głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
incognitoo u mnie spoko łatwiej powiedzieć coś takiego niż byś miał wyjaśnić dlaczego najchętniej rozwaliłbyś łeb o ścianę . zapanować nie potrafię nad swoimi emocjami sz

incognitoo

incognitoo.moblo.pl
u mnie spoko łatwiej powiedzieć coś takiego niż byś miał wyjaśnić dlaczego najchętniej rozwaliłbyś łeb o ścianę .
 u mnie spoko    łatwiej powiedzieć... teksty

incognitoo dodano: 27 maja 2013

"u mnie spoko" - łatwiej powiedzieć coś takiego , niż byś miał wyjaśnić , dlaczego najchętniej rozwaliłbyś łeb o ścianę .

zapanować nie potrafię nad swoimi... teksty

incognitoo dodano: 27 maja 2013

zapanować nie potrafię nad swoimi emocjami , szybko się wkurwiam i wybucham jak dynamit .

kretynka . naiwna i głupia idiotka .... teksty

incognitoo dodano: 27 maja 2013

kretynka . naiwna i głupia idiotka . emocjonalna masochista tak bardzo pragnąca miłości .

często gdy pokłóciła się z kimś... teksty

incognitoo dodano: 27 maja 2013

często gdy pokłóciła się z kimś zamykała się w swoim małym pokoju . nie wychodziła przez jakiś czas . nikt nie wiedział dlaczego i myśleli , że odpoczywa . ale ona zamykała się w swoich czterech ścianach po to żeby nikogo nie skrzywdzić swoimi słowami , choć ludzie krzywdzili ją codziennie ..

kupie sobie kurewsko czerwony lakier... teksty

incognitoo dodano: 27 maja 2013

kupie sobie kurewsko czerwony lakier, dokleję do twarzy kurewską minę i będę grała kurewską sukę, bo widzę, że ty takie kurwy lubisz . // ansomia

Przecież nie zmuszę Cię byś mnie... teksty

incognitoo dodano: 25 maja 2013

Przecież nie zmuszę Cię byś mnie kochał, jeśli nie kochasz. A Ty nie zmusisz swojego serca, by biło dla mnie, jeśli nie bije.

'' Gdy ktoś nie docenia Twojej... teksty

incognitoo dodano: 25 maja 2013

'' Gdy ktoś nie docenia Twojej obecności daj mu poczuć jak to jest BEZ CIEBIE. ''

Próbowałeś zaczerpnąć czegoś... teksty

incognitoo dodano: 25 maja 2013

Próbowałeś zaczerpnąć czegoś nowego, czegoś co pomogło by Cię wykończyć ? Co wypaliło by Cię do końca ? Coś co osłabiało by twoje życie ? Coś takiego cholernie mocnego, by pozbyć się tej gry ? Ta gra to życie. Próbowałeś je odebrać ? Osłabić się tak mocno ? Siebie, swoje serce, swoją duszę ? A każdego wieczoru siedziałeś w kącie pokoju, i krzyczałeś jaki jest świat ? Zalewałeś się łzami, bo po prostu sobie nie radzisz ? Dlatego, że jesteś sam bo ludzie się od Ciebie odwrócili, wtedy gdy byłeś w potrzebie ? Jesteś zdany sam na siebie, bo nie umiesz nikomu zaufać ? Powiedział Ci kiedyś ktoś, że bez Ciebie było by łatwiej ? Widzisz, jestem sama , mam swój ciemny kąt w pokoju, mam życie zamknięte w czterech ścianach. A rodzice ? Nie rozumieją mnie. Chcieli mojego odejścia, usłyszałam to przypadkiem, bo sobie nie radzą. Mam za trudny charakter. I nie mów, że to ty masz ciężkie życie skoro jesteś szczęśliwy. Doceń to co masz. // bezznakumiloscii .

Mamo  przepraszam że Cię ranie... teksty

incognitoo dodano: 25 maja 2013

Mamo, przepraszam że Cię ranie, przepraszam że przeze mnie musisz płakać, że cierpisz. Nie chciałam żadnych bolesnych słów skierować w twoją stronę, przepraszam. Nie panuje nad sobą, nie panuje nad słowami. Czuje się pusta, nie potrafie powiedzieć Ci tego co czuję. Rozdziera mnie od środka, nie radzę sobie. Dlatego taka jestem, pełna nienawiści, niechęci. Doceniam to, że jesteś na prawdę. Bo wiem, że mogę na Tobie polegać. Ale spróbuj też czasem mnie zrozumieć, zrozumieć mnie i moje problemy. Nie pytaj się co się stało. Nie. Bo mogę wybuchnąć,błagam. Nie pytaj o nic, potrzebuje też posiedzieć sama,odpocząć,przemyśleć. Zrozum,że mam swój świat. Świat na który potrzeba trochę czasu,daj mi to poukładać. Kiedyś na pewno Ci powiem co mnie boli,co tak naprawdę ukrywam. Opowiem wszystko od początku. Wyjaśnie Ci to. Na razie proszę odpuść . Nie chce znowu Cię ranić, nie chce przeklinać,bo nie panuje nad tym. Nie panuje nad złością,gdy mam dość całego świata. Daj mi czasu. // bezznakumiloscii .

Misiaczku pamiętasz? To już pół... teksty

incognitoo dodano: 25 maja 2013

Misiaczku,pamiętasz? To już pół roku,gdy jesteśmy dla siebie obcy.~bezznakumiloscii~.

Co takiego się stało  że ze mnie... teksty

incognitoo dodano: 25 maja 2013

Co takiego się stało, że ze mnie zrezygnowałeś?

 dlaczego twierdzisz że nie jesteś... teksty

incognitoo dodano: 25 maja 2013

-dlaczego twierdzisz że nie jesteś ładna? -bo tak twierdzę. A ty myślisz że jestem ładna bo mam duże cycki.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV