głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
izka2609 Jedno wypowiedziane zdanie o złej porze przez jedną osobę może przyczynić się do tego że znowu zaczniesz tęsknić myśleć jak kiedyś było dobrze płakać. Wspomnien

izka2609

izka2609.moblo.pl
Jedno wypowiedziane zdanie o złej porze przez jedną osobę może przyczynić się do tego że znowu zaczniesz tęsknić myśleć jak kiedyś było dobrze płakać. Wspomnienia w
Jedno wypowiedziane zdanie o złej... teksty

izka2609 dodano: 17 listopada 2013

Jedno wypowiedziane zdanie o złej porze, przez jedną osobę może przyczynić się do tego, że znowu zaczniesz tęsknić, myśleć jak kiedyś było dobrze, płakać. Wspomnienia wracają, pokazując jak bardzo jesteś słaba.

W momencie  w którym oddajesz komuś... teksty

izka2609 dodano: 17 listopada 2013

W momencie, w którym oddajesz komuś swoje serce pamiętaj: nie dość, że raczej nie odzyskasz go z powrotem to jeszcze możesz nie dostać nic w zamian.

Nie mogę kontrolować myśli i... teksty

izka2609 dodano: 15 listopada 2013

Nie mogę kontrolować myśli i uczuć, ale mogę kontrolować zachowania. Ukryć to,co powinnam pokazać, przemilczeć to, co powinnam powiedzieć. Myślę i czuję zupełnie inaczej niż widać. Nauczyłam się panować nad własnym ciałem, nie mogę pozwolić sobie na to, żeby pokazało smutek, który ludzie mogą przecież wykorzystać przeciwko mnie. Nie mogę pozwolić sobie na płacz.Dlatego kazałam swojemu ciału,by łzy płynęły wgłąb oczu, a nie wypływały z nich. Nie mogę bowiem pozwolić innym na krzywdę wobec mnie i wobec moich słabości,i łez. Czasem krzywda jest dobra, taka kojąca i po niej powinny przyjść chwile walki. Ale ja nie chcę cierpieć i walki też unikam. To całkiem łatwe, wystarczy zagłuszyć w sobie tę straszliwą,wrodzoną chęć do życia, nie pozwolić ciału wołać o pomoc. Gdyby pomoc nie nadchodzi, nawet udawanie jest łatwiejsze.Nie muszę już tak bardzo zagłuszać swojego sumienia, bo ono po prostu siedzi wtedy cicho,nic nie mówi. Ale czuję, że chciałoby krzyczeć na mnie, za to, co robię.

Tęsknię  szczególnie za Twoim... teksty

izka2609 dodano: 15 listopada 2013

Tęsknię, szczególnie za Twoim uśmiechem, który jak wiesz, należy do moich ulubionych.

Najlepiej nie planuj nic. Nie... teksty

izka2609 dodano: 15 listopada 2013

Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości opcji. Daruj sobie myślenie o tym, co będzie. Bo wiesz co ? Od życia i tak dostaniesz akurat to, czego kompletnie się nie spodziewasz.

Odchodził ode mnie zostawiając mnie... teksty

izka2609 dodano: 15 listopada 2013

Odchodził ode mnie zostawiając mnie bardziej samotną niż wtedy, kiedy nie było Go jeszcze.

Możesz mówić  że go nie ma  ale w... teksty

izka2609 dodano: 15 listopada 2013

Możesz mówić, że go nie ma, ale w Twoich smutnych oczach zawsze będzie. / hecc

Chciałbym  aby ktoś na złość... teksty

izka2609 dodano: 15 listopada 2013

Chciałbym, aby ktoś na złość zamknął nas w jednym pokoju, gdzie moglibyśmy powiedzieć sobie całą prawdę. / hecc

Nigdy więcej nie angażuj się tak... teksty

izka2609 dodano: 15 listopada 2013

Nigdy więcej nie angażuj się tak mocno i tak szybko. Nie warto.

Im mniej posiadasz  tym bardziej to... teksty

izka2609 dodano: 15 listopada 2013

Im mniej posiadasz, tym bardziej to doceniasz.

Byłeś zawsze za daleko  siedząc... teksty

izka2609 dodano: 15 listopada 2013

Byłeś zawsze za daleko, siedząc praktycznie obok../muszelkaaa
Autor cytatu: muszelkaaa

Jednak lubię samotność. Lubię te... teksty

izka2609 dodano: 15 listopada 2013

Jednak lubię samotność. Lubię te zimne, jesienne wieczory spędzone w ciemnym kącie w parku. Patrzeć z daleka na oświetlone bloki, w których ludzie wypełniają swoje codzienne obowiązki. Lubię patrzeć też na spacerujących ludzi bez celu jak i na tych zabieganych, załatwiających milion spraw jednego dnia. Lubię tak obserwować, palić kolejnego papierosa, który spala się jak ja, słuchać kolejnej piosenki mobilizującej do przeanalizowania życia i świata. Tak, lubię to, a samotność lubi mnie. I wiem, że to nie jest dobre, że zamykam się w sobie na nowo. Wiem, że powinnam sprawić, by samotność była zazdrosna, ale nie potrafię i strach paraliżuje mi język. Nie chcę słyszeć zakłamanych słowa z ust innych ludzi, powtarzających "będzie dobrze", podczas gdy nic takie nie jest, podczas gdy każda komórka mojego ciała przechodzi autodestrukcję, a zbędne słowa nie pomogą odbudować dawnego "ja". Zamiast tego wolę się siedzieć w samotności, potrzebuję tego jak Ty drugiego człowieka do szczęścia.
Autor cytatu: nutlla

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV