głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
i.need.you Im krótsza apodniczka tym bardziej ja kochasz. im wiekszy dekold tym bardziej ubostwiasz. czyż nie na takiej zasadzie dzialasz kochanie ? Nikt na tym świecie ni

i.need.you

i.need.you.moblo.pl
Im krótsza apodniczka tym bardziej ja kochasz. im wiekszy dekold tym bardziej ubostwiasz. czyż nie na takiej zasadzie dzialasz kochanie ?
Im krótsza apodniczka tym bardziej... teksty

i.need.you dodano: 1 grudnia 2010

Im krótsza apodniczka tym bardziej ja kochasz. im wiekszy dekold tym bardziej ubostwiasz. -czyż nie na takiej zasadzie dzialasz, kochanie ?

Nikt na tym świecie nie ma takiego... teksty

i.need.you dodano: 1 grudnia 2010

Nikt na tym świecie nie ma takiego seksownego głosu jak ja, gdy mowie : 'spierdalaj'

Gdy ktoś mnie spyta  co o tobie... teksty

i.need.you dodano: 1 grudnia 2010

Gdy ktoś mnie spyta, co o tobie myślę, mówię że jesteś głupi, że mnie nie obchodzisz, że mam cię w dupie, że nie jesteś mnie wart, ale gdybymstała twarzą w twarz z tobą, powiedziałabym ci jak bardzo cię kocham i chciałabym cię mieć..

Kiedyś mogliśmy rozmawiać zawsze... teksty

i.need.you dodano: 1 grudnia 2010

Kiedyś mogliśmy rozmawiać zawsze, wszedzie i o wszystkim, a teraz? ... teraz gdy napisze ci zwyklego smsa na dobranoc, pytasz czy to pomylka.

Dzwonisz i mówisz  że Ci przykro?... teksty

i.need.you dodano: 1 grudnia 2010

Dzwonisz i mówisz, że Ci przykro? Trzeba było myśleć wcześniej. Zanim uzależniłeś mój umysł od codziennych rozmów z Tobą, zanim moje oczy nie przepełniły się tak ogromnym żalem, a serce nie pękło, zanim każda godzina nie była tak cholernie trudna i zanim wszystko nie traciło sensu.

Szłam ulicą  z łzami w oczach.... teksty

i.need.you dodano: 1 grudnia 2010

Szłam ulicą, z łzami w oczach. Czarny tusz dawno rozpłynął się po policzkach. Spojrzałam w górę. Widziałam, jak jeden chłopak upuszcza pieniądze. To grosz. Podniosłam. - Upuściłeś grosza - zawołałam, lecz się nie odwrócił. - Upuściłeś...- Upuściłem go celowo. Byłaś smutna, a grosze podobno przynoszą szczęście. Miałem nadzieję na twój uśmiech. - Była to najmilsza rzecz, jaką kiedykolwiek ktoś dla mnie zrobił

Zobaczysz jeszcze będzie tak  że... teksty

i.need.you dodano: 1 grudnia 2010

Zobaczysz jeszcze będzie tak, że Twój telefon będzie tęsknić za mną. Zobaczysz będzie jeszcze tak, że Ty zatęsknisz za mną. Wtedy do mnie napiszesz że się myliłeś i chcesz być ze mną. A ja jak ta głupia idiotka przyjmę Cie w swe ramiona.

' To nie tak że się poddałam. po... teksty

i.need.you dodano: 1 grudnia 2010

' To nie tak że się poddałam. po prostu daję spokój, bo to nie ma żadnego sensu, a niedługo nie będzie miało znaczenia.

Kiedyś mówiłeś  że kochasz... teksty

i.need.you dodano: 1 grudnia 2010

Kiedyś mówiłeś, że kochasz, trzymałeś mnie za rękę, a teraz wszystko się zmieniło. Zacząłeś pić z nimi i kurwa życzę Ci , żebyś kiedyś czuł się tak jak ja kiedy Cie widzę, żeby żal wpierdalał Twoje serce a sumienie mówiło: 'widzisz kurwa zjebie?' O takich ludziach jak ty mam dość niskie mniemanie. Ile mam Ci zapłacić, by zobaczyć jak się szmacisz? W ogóle nie wracaj, nie pisz, nie dzwoń, nie patrz, nie żałuj, nie chce Cie znać ! I to wszystko tylko dlatego że tak fantastycznie zrobiłeś mnie w chuja. Spierdalaj mi z oczu i z serca a ja znam milion powodów aby o Tobie zapomnieć. A 'cześć' na ulicy będzie szczytem Twoich marzeń związanych ze mną, bo jedyne co możesz teraz zrobić to opalać się w mojej zajebistości bo język frajerze na supeł zawiąż .. I jak jesteś szczęśliwy to nie martw się , przejdzie Ci. Fakaj się i nie wracaj ! Tyle od Ciebie chce dżentelmenie i jak uzbieram na czołg to masz przejebane !

O wiele łatwiej jest mi udawać... teksty

i.need.you dodano: 1 grudnia 2010

O wiele łatwiej jest mi udawać obojętność niż pokazywać jak mi cholernie na Tobie zależy .

Znowu zawibrował telefon. Łzy... teksty

i.need.you dodano: 1 grudnia 2010

Znowu zawibrował telefon. Łzy napływają mi do oczu i automatycznie gubie wątek .

Jesteś jak mały głód   słodki... teksty

i.need.you dodano: 1 grudnia 2010

Jesteś jak mały głód - słodki , ale zawsze pojawiasz się w nieodpowiednich momentach.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV