głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
he.is.my.hope CZ.1 Nie wiem jak to wytłumaczyć ale czuje że mieliśmy się spotkać że to nie był przypadek że tak miało po prostu być.Pamiętam gdy pierwszy raz Cię zobaczyłam.

he.is.my.hope

he.is.my.hope.moblo.pl
CZ.1 Nie wiem jak to wytłumaczyć ale czuje że mieliśmy się spotkać że to nie był przypadek że tak miało po prostu być.Pamiętam gdy pierwszy raz Cię zobaczyłam. By
CZ.1 Nie wiem jak to wytłumaczyć... teksty

he.is.my.hope dodano: 28 czerwca 2013

CZ.1 Nie wiem jak to wytłumaczyć, ale czuje, że mieliśmy się spotkać, że to nie był przypadek, że tak miało po prostu być.Pamiętam, gdy pierwszy raz Cię zobaczyłam. Byłeś pierwszym człowiekiem, którego spotkałam na uczelni. Przestraszona,pełna obaw,szłam korytarzem,zastanawiając się czy podołam na tym nowym dla siebie etapie życia. W tym momencie też minęłam Ciebie, biło od Ciebie ciepło i cudowny spokój- to czego właśnie potrzebowałam.Tak zwyczajnie się wtedy do mnie uśmiechnąłeś i spojrzałeś tymi swoimi niebieskimi oczami.I to nie było tak, że stałeś się dla mnie numerem jeden,nie. Czasem Cię spotykałam, mijały miesiące. Potrafiłeś się zawsze uśmiechnąć, zagadać. Niejeden raz obróciliśmy się za sobą i za każdym razem śmialiśmy się z tego.

Nasze spotkanie to był... teksty

he.is.my.hope dodano: 28 czerwca 2013

Nasze spotkanie to był przypadek.Powiedziałeś coś, ja Ci odpowiedziałam. Zanim się zorientowałam, chciałam, aby ta rozmowa trwała przez resztę mojego życia.

Mam przeczucie  że się zgubimy... teksty

he.is.my.hope dodano: 28 czerwca 2013

Mam przeczucie, że się zgubimy, jeżeli nie jesteśmy ze sobą teraz. Zgubimy się już na zawsze...

Czasem to już sama nie wiem co... teksty

he.is.my.hope dodano: 28 czerwca 2013

Czasem to już sama nie wiem co czuje. Mam takie dni kiedy myślę sobie, że dam radę, że nie chce już Jego powrotu, obecności w moim życiu.Czasem wydaje mi się, że wybaczenie mu i ponowne zaufanie zniszczy mnie doszczętnie, albo że zwyczajnie nie będę potrafiła mu znowu zaufać,choćbym bardzo tego chciała. Jednak zaraz po takim dniu nadchodzi fala dni, kiedy wiem, że nie przeżyje więcej bez Jego obecności, że nie chce przyszłości, w której Go nie ma.I cholera wiem,że to naiwne i bezmyślne,ale pozwoliłabym mu wrócić z pełną świadomością,że może odejść ponownie.Zaufałabym choć wiem,że kolejnego odejścia bym już nie przeżyła.

Dokładnie... teksty he.is.my.hope dodał komentarz: Dokładnie... do wpisu 28 czerwca 2013
 bo mimo wszystko zrobisz tak jak... teksty

he.is.my.hope dodano: 28 czerwca 2013

"bo mimo wszystko zrobisz tak jak będziesz czuła, a czujesz że go kochasz.. I nawet jakby było 100 minusów i jeden plus to byłabyś z nim dla tego jednego plusa..."

'' Walczyłaś  kochałaś... teksty

he.is.my.hope dodano: 21 czerwca 2013

'' Walczyłaś, kochałaś, przegrałaś. Ale noś głowę wysoko '' Grey's Anatomy

Poprzednia 104 105 106 107
108
Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV