głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ilavi Nie Ty nie możesz mnie kochać. Nie pozwalam rozumiesz. Ta przyjaźń jest zbyt piękna by spieprzyć ją jakąś tam miłością. otóż to. Sullen load is full so slow on

ilavi

ilavi.moblo.pl
Nie Ty nie możesz mnie kochać. Nie pozwalam rozumiesz. Ta przyjaźń jest zbyt piękna by spieprzyć ją jakąś tam miłością.
Nie  Ty nie możesz mnie kochać. Nie... teksty

ilavi dodano: 20 luty 2012

Nie, Ty nie możesz mnie kochać. Nie pozwalam rozumiesz. Ta przyjaźń jest zbyt piękna by spieprzyć ją jakąś tam miłością.

otóż to. teksty ilavi dodał komentarz: otóż to. do wpisu 16 luty 2012
Sullen load is full  so slow on the... teksty

ilavi dodano: 3 grudnia 2011

Sullen load is full, so slow on the split And I told you to be patient And I told you to be fine And I told you to be balanced And I told you to be kind And now all your love is wasted then who the hell was I? Cause now I'm breaking at the bridges And at the end of all your lies Who will love you? Who will fight? And who will fall, far behind? Come on skinny love.... [BIRDY]

Pamiętasz te rozmowy na gadu  po... teksty

ilavi dodano: 26 września 2011

Pamiętasz te rozmowy na gadu, po kilka, kilkanaście godzin dziennie? Ja pamiętam. Codziennie wstawałam do szkoły z myślą, że będziesz tam Ty. Odprowadzałam Cię na sam koniec Szprotawy, spóźniałam się na autobus, wracałam później do domu. Wszystko by pobyć z Tobą trochę dłużej. Lubiłam pomagać, w sumie nazwałaś mnie wprost przyjaciółką jako pierwsza. Po gimnazjum cieszyłam się jak głupia przez całe wakacje, że w tym pieprzonym LO również będziemy razem w klasie. A teraz? Mijamy się non stop. Przez wakacje i lekko urwany kontakt nic już o Tobie nie wiem. Rozmawiamy kilka razy w tygodniu, zazwyczaj o tym jaka będzie lekcja i jak czujemy się w nowej szkole. Nawet nie pytasz już jak u mnie, a gdy ja zapytam od razu odpowiadasz "lepiej nie mówić" bądź "nawet nie pytaj" Może i odstaję od Twojego towarzystwa, ale po tych 2 latach liczyłam na coś innego. Kurewsko boli, że nawet nie zauważasz jak mi z tym źle , choć od miesiąca staram się Ci to okazać, powiedzieć. Nie chcę Cię stracić.

I nigdy nie zrozumiem matki kolejny... teksty

ilavi dodano: 30 lipca 2011

I nigdy nie zrozumiem matki kolejny raz wyzywającej i bijącej dziecko tylko dlatego bo musi się na kimś wyżyć. To jej wina, że jest sama i że nie umie docenić bliskich. Dziwne też, że odwagę ma na to tylko w tedy kiedy się napierdoli. I jak tu nie chcieć dorosnąć.

Iś geje an di fresze Luft und tam... teksty

ilavi dodano: 30 lipca 2011

Iś geje an di fresze Luft und tam zajebiście wieje i chmurki zapierdoliły mi ZNÓW słońce. Zima w maju . W lipcu jesień. Brakuje tylko kolorowych, spadających liści, kasztanów i innych akcesoriów z serii jesieniopodobnych. Miło kurwa, miło!.

głupstwem by było zaprzeczyć. Same się kiedyś przekonacie. teksty ilavi dodał komentarz: głupstwem by było zaprzeczyć. Same się kiedyś przekonacie. do wpisu 28 lipca 2011
podoba mi się.    teksty ilavi dodał komentarz: podoba mi się.; ) do wpisu 21 lipca 2011
I chyba tak jak większość zacznę... teksty

ilavi dodano: 21 lipca 2011

I chyba tak jak większość zacznę pierdolić system. Na nowo. Oczy mi już kurwa wyschły a i tak dalej nie umiem nazwać Cię skurwielem. Wszędzie jest pusto. Nawet gdy się śmieję jest to tylko pusty śmiech. Zajmując się Tobą zapomniałam o reszcie świata. Muszę to nadrobić. Może pojawi się wtedy mała szansa, że jakoś zapomnę Ciebie.

racja    teksty ilavi dodał komentarz: racja ;] do wpisu 21 lipca 2011
I naprawdę nie wiem  nie wiem jakich... teksty

ilavi dodano: 5 lipca 2011

I naprawdę nie wiem, nie wiem jakich mogę jeszcze użyć słów byś w końcu zrozumiał to co czuję do Ciebie. Byś w końcu przestał pierdolić, że się nie uda, że duża różnica wieku i w końcu skupił się tylko na nas.

Doprowadziłeś mnie do takiego stanu... teksty

ilavi dodano: 5 lipca 2011

Doprowadziłeś mnie do takiego stanu, że znów zaczęłam używać słowa "nieważne" na prawie każde zadane mi pytanie. Znów jest szaro. Znów zniknąłeś. Znów nie mam nic prócz wspomnień.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV