją zobaczył. Te ciemne włosy brązowe oczy. Jej u
 Padało. Ale on lubił deszcz. Bo... teksty

izka2609 dodano: 13 listopada 2013

"Padało. Ale on lubił deszcz. Bo deszcz zakrywał wszystkie emocje, malujące się na jego twarzy. Przymknął powieki. Znów ją zobaczył. Te ciemne włosy, brązowe oczy. Jej uśmiechnięte wargi i zadarty nos. Uparta jak nikt inny. Podszedł do niej, przytulił ją. Na początku się zdziwiła, potem odpowiedziała tym samym. I wtedy właśnie ona zniknęła. A on otworzył oczy. Lewy but przemókł. Prawy z resztą też. Ogólnie cały był mokry. Po jego policzku spłynęła kropla. I nawet najbardziej wprawny obserwator nie byłby w stanie stwierdzić, czy to deszcz, czy też to on zwyczajnie płacze. Stał tak kilka minut. A potem rozpłynął się w powietrzu, jak cień człowieka."

Trzeba być wielkim przyjacielem... teksty

izka2609 dodano: 13 listopada 2013

Trzeba być wielkim przyjacielem, żeby przyjść i przesiedzieć z kimś całe popołudnie tylko po to, żeby nie czuł się samotny. Odłożyć swoje ważne sprawy i całe popołudnie poświęcić na trzymanie kogoś za rękę.”

Nienawidzę Cię za wszystko. Za to... teksty

izka2609 dodano: 13 listopada 2013

Nienawidzę Cię za wszystko. Za to że dałeś mi tą cholerną nadzieje z której i tak nic nie wyszło. Za nieprzespane noce i litry połykanych łez. Nienawidzę Cię za wiele rzeczy a przede wszystkim za to że mimo tego jak doskonale Cię znam, wciąż Cię kocham czując się z tym tak żałośnie.

A najgorsze jest to  że wydartej... teksty

izka2609 dodano: 13 listopada 2013

A najgorsze jest to, że wydartej duszy nie da się już odzyskać.

Bo nieważne ile się znacie.... teksty

izka2609 dodano: 13 listopada 2013

Bo nieważne ile się znacie. Nieważne z jakiego powodu się rozstaliście. I nie ma też znaczenia czy uda wam się wrócić do normalności. Ważne , że wszystko zostawi swój ślad i nigdy ale to nigdy nie wykreślisz z pamięci tego co było..

Kiedyś dostaniesz wpierdol od mojego... teksty

izka2609 dodano: 13 listopada 2013

Kiedyś dostaniesz wpierdol od mojego misia - za to, że przez tyle długich nocy musiał patrzeć na mój płacz i słuchać moich narzekań.

Są pytania  na które odpowiedzi... teksty

izka2609 dodano: 13 listopada 2013

Są pytania, na które odpowiedzi lepiej nie usłyszeć.

Dorosłość jest wtedy  kiedy... teksty

izka2609 dodano: 13 listopada 2013

Dorosłość jest wtedy, kiedy rozumiesz, że można kochać kogoś, ale jednocześnie nie chcieć z nim być. Zaczynasz rozumieć, że czasami miłość to za mało...

 Trudno jest pozbyć się uczucia... teksty

izka2609 dodano: 13 listopada 2013

"Trudno jest pozbyć się uczucia, że mogliśmy zrobić więcej." -Grey's Anatomy

Będą inni. Inne usta  inne dłonie... teksty

izka2609 dodano: 13 listopada 2013

Będą inni. Inne usta, inne dłonie, inne uczucia. Zakochamy się na nowo, wejdziemy w nowe, szczęśliwe związki. Będziemy śmiać się do łez, będziemy zatapiać w innych ramionach z poczuciem spełnienia. Zmienimy nasze plany i przestaniemy siebie w nich uwzględniać. Pójdziemy nieznanym drogami. Zaczniemy żyć dla innych. Zobaczysz, będziemy mieli nowe, świetne życia, ale nigdy nie zapomnimy siebie. Gdzieś tam w głębi serca zawsze będziemy do siebie tęsknić i myśleć jakby to było gdybyśmy wtedy wszystkiego nie spieprzyli.

Twoja wartość nie zmniejsza się z... teksty

izka2609 dodano: 13 listopada 2013

Twoja wartość nie zmniejsza się z powodu tego, że ktoś nie potrafi jej w Tobie dostrzec. Nigdy o tym nie zapominaj!

I choć nie byłam zakochana mam... teksty

izka2609 dodano: 12 listopada 2013

I choć nie byłam zakochana mam złamane serce, złamał mi je świat, łzy na mojej poduszce wyschły, moja głowa mówi "odejdź od niego, bo Cię skrzywdzi" a ja nadal mam Twoje ciało na sobie i nie chcę Cię wypuścić, od dawna za bardzo się łamie przed Tobą i mówię sobie, że nie ale znów do Ciebie idę choć nie masz tyle czasu ile potrzebuje, nie poprawiło się u mnie, wciąż jest źle choć teraz częściej wychodzę do ludzi, a dni nadal mi się wleką i czekam na swój koniec, siedzę w ciemnym pokoju a smutki we mnie są coraz większe i nie umiem przestać być linią graniczącą ze spokojem i bólem, jestem pustostanem tylko moja głowa o Tobie myśli i znowu mi źle, bo jesteś ostatnią osobą o której powinnam myśleć, ale wczoraj pięknie wyglądałeś, nie mogę Cię oglądać, nie mogę Cię czuć, eksploduje od tego, nie wytrzymam, rozpadnę się, na pewno, schowam się pod kołdrę, nie każ mi stąd wychodzić, chcę tu zostać i się otrząsnąć, za dużo we mnie bólu i ciągle jestem skrzywdzona, nieprzygotowana do życia.
Autor cytatu: ekstaaza

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV