głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
hibitch pokochaj mnie taką Jaka jestem. Pokochaj moją zaborczość. Moje pełne policzki i każdą niedoskonałość. Że pale nocą lub kiedy mi smutno. A ja dam Ci wszystko. HB

hibitch

hibitch.moblo.pl
pokochaj mnie taką Jaka jestem. Pokochaj moją zaborczość. Moje pełne policzki i każdą niedoskonałość. Że pale nocą lub kiedy mi smutno. A ja dam Ci wszystko. HB.
pokochaj mnie taką Jaka jestem.... teksty

hibitch dodano: 31 sierpnia 2014

pokochaj mnie taką Jaka jestem. Pokochaj moją zaborczość. Moje pełne policzki i każdą niedoskonałość. Że pale nocą lub kiedy mi smutno. A ja dam Ci wszystko. ~ HB.

 Niektórzy ludzie zostawiają po... teksty

hibitch dodano: 31 sierpnia 2014

"Niektórzy ludzie zostawiają po sobie ładnie wyglądające blizny, ale w pewnym momencie pojawia się osoba, która wchodzi pod naskórek, tkankę i narządy. Czujesz ją w kościach i będziesz czuł aż do momentu, kiedy do końca zobojętniejesz i zamilkniesz."

jestem pełna nadziei mimo tego że... teksty

hibitch dodano: 30 sierpnia 2014

jestem pełna nadziei mimo tego, że los ciągle próbuje mnie stłamsić. Mam marzenia mimo tego, że ciągle mi powtarzają, że się nie uda. Ciekawe jak teraz się czują widząc jak teraz je spełniam. ~ HB.

chciałabyś żeby był w twoim... teksty

hibitch dodano: 30 sierpnia 2014

chciałabyś żeby był w twoim życiu, ale boisz się mu powiedzieć, że już go nie kochasz. nie chcesz widzieć jak się rozpada i to z twojego powodu.choć ciebie potrafił rozbić na milion kawałeczków i nawet nie szepnął " przepraszam, żałuję " . ~ HB.

 Zakochał się tak po prostu. W jej... teksty

hibitch dodano: 28 sierpnia 2014

"Zakochał się, tak po prostu. W jej uśmiechu, w jej wiecznie nieogarniętych włosach, w jej upartych, ślicznych oczach. Zakochał się w jej słowach, w jej humorkach, w jej ciężkim charakterze. Zakochał się w niej całej, bo inaczej się nie da. Pokochał ją, tak zwyczajnie, jak zawsze. Pokochał bezmyślnie i całkowicie nieplanowo. Doszło do tego. Bo nie da się takiego cholerstwa jak miłość uniknąć, choćby nie wiadomo jak bardzo się próbowało. Ale w sumie się z tego cieszył. Bo to był znak, że jeszcze nie pożarła go pustka."

nie mam zamiaru siedziec i... teksty

hibitch dodano: 26 sierpnia 2014

nie mam zamiaru siedziec i zastanawiać się dlaczego nie wyszło. Wszystko dzieje się z jakiegoś powodu. Coś się kończy, drugie zaczyna. Nie mam zamiaru prowadzić idealnie poukładanego życia bo ono i tak tym chętniej skopie mnie po dupie. ~ HB.

Pamiętaj że kochamy się do... teksty

hibitch dodano: 25 sierpnia 2014

Pamiętaj, że kochamy się do szaleństwa, więc możesz mnie całować, kiedy tylko zechcesz - Petta.

 W  WOJTEK J  HIBITCH KLAUDIA .... teksty

hibitch dodano: 24 sierpnia 2014

( W - WOJTEK, J - HIBITCH (KLAUDIA)). W: maleńka, dasz się poderwać? J: nie. W: czemu? J: bo nie ma dżemu. W: No to idę po dżem! SŁODKOŚCI XD

 Dzieliśmy ze sobą wiele pięknych... teksty

hibitch dodano: 11 czerwca 2014

"Dzieliśmy ze sobą wiele pięknych chwil, a Ty uczyniłaś moje życie... uczyniłaś je prawdziwym życiem. Niczego nie żałuję. Ale jestem jedynie rozdziałem w Twoim życiu - będzie ich znacznie więcej. Zachowaj w pamięci nasze cudowne wspomnienia, ale proszę, nie bój się tworzyć nowych." Cecelia Ahern– PS Kocham Cię

 Nie przeciągaj pożegnania bo to... teksty

hibitch dodano: 2 czerwca 2014

"Nie przeciągaj pożegnania, bo to męczące. Zdecydowałeś się odejść, to idź. " Antoine de Saint-Exupéry

Nie przejmuj się zbytnio tym co... teksty

hibitch dodano: 1 maja 2014

Nie przejmuj się zbytnio tym, co ludzie powiedzą. Rób, co Ci się w życiu podoba, jeśli tylko będziesz mogła potem w lustrze spojrzeć sobie w twarz. | L.M Montgomery

 Na zawsze ponosisz... teksty

hibitch dodano: 4 marca 2014

"Na zawsze ponosisz odpowiedzialność za to, co oswoiłeś." ~ Antoine de Saint-Exupéry – Mały Książę

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV