głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
idzysrlz Pokaż mi swoje blizny a powiem Ci kim jesteś. idzysrlz. Siedzi obok mnie i w kółko szepce pod nosem ciche nie wierzę kurwa . Patrzy na mnie z absolutnym niedowi

idzysrlz

idzysrlz.moblo.pl
Pokaż mi swoje blizny a powiem Ci kim jesteś. idzysrlz.
Pokaż mi swoje blizny a powiem Ci... teksty

idzysrlz dodano: 5 sierpnia 2013

Pokaż mi swoje blizny, a powiem Ci kim jesteś. | idzysrlz.

Siedzi obok mnie i w kółko szepce... teksty

idzysrlz dodano: 30 lipca 2013

Siedzi obok mnie i w kółko szepce pod nosem ciche "nie wierzę, kurwa" . Patrzy na mnie z absolutnym niedowierzaniem i z roztrzęsienia łamie papierosa na pół, którego właśnie miał odpalić. Mówi, że nigdy w życiu nie spotkał takiej kobiety, jak ja. Pewniej siebie, stanowczej, a zarazem delikatnej. Łapie mnie za rękę i leciutko zaciska w swojej dłoni, zamykając oczy. Nie wiem.. Chyba ze szczęścia. Otwiera oczy i klęka przede mną, prosząc, żebym została Jego żoną, żebym już zawsze była blisko Niego, tak, jak jestem teraz. Muska moją dłoń, po czym spogląda na mnie, wzdychając. Kąciki Jego ust zaczynają opadać. Nie usłyszał odpowiedzi. Nie wiem co powiedzieć. Mam mętlik. Jego oczy przepełnione są niezrozumieniem i żalem, a serce jest przepełnione ogromną miłością. Miłością do mnie. | idzysrlz.

Czekał na mnie na ławce w parku.... teksty

idzysrlz dodano: 23 lipca 2013

Czekał na mnie na ławce w parku. Siedział smutny, bawiąc się telefonem. Usiadłam koło Niego, mówiąc : " Powiedz, co masz mi powiedzieć i idę. " Milczał przez chwilę, gdy nagle złapał mnie za rękę dodając : " Pamiętasz jak było kiedyś z nami? Kurwa.. Najlepsze czasy w moim życiu. " - " Pamiętam tylko dobre rzeczy. " - rzuciłam obojętnie. - " Byłabyś w stanie wrócić do mnie? " - zapytał niepewnie. - " Po tym co zrobiłeś? Nigdy. " Wstałam z ławki, denerwując się i patrząc jak chowa głowę między dłonie. " To skończone, nie ma nad czym płakać. " - powiedziałam. Ruszyłam w stronę drugiej alejki, gdy usłyszałam Jego głos za sobą : " Iguś, ale ja Cię kocham! " - " A gdzie byłeś kiedy ja Cię kochałam?! " - wykrzyczałam przez łzy, odwracając się i kończąc rozdział zwany Jego imieniem. | idzysrlz.

Chcę się zachlać zaćpać... teksty

idzysrlz dodano: 22 lipca 2013

Chcę się zachlać, zaćpać, zapalić. Chcę zapomnieć o tych ludziach, którzy wbijali mi w plecy nóż, po nożu i wcale nie myśleli o tym, czy to mnie wzmocni, czy rozpierdoli już do końca i chcę zapomnieć o tym ile krzywd wyrządziłam ludziom samym swoim istnieniem i pragnę zapomnieć o wszystkim tym, co było w moim życiu złe, zdradliwe i fałszywe i dopóki moje życie jest takie, jakie jest - chcę umrzeć. | idzysrlz.

 1    Nie uciekniesz przede mną.... teksty

idzysrlz dodano: 22 lipca 2013

[ 1 ] - " Nie uciekniesz przede mną. " - powiedziałam, idąc za przyjacielem, który szedł w kierunku domu. Zatrzymał się i stojąc tyłem do mnie rzucił krótko : " Wiedziałem, że będziesz przy mnie pierwsza. " - " Własnie dlatego nadałeś mi miano Siostry. " - uśmiechnęłam się. " Nie chcę zadręczać Cię swoimi problemami.. " - powiedział smutny. - " Chyba po to mnie masz, prawda? Jeśli Cię nie zrozumiem, to chociaż wysłucham. " - " Wiem. Ale znam Twój stan zdrowia i nie chcę, żebyś cierpiała przez to, że ja błądzę. Ja, Twój Brat! " - powiedział, podniesionym tonem. - " Będę przy Tobie nawet jeśli pójdziesz złą drogą, rozumiesz? I będę Cię wspierać zawsze i wszędzie i będę Ci powtarzać jak wspaniałym człowiekiem jesteś i podam rękę i otrę łzy i pomogę. Zawsze, rozumiesz Brat? " mówiłam, patrząc na Niego.

 2  Ale ..    Nie ma ale!... teksty

idzysrlz dodano: 22 lipca 2013

[ 2 ] Ale .. " - " Nie ma ale! " - przerwałam Mu. - " Jesteś cholernie dobrym człowiekiem i nie pozwolę nikomu Cię skrzywdzić. I zawsze masz we mnie Siostrę, nawet jak mam ochotę Cię zabić. " Przytulił mnie mocno i ostatkiem sił powiedział : " Dziękuję za wszystko. Kocham Cię, Siostra. " | idzysrlz.

  Jak możesz to kurwa robić?... teksty

idzysrlz dodano: 17 lipca 2013

- " Jak możesz to kurwa robić? " - zapytał przyjaciel w złości. Nie rozumiejąc Go kompletnie, zapytałam : - O co Ci chodzi, Brat? " - " Dobrze wiesz o co mi chodzi! " - " No właśnie nie wiem! " - " Jak możesz mieszać się w moje sprawy? " - krzyknął w moją stronę. - " Nie krzycz na mnie! Jestem Twoją siostrą i jestem od tego, żeby Ci pomagać i być przy Tobie w każdej sytuacji, nawet jeśli, stwierdzisz, że mnie nie potrzebujesz! I będę mieszać się w Twoje sprawy jeżeli dowiem się, że grozi Ci niebezpieczeństwo, a ja jestem w stanie Ci pomóc.. " - " Ale ja sobie poradzę, zrozum to! - powiedział w okropnej złości. Pakując telefon do torebki, rzuciłam w Jego stronę : " I nie pierdol mi głupot, że mam się odsunąć na bok, bo wiesz doskonale, że pójdę za Tobą w największe gówno, w jakie się wpierdolisz! " - wychodząc za drzwi, odwróciłam się jeszcze w Jego stronę, a On przytulając mnie, powiedział : " Jak możesz, kurwa? Jak możesz być taka dobra? " .. | idzysrlz.

Szliśmy w ciszy lasem popijając... teksty

idzysrlz dodano: 15 lipca 2013

Szliśmy w ciszy lasem, popijając piwo, gdy nagle usłyszałam : ' Podobam Ci się, prawda? ' - zamknęłam oczy, nie chcąc odpowiadać na pytanie. ' Nie chcę o tym gadać.. " - rzuciłam. ' Trafiłem w najczulszy punkt, wiedziałem. ' - uśmiechnął się i wziął łyk piwa. Po chwili ciszy, złapał mnie za rękę, odwrócił w swoją stronę i stając przede mną powiedział : ' Nie możesz się zakochać, rozumiesz? ' - nie rozumiejąc do końca o co Mu chodzi, zapytałam niepewnie : ' Niby czemu? ' - ' Jesteś cudowna, a ja jestem strasznym chujem. Będziesz płakać przeze mnie, a ja tego nie chcę.. ' - ' Nie będę płakać. ' - przerwałam Mu. Złapał mnie za policzki i błagalnym tonem powiedział : ' Proszę, nie zakochaj się... ' po czym przytulając mnie, szepnął do ucha : ' Wystarczy, że ja to zrobiłem. ' | idzysrlz.

Nikt nie jest na tyle słaby by nie... teksty

idzysrlz dodano: 3 lipca 2013

Nikt nie jest na tyle słaby, by nie móc obudzić się rano z uśmiechem na twarzy, nikt. | idzysrlz.

To On przyprowadził mnie pijaną do... teksty

idzysrlz dodano: 1 lipca 2013

To On przyprowadził mnie pijaną do domu. To On kazał sobie obiecać, że będę na siebie uważać, bo nie wybaczyłby sobie, gdyby coś mi się stało. To On odsunął mi od ust kolejny już kieliszek wódki. To On zabrał całej ekipie zapalniczki, żeby nikt nie mógł odpalić mi papierosa. To On przytulił mnie, jak płakałam. To On pomógł mi nieść zakupy przez pół miasta. To On całą noc szukał mojego telefonu, który " chyba zgubiłam " . To On zawsze ma czas, żeby wyjść ze mną na spacer. To On tysiąc razy dziennie pyta jak się czuję. To On mi zaufał i to On jako pierwszy nazwał mnie Siostrą.. | idzysrlz.

Ile jeszcze tych dni po których... teksty

idzysrlz dodano: 30 czerwca 2013

Ile jeszcze tych dni, po których noce bezsenne? Bądź pewien, noszę Twoje zdjęcie, przy sercu, codziennie.. | idzysrlz.

: ! teksty idzysrlz dodał komentarz: :* ! do wpisu 28 czerwca 2013
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV