głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
i.need.you kochasz go ? Nie ... to czemu tak na niego patrzysz ? To tylko senstyment wspomnienie pierwszej pierdolonej miłości a mówią mi zostaw i tak wszystko się wali s

i.need.you

i.need.you.moblo.pl
kochasz go ? Nie ... to czemu tak na niego patrzysz ? To tylko senstyment wspomnienie pierwszej pierdolonej miłości
 kochasz go ? Nie ... to czemu tak... teksty

i.need.you dodano: 1 grudnia 2010

-kochasz go ? -Nie ... -to czemu tak na niego patrzysz ? -To tylko senstyment , wspomnienie pierwszej pierdolonej miłości

a mówią mi zostaw i tak wszystko... teksty

i.need.you dodano: 1 grudnia 2010

a mówią mi zostaw i tak wszystko się wali - specjaliści, znawcy serc, którzy nigdy nie kochali ..

Kiedy powiedziałeś że to koniec... teksty

i.need.you dodano: 1 grudnia 2010

Kiedy powiedziałeś, że to koniec nie płakałam. Odwróciłam się tylko i odeszłam... W swoim pokoju usiadłam na łóżku i tępo wpatrywałam się w ścianę. Zadałam sobie pytanie czy to na pewno była miłość, skoro nawet jedna łza nie popłynęła po moim policzku. Moje oczy spotkały Twoje zdjęcie i tego już nie wytrzymałam. Wybuchłam spazmatycznym płaczem i jestem teraz pewna, to była miłość.

Możesz myśleć o mnie cokolwiek:... teksty

i.need.you dodano: 1 grudnia 2010

Możesz myśleć o mnie cokolwiek: Że się poddałam, jestem niestała, niekonsekwentna, mało poważna, cyniczna, chłodna i obojętna . Możesz oskarżyć mnie o co zechcesz. O dziecinność, niesłowność i że nie tak miało być . Możesz dowolnie też mnie nazywać . Dziecinną materialistką, skrajną egoistką . Tylko zanim otworzysz usta, spójrz proszę na moment w kierunku lustra . bo jakoś nie wydaje mi się, że byś był chodzącym ideałem .

wiesz co.? poddaję się. już nie... teksty

i.need.you dodano: 1 grudnia 2010

wiesz co.? poddaję się. już nie mam więcej siły, udawać, jaka jestem szczęśliwa i płakać, po kątach, tak aby nigdy nie zauważył. już nie mogę. przyznaję, że cholernie boli, mnie to co mi zrobiłeś i sobie nie radzę. nie radzę sobie z moją podświadomości, wspomnieniami, z sercem. nie radzę sobie z samą sobą. tak, właśnie do takiego stanu mnie doprowadziłeś, i od dziś taką będziesz mnie oglądać, bo ja już nie mam sił, udawać, że jest zajebiście, chociaż jest najgorzej jak tylko może. przestanę się sztucznie uśmiechać,. Koniec udawania…

 Wiesz byłam pewna że mi... teksty

i.need.you dodano: 1 grudnia 2010

-Wiesz, byłam pewna, że mi przeszło. Te dni bez niego… byłam szczęśliwa, że udało mi się zapomnieć. Ale jak zwykle się myliłam! Wystarczyła piosenka. Rozumiesz?! Jedna cholernie głupia piosenka bym uświadomiła sobie, że tak naprawdę jedyne, co w tej chwili czuję to tęsknota. Ta piekielna tęsknota za nim.

zawsze kiedy mówię  że chciałeś... teksty

i.need.you dodano: 1 grudnia 2010

zawsze kiedy mówię , że chciałeś się tylko przelizać, na twoją fałszywą mordę wchodzi ten jebany uśmiech który zwala mnie z nóg . i znowu Cię kocham , mimo tego że jesteś pojebanym dupkiem i powinnam mieć na Ciebie wyjebane .

 słyszałaś jego historię.?  no.... teksty

i.need.you dodano: 1 grudnia 2010

- słyszałaś jego historię.? - no. że pisał z nia na gg 3 miesiące... - i wiesz co dalej.? - no zakochał się w niej... - i wiesz co dalej.? - są razem.? - nie. przelizała sie z innym.

i teraz po tym jednym dniu wszystko... teksty

i.need.you dodano: 1 grudnia 2010

i teraz, po tym jednym dniu wszystko pachnie mi Tobą.. nie wiem czy to przez kilkugodzinne noszenie Twoich ubrań, czy przez to, że nie potrafię wywalić Cię z moich myśli.

rzucić to wszystko i uciec.... teksty

i.need.you dodano: 1 grudnia 2010

rzucić, to wszystko i uciec. zacząć żyć od nowa. z nową etykietką. bez opinii, na starcie. bez ludzi, którzy kładą Ci kłody pod nogi. bez problemów, bez rutyny. bez abstrakcyjnej nadziei na lepsze jutro. chcę uciec. ale nie mogę. dalej tkwię, w tym zakichanym, szklanym, pudełku, zwanym życiem. stąd, nie ma wyjścia. nawet śmierć, jest zbyt bezszelestna, by pomóc.

 Jak się czujesz dziś już lepiej?... teksty

i.need.you dodano: 1 grudnia 2010

-Jak się czujesz, dziś już lepiej? -Jakby Ci to powiedzieć. Pomimo tych zapuchniętych oczu, mokrych poduszek, miliony chusteczek i wszędzie walających się zdjęć i wspomnień. Wszystko gra. A i mam tylko cholernie bolące serce. Ale dziękuję, czuję się wyśmienicie.

Nie jest źle się czasem zadurzyć.... teksty

i.need.you dodano: 1 grudnia 2010

Nie jest źle się czasem zadurzyć. To dobra zabawa, urozmaicenie, przypływ adrenaliny. Miłość natomiast to coś zupełnie innego. Za miłość warto zapłacić każdą cenę i nie należy jej rozmieniać na drobne.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV