głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
i.need.you Właśnie ty jesteś każdą przyczyną to do Ciebie słowa moje płyną. Jesteś moich marzeń spełnieniem. Tylko z tobą tak dobrze się czuję. Zawsze jesteś kiedy potrzeb

i.need.you

i.need.you.moblo.pl
Właśnie ty jesteś każdą przyczyną to do Ciebie słowa moje płyną. Jesteś moich marzeń spełnieniem. Tylko z tobą tak dobrze się czuję. Zawsze jesteś kiedy potrzebuję Cieb
Właśnie ty jesteś każdą... teksty

i.need.you dodano: 1 grudnia 2010

Właśnie ty jesteś każdą przyczyną, to do Ciebie słowa moje płyną. Jesteś moich marzeń spełnieniem. Tylko z tobą tak dobrze się czuję. Zawsze jesteś, kiedy potrzebuję Ciebie. Kiedy tak w objęciach twych tonę- moje marzenia są już spełnione...'

Człowiek kocha albo nie kocha  i... teksty

i.need.you dodano: 1 grudnia 2010

Człowiek kocha albo nie kocha, i żadna siła na świecie nie ma na to wpływu. Możemy udawać, że nie kochamy. Możemy przywyknąć do drugiej osoby. Możemy przeżyć całe życie w przyjaźni i wzajemnym zrozumieniu, założyć rodzinę, kochać się każdej nocy i każdej nocy mieć orgazm, a mimo to czuć wokół żałosną pustkę, wiedzieć, że czegoś ważnego brakuje.

W tym cholernym życiu potrzebna jest... teksty

i.need.you dodano: 1 grudnia 2010

W tym cholernym życiu potrzebna jest miłość. Bez niej jest wieczna pustka, która dusi, zabija, męczy. I wtedy nie można być sobą.

Aby być szczęśliwym z mężczyzną... teksty

i.need.you dodano: 1 grudnia 2010

Aby być szczęśliwym z mężczyzną, trzeba go bardzo dobrze zrozumieć i trochę kochać. Aby być szczęśliwym z kobietą, trzeba ją bardzo kochać i w ogóle nie próbować zrozumieć.

Co sprawia  że właśnie ta kobieta... teksty

i.need.you dodano: 1 grudnia 2010

Co sprawia, że właśnie ta kobieta i właśnie ten mężczyzna chcą się do siebie zbliżyć? Co sprawia, że budzi się w nich pożądanie? To tajemnica. Kiedy ich pożądanie jest jeszcze niczym nie skalane, przeżywają każdą sekundę z namaszczeniem w pełni świadom, wyczekując najbardziej dogodnej chwili by przyjąć błogosławiony dar losu. Ci, który zaznali takiego pożądania w stanie czystym nie przyśpieszają pochopnie biegu wypadków. Wiedzą, że to co nieuniknione nadejdzie, że to stać się musi, zawsze znajdzie sposób by zaistnieć. A kiedy ten moment nadchodzi, nie wahają się, nie tracą okazji, nie pozwalają umknąć ani jednej cudownej chwili, potrafią uszanować doniosłość każdej sekundy.

Kochała kontrolować swoje... teksty

i.need.you dodano: 1 grudnia 2010

Kochała kontrolować swoje życie...Kochała również palić papierosy. Nic tak nie budowalo jej ego jak kontrolowane skracanie sobie życia.

  Piłaś coś ?     Tylko swoje łzy... teksty

i.need.you dodano: 1 grudnia 2010

- Piłaś coś ? - Tylko swoje łzy, że tak 'pierdolnę' poetycko.

XXIw   hojnosc   egoizm i zero szacunku. teksty

i.need.you dodano: 1 grudnia 2010

XXIw - hojnosc , egoizm i zero szacunku.

Miłość nie polega na rysowaniu... teksty

i.need.you dodano: 1 grudnia 2010

Miłość nie polega na rysowaniu serduszek na marginesach, pisaniu tzw."dwukropka z gwiazdką" na gg i całowaniu się dla popisu. Miłość to moje uczucie i twoje szczęście.

nie mogę na siebie patrzeć w... teksty

i.need.you dodano: 1 grudnia 2010

nie mogę na siebie patrzeć w lustrze . na tą jebaną egoistkę, która tak szybko się poddała.

I te smsy które zaśmiecają mi... teksty

i.need.you dodano: 1 grudnia 2010

I te smsy które zaśmiecają mi skrzynkę odbiorczą już tyle czasu. Nie każdy ma siłę by je skasować.

  i chcę doczekać dnia   gdy moja... teksty

i.need.you dodano: 1 grudnia 2010

` i chcę doczekać dnia , gdy moja córka siądzie cała zapłakana i zapyta mnie : mamo , też ktoś ci kiedyś złamał serce ? i ja wtedy z uśmiechem , opowiem o tobie , a ona się rozchmurzy i powie : to u mnie nie jest aż tak źle .. .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV