głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
i.need.you Czasem gdy człowiek chce zrobić coś ryzykownego mówi sobie: i tak nie mam nic do stracenia . A potem ku jego rozpaczy okazuje się że jednak coś czego nie ma też

i.need.you

i.need.you.moblo.pl
Czasem gdy człowiek chce zrobić coś ryzykownego mówi sobie: i tak nie mam nic do stracenia . A potem ku jego rozpaczy okazuje się że jednak coś czego nie ma też mo
Czasem gdy człowiek chce zrobić... teksty

i.need.you dodano: 26 grudnia 2010

Czasem gdy człowiek chce zrobić coś ryzykownego, mówi sobie: "i tak nie mam nic do stracenia". A potem ku jego rozpaczy okazuje się, że jednak coś, czego nie ma, też można stracić. I wtedy jest się na minusie - moralnym, emocjonalnym i psychicznym. Oto gorzka życiowa prawda - zawsze może być gorzej .

Tak wiele rzeczy powinnam Ci... teksty

i.need.you dodano: 26 grudnia 2010

Tak wiele rzeczy powinnam Ci powiedzieć. Wyliczyć, ile to razy o Tobie śniłam i ile razy nie mogłam przez Ciebie zasnąć. Udowodnić Ci, że mam uśmiech przeznaczony tylko dla Ciebie.. i spojrzenie też takie mam.

siedziała na schodach  szkolnego... teksty

i.need.you dodano: 26 grudnia 2010

siedziała na schodach, szkolnego korytarza. ówcześnie wybiegając z klasy. zaciskając pięści starała się, ustatkować swój oszalały rytm oddechu. płakała. zanosiła się płaczem z bezsilności. właśnie wtedy, zadzwonił dzwonek. tabuny ludzi, zaczęły przewijać się koło niej. każdy tylko spoglądał na nią obojętnie, nie pytając nawet czy potrzebuje chusteczki. właśnie wtedy zjawił się on. stanął przed nią, zarzucając na ramie swój plecak. - dlaczego Ty płaczesz? - zapytał, unosząc ironicznie jeden z kącików swoich ust. udając, że nie zna powodu jej łez. - przez Ciebie, bydlaku. zadowolony?! - wykrzyczała, bez zastanowienia. zagryzając z całej siły, zęby. - nawet nie wiesz jak bardzo. - odpowiedział. puszczając do niej oczko, odwrócił się i odszedł, pełen satysfakcji.

Gdy odszedł  płakałam przez... teksty

i.need.you dodano: 25 grudnia 2010

Gdy odszedł, płakałam przez tydzień. Potem zdałam sobie sprawę, że wciąż mam wiarę. Wiarę w siebie. W to, że pewnego dnia spotkam kogoś, dla kogo będę tą jedyną.

Powiedz facetowi NIENAWIDZE CIE  to... teksty

i.need.you dodano: 25 grudnia 2010

Powiedz facetowi NIENAWIDZE CIE, to otrzymasz najlepszy seks w swoim życiu, powiedz mu KOCHAM CIE, to prawdopodobnie nigdy więcej go nie zobaczysz.

Dziś Cię nie kocham  jutro... teksty

i.need.you dodano: 25 grudnia 2010

Dziś Cię nie kocham, jutro znienawidzę a pojutrze znów pokocham. No co, okres mam.

I próbujesz opanować ten stan  ale... teksty

i.need.you dodano: 25 grudnia 2010

I próbujesz opanować ten stan, ale nie umiesz. I uderzasz pięścią w ścianę i z ręki zaczyna lać się krew, łzy podchodzą do oczu i czujesz się tak cholernie bezradna.

Gdyby amfetamina miała... teksty

i.need.you dodano: 25 grudnia 2010

Gdyby amfetamina miała właściwości umożliwiające wymazanie z pamięci skurwielów - jechałabym na niej codziennie.

Wiem  że na pytanie 'kim dla Ciebie... teksty

i.need.you dodano: 25 grudnia 2010

Wiem, że na pytanie 'kim dla Ciebie jestem?' nie znasz odpowiedzi.

Szedł ulicą. Każda zaglądała za... teksty

i.need.you dodano: 25 grudnia 2010

Szedł ulicą. Każda zaglądała za Nim. Był tym 'trudniejszym'. Miał swój styl inie bał sie go okazywać. Każda chciała go mieć. Był miły, zabawny, a dla swojej dziewczyny gotów był pobić wszystkich przez,których była smutna. Był wierny, a kiedy jakaś 'laska' pocałowała go po pijanemu na imprezie, natychmiast ją odepchał i wrócił do swojej. Zaczął klękać,płakać, przepraszać. Chociaż nic nie zrobił to wiedział,że mógł Ją tym zranić , a nawet Ją stracić. Jego ulubioną porą dnia było popołudnie.Wtedy jego 'kochanie' wracała do domu po szkole a On biegł do Niej czym prędzej. Kładł głowe na jej kolana i zasypiał. Tylko wtedy mógł odpocząć. Głaskała jego włosy i okolice skroni, ucząc sie biologi. Dla Niej pokonywał wszystkie swoje lęki. Był romantyczny. Był czuły. Był troskliwy. Był tym jedynym. Był mój.♥

miała ochotę wczołgać się pod... teksty

i.need.you dodano: 25 grudnia 2010

miała ochotę wczołgać się pod łóżko w nadziei, że mieszka pod nim potwór, który chętnie by ją zjadł.

Ale najbardziej denerwujące jest to... teksty

i.need.you dodano: 25 grudnia 2010

Ale najbardziej denerwujące jest to, że przed wszystkimi muszę udawać. Bo już dość mam słuchania pytań 'co się stało?' zadawanych przez ludzi, którzy nie mają pojęcia o moim życiu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV