głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
hibitch “Ile toksycznych związków musisz przeżyć żebyś nauczył się kochać siebie? uwielbiam. Wiesz... gdy się jest bardzo smutnym lubi się zachody słońca... Antoine de

hibitch

hibitch.moblo.pl
“Ile toksycznych związków musisz przeżyć żebyś nauczył się kochać siebie?
“Ile toksycznych związków musisz... teksty

hibitch dodano: 14 września 2014

“Ile toksycznych związków musisz przeżyć, żebyś nauczył się kochać siebie?"

uwielbiam. teksty hibitch dodał komentarz: uwielbiam. do wpisu 13 września 2014
Wiesz... gdy się jest bardzo smutnym... teksty

hibitch dodano: 13 września 2014

Wiesz... gdy się jest bardzo smutnym, lubi się zachody słońca... ~Antoine de Saint-Exupéry

Dlaczego nie potrafiłeś być mój?... teksty

hibitch dodano: 2 września 2014

Dlaczego nie potrafiłeś być mój? Tylko mój. Dlaczego się tak zmieniłeś? Mam Wiele pytań na które trudno by Ci było odpowiedzieć. Dlatego proszę uszanuj moją decyzję, że odchodzę. Zrozum, że to było dla mnie za dużo. Za bardzo bolało. Przepraszam, że moje " na zawsze " nie obejmowało twoich krzywd. ~ HB.

 Kiedy cię widzę  Świat się... teksty

hibitch dodano: 2 września 2014

"Kiedy cię widzę, Świat się zatrzymuje. Zatrzymuje się i wszystko, co mi zostaje, to ty i moje oczy, które się w ciebie wpatrują. Nie ma nic więcej. Nie ma hałasu, nie ma innych ludzi, nie ma myśli ani zmartwień, nie ma wczoraj, nie ma jutra. Świat się po prostu zatrzymuje, i to piękne miejsce, i jesteś tylko ty. Tylko ty moje oczy, które się w ciebie wpatrują. Patrzyłem. Kiedy odchodzisz, Świat znowu odżywa i już mi się tak nie podoba. Po prostu chodzę po nim i czekam, aż znowu się zatrzyma. Uwielbiam kiedy się zatrzymuje. To najbardziej wyjebista rzecz, jaką kiedykolwiek znałem i czułem, najlepsza rzecz, i oto, piękna dziewczyno, dlaczego ci się przyglądam". James Frey - Milion małych kawałków

  przemierzamy cały świat... teksty

hibitch dodano: 2 września 2014

" przemierzamy cały świat, przemierzamy wszechświat " ♥

pokochaj mnie taką Jaka jestem.... teksty

hibitch dodano: 31 sierpnia 2014

pokochaj mnie taką Jaka jestem. Pokochaj moją zaborczość. Moje pełne policzki i każdą niedoskonałość. Że pale nocą lub kiedy mi smutno. A ja dam Ci wszystko. ~ HB.

 Niektórzy ludzie zostawiają po... teksty

hibitch dodano: 31 sierpnia 2014

"Niektórzy ludzie zostawiają po sobie ładnie wyglądające blizny, ale w pewnym momencie pojawia się osoba, która wchodzi pod naskórek, tkankę i narządy. Czujesz ją w kościach i będziesz czuł aż do momentu, kiedy do końca zobojętniejesz i zamilkniesz."

jestem pełna nadziei mimo tego  że... teksty

hibitch dodano: 30 sierpnia 2014

jestem pełna nadziei mimo tego, że los ciągle próbuje mnie stłamsić. Mam marzenia mimo tego, że ciągle mi powtarzają, że się nie uda. Ciekawe jak teraz się czują widząc jak teraz je spełniam. ~ HB.

chciałabyś żeby był w twoim... teksty

hibitch dodano: 30 sierpnia 2014

chciałabyś żeby był w twoim życiu, ale boisz się mu powiedzieć, że już go nie kochasz. nie chcesz widzieć jak się rozpada i to z twojego powodu.choć ciebie potrafił rozbić na milion kawałeczków i nawet nie szepnął " przepraszam, żałuję " . ~ HB.

 Zakochał się  tak po prostu. W jej... teksty

hibitch dodano: 28 sierpnia 2014

"Zakochał się, tak po prostu. W jej uśmiechu, w jej wiecznie nieogarniętych włosach, w jej upartych, ślicznych oczach. Zakochał się w jej słowach, w jej humorkach, w jej ciężkim charakterze. Zakochał się w niej całej, bo inaczej się nie da. Pokochał ją, tak zwyczajnie, jak zawsze. Pokochał bezmyślnie i całkowicie nieplanowo. Doszło do tego. Bo nie da się takiego cholerstwa jak miłość uniknąć, choćby nie wiadomo jak bardzo się próbowało. Ale w sumie się z tego cieszył. Bo to był znak, że jeszcze nie pożarła go pustka."

nie mam zamiaru siedziec i... teksty

hibitch dodano: 26 sierpnia 2014

nie mam zamiaru siedziec i zastanawiać się dlaczego nie wyszło. Wszystko dzieje się z jakiegoś powodu. Coś się kończy, drugie zaczyna. Nie mam zamiaru prowadzić idealnie poukładanego życia bo ono i tak tym chętniej skopie mnie po dupie. ~ HB.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV