głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
i.need.you Wracasz do domu wolnym krokiem słyszysz dźwięk sms'a. Sprawdzasz nadawcę wiadomości po czym serce zaczyna walić jak oszalałe. Czytając treść sms'a czujesz jak m

i.need.you

i.need.you.moblo.pl
Wracasz do domu wolnym krokiem słyszysz dźwięk sms'a. Sprawdzasz nadawcę wiadomości po czym serce zaczyna walić jak oszalałe. Czytając treść sms'a czujesz jak miękn
Wracasz do domu  wolnym krokiem... teksty

i.need.you dodano: 5 grudnia 2010

Wracasz do domu, wolnym krokiem, słyszysz dźwięk sms'a. Sprawdzasz nadawcę wiadomości, po czym serce zaczyna walić jak oszalałe. Czytając treść sms'a czujesz, jak miękną Ci nogi. Opierasz się o pobliski murek, by utrzymać równowagę. Czytasz sms'a po raz drugi. Trzeci. I kolejny. I jeszcze raz. I jeszcze! Czytasz go tysiąc razy, a twoje usta podkreślając się nagle w uśmiechu tak szczerym, że ktoś z boku pomyślałby na pewno, że zwariowałaś. Znasz to?

Tamtego dnia nie pomyślała o... teksty

i.need.you dodano: 5 grudnia 2010

Tamtego dnia nie pomyślała o konsekwencjach. Nawet nie przyszło jej do głowy, że będzie musiała tyle za to zapłacić. Za to, że spojrzała w jego niebieskie oczy i tak naiwnie się zakochała.

i zazdroszczę tym dziewczynom... teksty

i.need.you dodano: 5 grudnia 2010

i zazdroszczę tym dziewczynom, które mają chłopaka, nie tego że go mają, nie tego, że mają się do kogo przytulić i kogo pocałować. tylko tego, że ktoś obdarza je wspaniałym i magicznym uczuciem.

Kurde  jest tyle rzeczy  których... teksty

i.need.you dodano: 5 grudnia 2010

Kurde, jest tyle rzeczy, których się boję. Pająki-koszmar. Węże- ZUO. Tak samo zielone warzywa, wszelkiego rodzaju okropne owady i ciemnośc. Ale to pikuś w porównaniu do tego jak bardzo się boję, że strace Ciebie. I mogłabym nawet polubic szpinak, hodować pająki, całowac węże, błąkac się po ciemnym lesie, bylebyś zawsze był...

Będąc w samej bieliźnie... teksty

i.need.you dodano: 5 grudnia 2010

Będąc w samej bieliźnie położyłam się na zajebiście twardym dywanie, postawiłam przed sobą dwa kieliszki czerwonego wina i zaczęłam gadać do kaloryfera opowiadając mu jakie to moje życie jest chujowe.

  No i czego znowu płaczesz?!... teksty

i.need.you dodano: 5 grudnia 2010

- No i czego znowu płaczesz?! - krzyknęła znów do siebie.

nie obściskiwaliśmy się na... teksty

i.need.you dodano: 5 grudnia 2010

nie obściskiwaliśmy się na przystankach. nie przychodził po mnie pod szkołę, żebym mogła się pochwalić nim przed koleżankami. nie obsypywał mnie kwiatami, ani nie robił śniadania do łóżka. spotkaliśmy się rzadko, ale intensywnie. każde z naszych spotkań, kipiało namiętnością bo doskonale, oboje wiedzieliśmy, że nie będzie trwało ono zbyt długo. nikomu nie wspominałam o tym, że jesteś. nie afiszowaliśmy się z uczuciem, ale to było w tym wszystkim najpiękniejsze. wiedziałam, że nasz związek nie jest na pokaz. wiedziałam, że Twoje serce bije w takim rytmie, w jakim chce, a nie w takim jaki mu narzucasz.

szeptała 'odejdź' łkając  gdy on... teksty

i.need.you dodano: 5 grudnia 2010

szeptała 'odejdź' łkając, gdy on przytulał ją coraz mocniej, przepraszając za wszystko.

Dlaczego wszystko z tobą jest takie... teksty

i.need.you dodano: 5 grudnia 2010

Dlaczego wszystko z tobą jest takie skomplikowane. Dlaczego tak trudno cię kochać, dlaczego nienawidzieć. Bo jeżeli naprawdę chcesz być sam, nie będę dalej sie starać, bo skarbie, próbowałam. Ale z tobą wszystko jest takie skomplikowane.... Czasami wiem o co ci chodzi, czasami cię nie rozumiem. Czasami cię kocham, czasami jest sprawa, której nie mogę znieść. Czasami chcę cię przytulić, czasami chcę cię odepchnąć. Prawie zawsze chcę cię pocałować i cały czas chcę cię uderzyć.

a dzisiaj  kiedy w końcu mogłam... teksty

i.need.you dodano: 5 grudnia 2010

a dzisiaj, kiedy w końcu mogłam uderzyć go z całej siły w twarz i wyładować cały mój żal, ja po prostu go pocałowałam. ot tak zwyczajnie, jakby tej całej nienawiści nie było.

Czym są wspomnienia? Każde z nich... teksty

i.need.you dodano: 5 grudnia 2010

Czym są wspomnienia? Każde z nich, te większe, jak i te mniejsze, mają swój kolor, zapach, smak. Niektóre spływają delikatnie na dno duszy a inne zarysowują się w niej zapamiętale, nie pytając nas o zdanie.

teraz z czystym sumieniem mogę... teksty

i.need.you dodano: 5 grudnia 2010

teraz z czystym sumieniem mogę usiąść na parapecie i powiedzieć: 'Tak. jestem cholernie szczęśliwa'.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV