głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
honey112 Przyjaciel? to on potrafi przegadać całą noc i po 24 h stwierdzić że jeszcze się nie nagadaliśmy. To on popiera wszystkie możliwe szaleństwa nie zważając na pad

honey112

honey112.moblo.pl
Przyjaciel? to on potrafi przegadać całą noc i po 24 h stwierdzić że jeszcze się nie nagadaliśmy. To on popiera wszystkie możliwe szaleństwa nie zważając na padając
Przyjaciel?   to on potrafi... teksty

honey112 dodano: 8 kwietnia 2011

Przyjaciel? - to on potrafi przegadać całą noc i po 24 h stwierdzić, że jeszcze się nie nagadaliśmy. To on popiera wszystkie możliwe szaleństwa, nie zważając na padający na polu deszcz i późną godzinę. Któremu mogę się wypłakać. Który potrafi rozśmieszyć mnie największą głupotą. To dzięki niemu potrafię śmiać się do łez. To z nim mogę porozmawiać na każdy temat. Jemu mogę powiedzieć o wszystkim. Tylko do niego mogę zadzwonić o 4 nad ranem i wyżalić się. On jest tą moją księgą tajemnic, która zawiera tak wiele pieknych chwil. Mój Przyjaciel? Tak. Jeden z najcenniejszych skarbów jakie posiadam.

Siedząc w nocy na parapecie... teksty

honey112 dodano: 8 kwietnia 2011

Siedząc w nocy na parapecie zastanawiałam się czy Ty przez jedną jedyną sekundę zatęskniłeś za mna, za moimi żartami, dziwnymi pomysłami. Czy przez tą jedną sekundę poczułeś tęsknotę za mną i powiedziałeś szeptem :"brakuje mi jej".

Pierwsza myśl   o matko boska. Druga... teksty

honey112 dodano: 8 kwietnia 2011

Pierwsza myśl - o matko boska. Druga myśl - o ja idiotka..

Już tylko się znamy. Nic więcej. teksty

honey112 dodano: 8 kwietnia 2011

Już tylko się znamy. Nic więcej.

Jeszcze długo będę odwracać... teksty

honey112 dodano: 8 kwietnia 2011

Jeszcze długo będę odwracać głowę na dźwięk twojego imienia. Jeszcze długo wśród tłumu będę szukać twojego cienia..

Kiedyś o mnie zapomnisz. tak jak... teksty

honey112 dodano: 8 kwietnia 2011

Kiedyś o mnie zapomnisz. tak jak zapomina się jak smakowała wczorajsza kawa, albo tak jak zapomina się o zeszłorocznym śniegu. zapomnisz jaki ból był wymieszany z pierwiastkami szczęścia i jak przyśpieszał oddech. zapomnisz pojedyncze słowa, gesty, myśli. wszystko uleci z ciebie jak życie z człowieka przejechanego przez ciężarówkę. i okaże się, ze scenarzysta,który to wszystko poskładał w swej malej główce, nie zrobił kariery, nie zarobił milionów, a zamarzł w parku z butelka taniego wina w ręku. Ty kiedyś zapomnisz jak smakowało moje imię. oddasz serce w depozyt komuś innemu, komuś lepszemu. szczęście wypełni cię po brzegi, od paznokci u stop do końcówek rzęs. życzę ci tego, wiesz. i będziesz żyć w spokoju, łykać złudzenia w pigułkach każdego pojedynczego ranka. ale nic nie będzie takie samo jak te nasze chwile. jak nasza samotność we dwójkę, jak nasze bycie razem ale osobno.

Owszem  miała wspomnienia  ale... teksty

honey112 dodano: 8 kwietnia 2011

Owszem, miała wspomnienia, ale wspomnień nie można dotknąć, poczuć ani przytulić. Nigdy nie były dokładnie takie jak tamta chwila, a z biegiem czasu nieubłaganie bladły.

Spotkanie kogoś  kogo pokocha się z... teksty

honey112 dodano: 8 kwietnia 2011

Spotkanie kogoś, kogo pokocha się z wzajemnością, jest wspaniałym uczuciem. Ale spotkanie bratniej duszy jest uczuciem chyba jeszcze wspanialszym. Bratnia dusza to ktoś, kto rozumie cię lepiej niż ktokolwiek inny, kocha cię bardziej niż ktokolwiek inny, będzie przy tobie zawsze, bez względu na wszystko. Podobno nic nie trwa wiecznie, ale ja mocno wierzę w to, że czasami miłość trwa nawet wtedy, kiedy ukochana osoba odejdzie.

Siedziała ściśnięta pomiędzy... teksty

honey112 dodano: 8 kwietnia 2011

Siedziała ściśnięta pomiędzy przeszłością i utraconą przyszłością i poczuła że się dusi. Nie powinna tam być.

  ... po raz pierwszy od wielu... teksty

honey112 dodano: 8 kwietnia 2011

"[...]po raz pierwszy od wielu miesięcy ktoś patrzył na nią nie jak na przedmiot, nie jak na piękną kobietę, lecz w sposób nieuchwytny, jakby przenikał na wskroś jej duszę, jej strach, jej kruchość, jej niezdolność do walki ze światem, nad którym pozornie dominowała, choć tak naprawdę niczego o nim nie wiedziała.."

Musisz być czujny. Wiedzieć jakich... teksty

honey112 dodano: 8 kwietnia 2011

Musisz być czujny. Wiedzieć jakich pytań nie zadawać. Kiedy milczeć, dotykać, kiedy być a kiedy zniknąć. Chce być przy Tobie pewna, że będziesz dokładnie wtedy i w takim stopniu, żebym Cię czuła, a jednocześnie za Tobą tęskniła.

Ze wszystkim sobie poradzę  ale sama... teksty

honey112 dodano: 8 kwietnia 2011

Ze wszystkim sobie poradzę, ale sama się nie przytulę.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV