głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
idzysrlz Posiedzieliśmy chwilę w bezruchu a On po paru sekundach wypowiedział słowa które rozbiły tą śmiertelną ciszę jednocześnie wytężając mój słuch. ' Kocham Cię. ' T

idzysrlz

idzysrlz.moblo.pl
Posiedzieliśmy chwilę w bezruchu a On po paru sekundach wypowiedział słowa które rozbiły tą śmiertelną ciszę jednocześnie wytężając mój słuch. ' Kocham Cię. ' Tak to
Posiedzieliśmy chwilę w bezruchu  a... teksty

idzysrlz dodano: 17 stycznia 2012

Posiedzieliśmy chwilę w bezruchu, a On po paru sekundach wypowiedział słowa, które rozbiły tą śmiertelną ciszę, jednocześnie wytężając mój słuch. ' Kocham Cię. ' Tak, to właśnie od Niego usłyszałam i za to, chcę Mu teraz podziękować. / idzysrlz.

Dziękujemy piłkarzom ręcznym  za... teksty

idzysrlz dodano: 17 stycznia 2012

Dziękujemy piłkarzom ręcznym, za niesamowicie rozegrany mecz. Dziękujemy polskim szczypiornistom, za pokazanie, jak wysoko mogą sięgać emocje. ♥ / idzysrlz.

Czas  który oddalił nas od siebie o... teksty

idzysrlz dodano: 17 stycznia 2012

Czas, który oddalił nas od siebie o tyle kilometrów, który nie patrząc na cierpienie i łzy, dalej płynął, nagle sobie uświadomił, że znacząc dla kogoś dużo, można znaczyć dla kogoś wszystko. / idzysrlz.

Miliony pytań  a odpowiedzi brak.... teksty

idzysrlz dodano: 17 stycznia 2012

Miliony pytań, a odpowiedzi brak. / idzysrlz.

Przeżyłam z Nim cudowne i... teksty

idzysrlz dodano: 16 stycznia 2012

Przeżyłam z Nim cudowne i niezapomniane chwile. Pełne miłości i zauroczeń. Do dnia dzisiejszego każda chwila, każdy moment z Nim spędzony, ukazuję mi się w myśli i pozostaje w niej na bardzo długo. Aż nie zasnę. Aż się nie obudzę. Nadzieja, że kiedyś to wszystko wróci, dawno już we mnie zginęła. Wyszło jak wyszło. Z Nim te wspomnienia budowałam i Nim byłam zmuszona je zniszczyć. / idzysrlz.

Powiedz mi teraz  że miłości nie... teksty

idzysrlz dodano: 16 stycznia 2012

Powiedz mi teraz, że miłości nie ma, to dostaniesz w pysk ! / idzysrlz.

Znów to zrobię. Znów przeproszę... teksty

idzysrlz dodano: 16 stycznia 2012

Znów to zrobię. Znów przeproszę Cię za miłość ! Po raz setny, usłyszysz ode mnie słowo ' przepraszam '. Co noc modlę się, żebyś wysłuchał tego, co mówię do Ciebie w myślach ! Rano budzę się z rozmazanym tuszem pod oczami, którego wcześniej zapomniałam zmyć. Każdego dnia składam swoje serce na nowo w jeden kawałek, a ono co wieczór rozsypuję się na miliony części ! Przepraszam Cię za to, że byłam. Że bezgranicznie Ci ufałam. Za to, że tak cholernie Cię kochałam ! PRZEPRASZAM, nie umiałam inaczej ! / idzysrlz.

Nie mogłam słuchać tych pomówień... teksty

idzysrlz dodano: 16 stycznia 2012

Nie mogłam słuchać tych pomówień jaki to On nie jest, co złego zrobił i jak traktował innych. Byłam w stanie zabić kogoś, kto uważał Go za osobę bawiącą się uczuciami, a na słowa kierowane do mnie ' On Cię zrani ! ' , próbowałam zagłuszyć i siebie i świat. / idzysrlz.

Kiedyś byłam dla Ciebie tą... teksty

idzysrlz dodano: 16 stycznia 2012

Kiedyś byłam dla Ciebie tą najważniejszą. Obecnie, mój numer w Twoim telefonie widnieje pod napisem ' szmata '. / idzysrlz.

Nie śmiem przeczyć  że mnie... teksty

idzysrlz dodano: 15 stycznia 2012

Nie śmiem przeczyć, że mnie kochał, bo wiem, że kochał. Szkoda tylko, że po odejściu zostawił po sobie bardzo duży ślad, nie chcący się usunąć. Do dziś zastanawiam się, dlaczego pomimo tylu ostrzeżeń i zapewnień jaki jesteś, zgodziłam się oddać swoje serce, w Twoje ręce. Tak. To jest jedno z tych pytań, na, które nie znam odpowiedzi. / idzysrlz.

Kazali mi z każda minutą wyrzucać... teksty

idzysrlz dodano: 15 stycznia 2012

Kazali mi z każda minutą wyrzucać z siebie jedno uczucie. Miłość, smutek, zazdrość, zaufanie. Aż w końcu przyszedł taki dzień, w którym rozpadłam się na kawałki, bo wewnątrz mnie, nie zostało już nic. / idzysrlz.

Zapomnieć  wraz z widokiem... teksty

idzysrlz dodano: 15 stycznia 2012

Zapomnieć, wraz z widokiem wypalającej się zapałki. / idzysrlz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV