głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
i.need.you KOCHAM GO! To na co jeszcze czekasz? Wiesz że jest teraz na lodowisku. Jedź tam i go pocałuj! To szaleństwo! Niby czemu? Jestem chora! Wraz z tym pocałunkiem p

i.need.you

i.need.you.moblo.pl
KOCHAM GO! To na co jeszcze czekasz? Wiesz że jest teraz na lodowisku. Jedź tam i go pocałuj! To szaleństwo! Niby czemu? Jestem chora! Wraz z tym pocałunki
  KOCHAM GO!    To na co jeszcze... teksty

i.need.you dodano: 26 grudnia 2010

- KOCHAM GO! - To na co jeszcze czekasz? Wiesz, że jest teraz na lodowisku. Jedź tam i go pocałuj! - To szaleństwo! - Niby czemu? - Jestem chora! Wraz z tym pocałunkiem podzielę się z nim 38,8°C gorączki, bólem gardła i dwoma tygodniami leżenia w łóżku. - No właśnie. Jeśli dobrze całujesz, spędzicie razem te dwa tygodnie w łóżku.

siadam na jakimś trawniku  nawet nie... teksty

i.need.you dodano: 26 grudnia 2010

siadam na jakimś trawniku, nawet nie wiem gdzie. otwieram piwo zapalam papierosa i załączam najlepszą piosenkę kojarzącą mi się z Tobą. siedzę tak aż skończy się piwo, papieros i miłość.

  aż tak jej na mnie zależało?... teksty

i.need.you dodano: 26 grudnia 2010

- aż tak jej na mnie zależało? - aż tak.

jestem mistrzynią w  przytul mnie... teksty

i.need.you dodano: 26 grudnia 2010

jestem mistrzynią w "przytul mnie misiu" z czerwoną szminką na ustach w wersji +18

Ojciec by mi powiedział  zawsze ci... teksty

i.need.you dodano: 26 grudnia 2010

Ojciec by mi powiedział, zawsze ci mówiłem, wszyscy mężczyźni to skurwysyny.

serce nie odpowiada za miłość  to... teksty

i.need.you dodano: 26 grudnia 2010

serce nie odpowiada za miłość, to endorfiny i przywiązanie są winne miłości, więc przestańcie mówić że łamie wam się serce bo rzucił Cie facet. Po prostu eksplodował Ci mózg, nie potrafisz funkcjonować, masz wewnętrzną blokadę, obwinianie mięśnia sercowego nie pomoże.

po pierwsze mam serce  po drugie... teksty

i.need.you dodano: 26 grudnia 2010

po pierwsze mam serce, po drugie rozumiem.

 popatrz na swoje ręce! I pomyśl co... teksty

i.need.you dodano: 26 grudnia 2010

-popatrz na swoje ręce! I pomyśl co zrobisz kiedy za 10 lat Twoje dzieci spytaja Cie skąd te blizny! A wtedy ze łzami w oczach im powiesz.. no właśnie co im powiesz? - zapytała moja przyjaciółka -powiem im że kiedyś moje życie się posypało, a to są tego skutki -odpowiedziałam.

Pytasz za co kocham rap ? za... teksty

i.need.you dodano: 26 grudnia 2010

Pytasz za co kocham rap ? za jedność. za to , że mimo wszystko łączy. za to , że nigdy nie umrze - bo zawsze będzie żył w Naszych sercach. za fokusa , który poraża mnie swoim bezdechem. za piha, który miażdzy mnie tekstami. za gurala, którego flow ubóstwiam. za pezeta i jego 'muzykę emocjonalną' , która pomogła mi wiele razy. za małolata, i jego niesamowity luz na bitach i na scenie. mogłabym wymieniać tak bez końca, bo to jedyna miłość we mnie, która nigdy nie wygaśnie - nigdy.

Niedzielny poranek. rozpierdala Ci... teksty

i.need.you dodano: 26 grudnia 2010

Niedzielny poranek. rozpierdala Ci głowę. marzysz przede wszystkim o szklance zimnej wody. mama krzyczy, żebyś przyszła na śniadanie, bo zaraz musisz zacząć szykować się do kościoła. mierzwisz delikatnie włosy. związujesz w koński ogon. sprawdzasz skrzynkę odbiorczą. wiadomości od kumpli, jak czujesz się po wczorajszym melanżu. jak skończona desperatka z wilgotnymi oczami szukasz wśród nadawców sms'ów, Jego imienia. zrezygnowana idziesz do łazienki, wyszczotkować zęby. znajome?

A gdy grzecznie proszę  byś się od... teksty

i.need.you dodano: 26 grudnia 2010

A gdy grzecznie proszę, byś się od Niego odczepiła - to zrób to Mała, dobrze Ci radzę. w przeciwnym razie będe musiała Ci pomóc - a nie jestem fundacją polsat.

Ale naprawdę chuj obchodzi mnie to... teksty

i.need.you dodano: 26 grudnia 2010

Ale naprawdę chuj obchodzi mnie to, że on jest twój i cię kocha. za co kurwa? za twoją piękną mordę albo język? wiesz, noł problem. w morde mogę ci wyjebać tak, że żadna operacja plastyczna ci nie pomoże, a język w każdej chwili mogę obciąć. no i wtedy automatycznie jego uczucie zniknie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV