głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
i.need.you Ona jest ułożoną dziewczyną chodzącą co niedziela do kościoła. ja jestem z tych wrednych panien które mają wyjebane na zakazy i nakazy. Ona na domówce tańczy z

i.need.you

i.need.you.moblo.pl
Ona jest ułożoną dziewczyną chodzącą co niedziela do kościoła. ja jestem z tych wrednych panien które mają wyjebane na zakazy i nakazy. Ona na domówce tańczy z koleż
Ona jest ułożoną dziewczyną... teksty

i.need.you dodano: 6 grudnia 2010

Ona jest ułożoną dziewczyną, chodzącą co niedziela do kościoła. ja jestem z tych wrednych panien, które mają wyjebane na zakazy i nakazy. Ona na domówce tańczy z koleżankami w kółku, ja siadam z chłopakami przy stoliku i piję. Ona gra na fortepianie , ja na nerwach. Ona chodzi w spódniczkach przed kolano i bluzkach z kołnierzykiem, ja w baggyach i luźnych bluzach. Ona jest miła, ja jestem szczera. widzisz róznicę ?

jesteś zajebisty ziomek  bo bujasz... teksty

i.need.you dodano: 6 grudnia 2010

jesteś zajebisty ziomek, bo bujasz się po osiedlu, ta ? twierdzisz , że nie wiem nic o życiu, bo nie mieszkam w bloku, a pojęcie betonowe lasy jest mi obce. no sory koleś, ale nie bloki uczą życia.

boję się Jego spojrzenia. boję... teksty

i.need.you dodano: 6 grudnia 2010

boję się Jego spojrzenia. boję się tego , że gdy spojrzę w Jego oczy powtórzy się to co do dziś było koszmarem. że znów zawitają nieprzespane noce, ból serca i cierpienie. nie chcę tego

usiadłam na schodach  przed blokiem.... teksty

i.need.you dodano: 6 grudnia 2010

usiadłam na schodach, przed blokiem. zapaliłam fajkę , ze zdenerwowania ściskałam pięści do tego stopnia , że paznokcie pokaleczyły mi dłoń. ryczałam, jak małe dziecko. w dupie miałam sąsiadkę która pierdoliła mi nad uchem , że śmiecę popiołem. liczył się tylko On i ból jaki zadał. nie miałam siły wstać, jakgdyby nogi odmówiły mi posłuszeństwa. mogło dziać się wszystko, a ja jedyne co potrafiłam robić to brać buchy głęboko w płuca.

a trzaskając drzwiami i krzycząc... teksty

i.need.you dodano: 6 grudnia 2010

a trzaskając drzwiami i krzycząc - nic nie osiągniesz. bo ja założę słuchawki na uszy i nadal będę mieć wyjebane.

odszedł. Tak bez żadnego... teksty

i.need.you dodano: 6 grudnia 2010

odszedł. Tak bez żadnego wyjaśnienia. bez żadnego żegnaj. bez żadnego spierdalaj. tchórz, odszedł jakbyśmy się nigdy nie znali.

Nie jesteś ideałem   nawet nie wiem... teksty

i.need.you dodano: 6 grudnia 2010

Nie jesteś ideałem , nawet nie wiem co ja w Tobie widzę ! Jednak poza Tobą nie widzę świata , no cóż miłość jest ślepa .A zwłaszcza to, że chociaż wiem, że nie jesteś wart mej uwagi, za każdym razem mimowolnie szukam Cię wzrokiem i patrze, czy chociaż tym razem na mnie spojrzysz;|

 Co Ci jest?   Mam wszystko w dupie!... teksty

i.need.you dodano: 6 grudnia 2010

-Co Ci jest? -Mam wszystko w dupie! -Ale co Ci jest? -Mam na wszystko wyjebane! -Ale ja się pytam serio, co Ci jest? - Ja Go kocham on ma na mnie wylane! Czy satysfakcjonuje Cię ta odpowiedz?

Najchętniej wstawiłabym tu jej... teksty

i.need.you dodano: 6 grudnia 2010

Najchętniej wstawiłabym tu jej zdjęcie i napisała... ''To ona jest Mendą!! To ona zniszczyła moje marzenia!! To ona jest Fałszywa! To ona jest kurwa! To ona wszystkich obgaduje! To ona udaje, że jest miła, ale spróbuj się jej postawić tak jak Ja to Tobie też zchrzani życie i powie, że to twoja wina i wszystko co mówi złego zwali na Ciebie!! Wstawiłabym tu jej foto, ale nie zrobie tego, nie jestem taka jak ona!

Jeśli wbije jej widelec w oko  to... teksty

i.need.you dodano: 6 grudnia 2010

Jeśli wbije jej widelec w oko, to będę miała kłopoty? Jeśli jej wpierdole, to będe miała kłopoty? Jeśli odwdziecze jej się tym samym, co ona zrobiła mi, to będę miała kłopoty? Jeśli napluje jej w twarz to będę miała kłopoty? Chyba tak, ale naprawde coraz bardziej chcę to zrobić, ale jeszcze się powstrzymam!!

 Współczuję Ci.  Dlaczego.?   Bo... teksty

i.need.you dodano: 6 grudnia 2010

"Współczuję Ci. -Dlaczego.? - Bo ja muszę pomalować paznokcie na czerwono by wyglądać kurewsko. Tobie wystarczy sam charakter żeby być kurwą"!!

Jestem wredna  arogancka  niemiła?... teksty

i.need.you dodano: 6 grudnia 2010

Jestem wredna, arogancka, niemiła? Być może. Ale to dlatego, że ktoś mi kiedyś powiedział, że w życiu nie można być gorszym od innych. Trzeba się dostosować.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV