głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
he.is.my.hope '' Musisz znaleźć osobę która lubi te same rzeczy co ty. Jeśli lubisz sport ona powinna lubić to że ty lubisz sport. I serwować chipsy ze smacznymi sosami w cza

he.is.my.hope

he.is.my.hope.moblo.pl
'' Musisz znaleźć osobę która lubi te same rzeczy co ty. Jeśli lubisz sport ona powinna lubić to że ty lubisz sport. I serwować chipsy ze smacznymi sosami w czasie
'' Musisz znaleźć osobę  która... teksty

he.is.my.hope dodano: 19 sierpnia 2013

'' Musisz znaleźć osobę, która lubi te same rzeczy, co ty. Jeśli lubisz sport, ona powinna lubić to, że ty lubisz sport. I serwować chipsy ze smacznymi sosami w czasie oglądania meczu lub zawodów” - Alan, 10 lat. Serwowałabym...

Miłość – związek dwóch osób... teksty

he.is.my.hope dodano: 19 sierpnia 2013

Miłość – związek dwóch osób, którego nie da się wytłumaczyć w racjonalny sposób. Coś, co czasem nie powinno przetrwać doby, a trwa całe życie.

Jestesmy doskonale różni. teksty

he.is.my.hope dodano: 18 sierpnia 2013

Jestesmy doskonale różni.

Widocznie życie wolało nas osobno..... teksty

he.is.my.hope dodano: 18 sierpnia 2013

Widocznie życie wolało nas osobno.. | nieracjonalnie

 Człowiek wrażliwy najpierw czuje... teksty

he.is.my.hope dodano: 15 sierpnia 2013

"Człowiek wrażliwy najpierw czuje, później rozumie."

Nie ma chyba nic trudniejszego niż... teksty

he.is.my.hope dodano: 15 sierpnia 2013

Nie ma chyba nic trudniejszego niż szukać w kimś kogoś, kogo pokochaliśmy, a jednak go nie odnajdywać. Nie ma nic prostego w poznawaniu kogoś od nowa, a mimo wszystko próbować go kochać dalej.

3. I tak tkwimy w tym czymś  co... teksty

he.is.my.hope dodano: 15 sierpnia 2013

3. I tak tkwimy w tym czymś, co trudno określić,ciągle do tego wracając. Mamy ze sobą kontakt,ale nie potrafimy w żadnym kierunku iść. Wiem, że najwyższa pora budować swoje życie już bez Niego. Budować je, pomimo iż gdzieś tam będzie obecny. Pomimo iż może jeszcze oboje nieraz będziemy wracać do tego co było. Czasem tylko tak patrzę na Niego i zastanawiam się gdzie podział się tamten chłopak, którego poznałam, który chciał być przy mnie na poważnie, który wydawał się dojrzałym i odpowiedzialnym człowiekiem i którego ceniłam, za którym tęsknię. Tak trudno mi dopuścić do siebie coś, co jest mi obce, choć zdawało się, że się w tym rozpoznaje. Trudno mi odnaleźć w Nim dokładnie tego samego chłopaka do którego się uczuciowo przywiązywałam,a mimo wszystko nie potrafię jeszcze się od niego całkowicie odwrócić.

2.Nie mogę spotykać się z nim na... teksty

he.is.my.hope dodano: 15 sierpnia 2013

2.Nie mogę spotykać się z nim na jego zasadach,pomimo iż oddałabym wiele za jeden dzień spędzony razem i możliwość przytulenia się do niego. Znam też jego punkt myślenia i wiem, że i On sam się nie złamie, że jego jakiekolwiek uczucia do mnie,o ile można tak to nazwać, nie sprawią, że postanowi wrócić i zaakceptuje nas jako związek.Sama nie wiem co zrobić.Oboje wiemy, że tkwimy w czymś chorym. Oboje nie potrafimy być dla siebie tylko zwykłymi znajomymi,bo choć nawet próbuje pomimo swoich uczuć to sobie jakoś poukładać na relacjach koleżeńskich, to On sam się przyznaje,że nie potrafi traktować mnie tylko jako koleżanki. Ciągle wracamy do tego co było i nie możemy zrobić żadnego kroku naprzód. On mi w tym też nie pomaga, utrudnia. Jego zachowanie nie wpisuje się w żaden schemat rozstań, bo jeżeli ktoś odchodzi to już więcej się nie odzywa, a jeśli to robi to pragnie wrócić do tego co było.On tego nie chce.Wymyślił sobie nas na jakiś chory zasadach, a może raczej ich braku.

1.Oboje tkwimy w jakiejś chorej i... teksty

he.is.my.hope dodano: 15 sierpnia 2013

1.Oboje tkwimy w jakiejś chorej i ułomnej relacji, na którą składają się częste okresy milczenia i oddalenia, a mimo wszystko nie potrafimy jej zerwać i ciągle do tego co jeszcze jest wracamy. Nie mogę sama tego zrozumieć dlaczego tak jest.Wiem, że powinnam to skończyć, ukrócić.Nie powinnam przecież pozwolić mu,aby za każdym razem mącił spokój,który tak trudno odbudować.A jednak nie potrafię tego zrobić,nawet po tym wszystkim co zrobił.Nawet po tym,że odszedł,zostawił jak zabawkę.Nawet po tym,że przez ponad trzy miesiące się do mnie nie odzywał i zostawił samą z całym tym rozwalonym życiem,bałaganem w głowie i pustką w sercu.Nawet po tym,że teraz co jakiś czas się do mnie odzywa,mówi,że tęskni,że chciałby czasem ze mną pogadać,powygłupiać się,przytulić,a mimo wszystko nie chce być w związku.Nie potrafię tego zakończyć, choć swoim zachowaniem robi mi bałagan w życiu.Wiem,że sama nie mogę pozwolić sobie na takie traktowanie i obstaje twardo przy swoim.

Nie ma nic gorszego niż kochać... teksty

he.is.my.hope dodano: 15 sierpnia 2013

Nie ma nic gorszego niż kochać faceta, który nigdy nie przestanie Cię rozczarowywać./ niekoffana

 Czasami wyrwanie się pod inne niebo... teksty

he.is.my.hope dodano: 15 sierpnia 2013

"Czasami wyrwanie się pod inne niebo na nic się nie przydaje. To, z czym musisz się uporać, jest w głębi ciebie, niezależnie od tego, dokąd się udasz."

 Każdy z nas ma takie dni kiedy... teksty

he.is.my.hope dodano: 14 sierpnia 2013

"Każdy z nas ma takie dni kiedy opiera się o lodowatą ścianę, w ręce trzymając chłodną już herbatę. Zamykamy oczy i przypominamy sobie te najwspanialsze chwilę, które przeżyliśmy. Łzy wylewają się z naszych oczu,a tęsknota rozpieprza nas od środka. Za wszelką cenę pragniemy by to wszystko powróciło. By te wszystkie wspólnie przeżyte sekundy powróciły na nowo. A najgorsze w tym wszystkim jest to że w to wierzymy. Że mamy choćby najmniejszą iskierkę nadziei ze to kiedyś powróci."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV