głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
heavymetalowa Nie obiecuję ci że zapomnisz. Nigdy nie zapomnisz ale nauczysz się żyć z tą świadomością. Będziesz mogła patrzeć na niego i słuchać jego głosu a później odejdzi

heavymetalowa

heavymetalowa.moblo.pl
Nie obiecuję ci że zapomnisz. Nigdy nie zapomnisz ale nauczysz się żyć z tą świadomością. Będziesz mogła patrzeć na niego i słuchać jego głosu a później odejdziesz
Nie obiecuję ci  że zapomnisz.... teksty

heavymetalowa dodano: 31 października 2010

Nie obiecuję ci, że zapomnisz. Nigdy nie zapomnisz, ale nauczysz się żyć z tą świadomością. Będziesz mogła patrzeć na niego i słuchać jego głosu, a później odejdziesz, by pocałować człowieka, który zastąpi jego miejsce... Nie obiecuję ci, że już nigdy nie będziesz o nim myślała. Będziesz, ale ze spokojem... Obiecuję ci, że nauczysz się żyć bez niego. I nie potrzebujesz nikogo, bo sama to potrafisz.

I znowu przyjechał aby połamać mi... teksty

heavymetalowa dodano: 31 października 2010

I znowu przyjechał aby połamać mi żebra i wgryźć się w moje serce, tak nie winnie pytając o mojego chłopaka, pijąc ze mną marne piwno i głupkowato się usmiechając. Poczułam się jak w filmie ''i wciąż ja kocham'' a z oczu wyciekały mi niewidzialne łzy. Bo wiem, że gdybym była sama pocałowałby mnie.

Marika widzę  że chcesz się... teksty

heavymetalowa dodano: 31 października 2010

Marika widzę, że chcesz się wyżalić ,powiedz wyduś to z siebie co cię gryzie. Wiem wy to lubicie, no dalej powiedz pobijemy się poduszkami, pogadamy o torebkach.

'Po Twojej wizycie zawsze jadę w to... teksty

heavymetalowa dodano: 30 października 2010

'Po Twojej wizycie zawsze jadę w to samo miejsce. tam gdzie sny wciąż są te same, a droga którą jade przypomina mi to czekanie.'

Już nawet nie chce twojej miłości... teksty

heavymetalowa dodano: 29 października 2010

Już nawet nie chce twojej miłości, nie chce już się więcej prosić o to żeby się z Tobą zobaczyć i nie bedę nocą chodzić po miescie żeby rzucić się w twoje ramiona, jestem twoją dziewczyną o którą powinienes sie troszczyć..jeśli na prawdę ci na mnie zależy.

Hemingway napisał  że człowiek nie... teksty

heavymetalowa dodano: 29 października 2010

Hemingway napisał, że człowiek nie jest stworzony do klęski. A przecież i on popełnił samobójstwo.

Po co dzwoniłeś i wypytywałeś... teksty

heavymetalowa dodano: 25 października 2010

Po co dzwoniłeś i wypytywałeś gdzie i z kim jestem skoro Ci nie zależało . ? dlaczego ciągle chciałeś się ze mną widywać skoro miałeś wylane . ? dlaczego mnie całowałeś , przytulałeś , dotykałeś skoro podobno nic nie czułeś . ? dlaczego pozwoliłeś , żebym się w tobie za...kochała , skoro wiedziałeś , że nie chcesz ze mną być . ?

Lizaki zamieniły się na papierosy... teksty

heavymetalowa dodano: 24 października 2010

Lizaki zamieniły się na papierosy, niewinne stały się dziwkami. cola zamieniła się w wódkę a rowery w samochody. niewinne pocałunki przeistoczyły się w dziki seks. Pamiętasz kiedy "zabezpieczać się" znaczyło włożyć na głowę plastikowy hełm? kiedy najgorszą rzeczą jaką mogłaś usłyszeć od chłopaka to to, że jesteś głupia.. Kiedy ramiona taty były najwyższym miejscem na ziemi a mama była największym bohaterem? Kiedy twoimi najgorszymi wrogami było twoje rodzeństwo? kiedy w wyścigach chodziło tylko o to, kto pobiegnie najszybciej.. kiedy wojna oznaczała tylko grę karcianą.. kiedy wkładanie krótkiej spódniczki nie oznaczało, że jesteś suką.. Największy ból jaki czułeś to pieczenie startych kolan i łokci. I kiedy pożegnania oznaczały tylko "do zobaczenia jutro". więc dlaczego tak nie mogliśmy doczekać się aby dorosnąć?

Kiedy patrzył na mnie i śmiał się... teksty

heavymetalowa dodano: 22 października 2010

Kiedy patrzył na mnie i śmiał się jak szalony, spytałam co go tak śmieszy. To była najwspanialsza chwila w moim życiu -powiedział, że jest szczęśliwy.

 pomaluj mój świat czarną kredką... teksty

heavymetalowa dodano: 18 października 2010

`pomaluj mój świat czarną kredką, mam dość fałszywych kolorów.'

Przytul mnie  ale tak mocno. Chcę... teksty

heavymetalowa dodano: 17 października 2010

Przytul mnie, ale tak mocno. Chcę wiedzieć, że jestem dla Ciebie najważniejsza.

Zapach obietnicy ma zerwany nocą... teksty

heavymetalowa dodano: 17 października 2010

Zapach obietnicy ma zerwany nocą kwiat...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV