głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
iloveusa chcę chłonąć każdy oddech twój . On jest taki... nie. Nie jest inny. Jest taki jak wszyscy. Arogancki chamski. Nie myśli o innych. Uważa się za najważniejszego

iloveusa

iloveusa.moblo.pl
chcę chłonąć każdy oddech twój .
chcę chłonąć każdy oddech twój . teksty

iloveusa dodano: 9 luty 2012

chcę chłonąć każdy oddech twój .

On jest taki... nie. Nie jest inny.... teksty

iloveusa dodano: 9 luty 2012

On jest taki... nie. Nie jest inny. Jest taki jak wszyscy. Arogancki, chamski. Nie myśli o innych. Uważa się za najważniejszego, tego "jedynego". Nie jest idealny. Jest wręcz beznadziejny. Ale ma w sobie coś takiego... nie wiem co to jest. On jest... największym idiotą jakiego znam. Ale go kocham. I to się liczy.

Od dawna marzyła o gorących... teksty

iloveusa dodano: 9 luty 2012

Od dawna marzyła o gorących, namiętnych chwilach pełnych zatracenia, za to pozbawionych konsekwencji.

bo nie potrzeba mi stu koleżków od... teksty

iloveusa dodano: 9 luty 2012

bo nie potrzeba mi stu koleżków od melanżu, ale kilku prawdziwych ludzi bez fałszu.

Słyszałam  że o mnie pytałeś.... teksty

iloveusa dodano: 9 luty 2012

Słyszałam, że o mnie pytałeś. Ale zastanawiam się czemu mnie o to nie spytasz osobiście.. Czyżbyś bał się spojrzeć mi w twarz?

Skoro urodziłaś się kurwą  to... teksty

iloveusa dodano: 9 luty 2012

Skoro urodziłaś się kurwą, to księżniczką nie umrzesz.

Nie raz w twoim spojrzeniu wyglądał... teksty

iloveusa dodano: 9 luty 2012

Nie raz w twoim spojrzeniu wyglądał na chama.

  Jakie jest Twoje największe... teksty

iloveusa dodano: 9 luty 2012

- Jakie jest Twoje największe marzenie? - mieć dzieci, a Twoje? - Być ojcem tych dzieci...

Siedziała na jego łóżku... teksty

iloveusa dodano: 6 luty 2012

Siedziała na jego łóżku, patrzyła, jak się przebiera. Lubiła jego umięśnione plecy i szerokie ramiona. Spojrzał na nią i zaśmiał się na widok jej zagryzionych warg. 'Mała, nie napalaj się tak.' Mruknął i rzucił w nią koszulką. 'Chodź tu.' Warknęła cicho i uniosła brew. Nie zrobił żadnego kroku, tylko patrzył z szelmowskim uśmiechem. 'Nie, to nie.' Powiedziała i położyła się na brzuchu. Po krótkiej chwili poczuła jego dłonie na plecach. Wtuliła się w niego. 'Wiesz co?' Szepnęła. 'Odnalazłeś mnie. Albo raczej...ja odnalazłam się w Tobie.' Powiedziała, chowając twarz w jego szyi. Pocałował ją. Delikatnie, z uczuciem, które przepływało między uderzeniami ich serc. Wbił tępy wzrok w sufit. Czuł, jak spokojnie przy nim oddycha. Nie chciał jej nigdy skrzywdzić. Za bardzo ją kochał. Ale stało się. Poczucie winy rozpierdalało mu płuca. Będzie musiał w końcu odejść. Zostawić ją z milionem pytań na ustach i z zaszklonymi źrenicami.

Podobno ma silny charakter i łatwo... teksty

iloveusa dodano: 6 luty 2012

Podobno ma silny charakter i łatwo się nie poddaje. Podobno jest cholernie wrażliwa, łatwo ja zranić i zniechęcić. Romantyczka? -I to jaka.! Łatwo ją dostrzec w tłumie a czasem minąć w ogóle nie zauważając. Dla bliskich i przyjaciół jest w stanie zrobić wszystko. Ma swoje zdanie,zasady i zazwyczaj twardo się ich trzyma. Chociaż... Zwykle szybko poznaje się na ludziach, mimo to nikogo od razu nie skreśla. Popełnia wiele błędów,często rani i potrafi sprawić przykrość, Ufa tylko tym, którzy na to zasłużyli. Lubi wiedzieć na czym stoi.Zamyka się w pudełku marzeń, gdy jest jej źle. Każda łza,która spłynęła po jej policzku czegoś ją nauczyła. Każda życiowa porażka ją wzmocniła. Potrafi być wredna i złośliwa. Buduje szczęście z małych radości. Szanuje tych, którzy szanują ją i samych siebie. Stara się niczego w życiu nie żałować, tylko czasami jej nie wychodzi. Czasem zachowuje się jak 'dorosła' kobieta czasem jak rozwydrzona,bezmyślna małolata.

 Jakbyś siebie opisała?... teksty

iloveusa dodano: 6 luty 2012

-Jakbyś siebie opisała? -Optymistyczna pesymistka... -Ale przecież jedno wyklucza drugie... -Nieprawda.Ja po prostu jestem pewna ,że dana sytuacja skończy się dla mnie źle,lecz tkwi we mnie ta iskierka nadziei ,resztki marzeń ,że jednak będzie inaczej i szczęście się do mnie uśmiechnie.

Przysunął się odrobinę bliżej... teksty

iloveusa dodano: 6 luty 2012

Przysunął się odrobinę bliżej, zaczął wodzić opuszkami palców po konturach jej przedramienia. Cała drżała - była pewna, że to zauważy. - Mam przestać? - upewnił się, bo zamknęła powieki. -Nie - odparła, nie otwierając oczu. -nawet nie potrafisz sobie wyobrazić, co czuje, gdy tak robisz. - po cichu westchnęła.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV