głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
grejfrutka Pewnie ciężko było wejść samej do pokoju pełnego ludzi? Tak wiem. Wiem jak to jest nie czuć że jesteś w pokoju póki on na ciebie nie spojrzy nie dotknie twojej

grejfrutka

grejfrutka.moblo.pl
Pewnie ciężko było wejść samej do pokoju pełnego ludzi? Tak wiem. Wiem jak to jest nie czuć że jesteś w pokoju póki on na ciebie nie spojrzy nie dotknie twojej ręki
Pewnie ciężko było wejść samej... teksty

grejfrutka dodano: 17 października 2011

Pewnie ciężko było wejść samej do pokoju pełnego ludzi? Tak, wiem. Wiem, jak to jest nie czuć,że jesteś w pokoju, póki on na ciebie nie spojrzy,nie dotknie twojej ręki, czy nawet zażartuje z ciebie. Tylko po to, by wszyscy wiedzieli,że z nim jesteś. Że jesteś jego.

 Większość z tego  co mówię  nic... teksty

grejfrutka dodano: 17 października 2011

-Większość z tego, co mówię, nic nie znaczy. To tylko gadanina. -Mężczyźni tylko tak mówią, żeby tylko o tym nie mówić, ale wiedzą, że coś mówią za każdym razem, gdy o tym mówią. Zawsze trzeba mieć plan. Samo z siebie nic nie przyjdzie.

 Czego pragną kobiety? Raz chcą... teksty

grejfrutka dodano: 17 października 2011

-Czego pragną kobiety? Raz chcą, żeby pytać,|drugim razem nie. Raz mamy działać, innym razem nie.Raz chcą być na górze, potem nie. Używać żelu albo nie używać.Czego wy chcecie? -Powiem ci, ale musisz obiecać,że nikomu tego nie powiesz. - Przyrzekam.- Bo to święta tajemnica. Gotowy?- Tak. - Na pewno?- Tak sądzę. -Same za cholerę nie wiemy,czego chcemy.

Wyjaśnijmy to  po stuleciach... teksty

grejfrutka dodano: 17 października 2011

Wyjaśnijmy to, po stuleciach gapienia się facetów na moje cycki, zamiast w oczy, i klepania w tyłek,zamiast podania ręki, mam święte prawo gapić się na męski tyłek, tanio i wulgarnie komplementując go, jeśli tak mi się podoba.

Czemu to ja muszę być... teksty

grejfrutka dodano: 17 października 2011

Czemu to ja muszę być odpowiedzialna, dorosła i o wszystko się martwić? Czemu nie mogę być przystojnym, beztroskim Irlandczykiem, który ciągle śpiewa?

  dlaczego za mną idziesz ?... teksty

grejfrutka dodano: 17 października 2011

- dlaczego za mną idziesz ? - chciałem powiedzieć Ci , że Cię kocham. - widocznie nie poznałeś jeszcze mojej przyjaciółki. - jakiej przyjaciółki ? - jest ode mnie ładniejsza i mądrzejsza. stoi za Tobą. - ale tu nikogo nie ma.. - widzisz , gdybyś mnie kochał , nigdy byś się nie odwrócił.

 ale Ty jesteś brzydki.  a Ty... teksty

grejfrutka dodano: 17 października 2011

-ale Ty jesteś brzydki. -a Ty pijana. -ale ja wytrzeźwieje. haha

Życie jest łatwiejsze niż się... teksty

grejfrutka dodano: 17 października 2011

Życie jest łatwiejsze niż się wydaje. Wystarczy godzić się z tym, co jest nie do przyjęcia, obywać się bez tego,co niezbędne i znosić rzeczy nie do zniesienia.

oczekiwanie nigdy się nie spełnia... teksty

grejfrutka dodano: 2 października 2011

oczekiwanie nigdy się nie spełnia pragnieniami kierują złudzenia.

Tak trudno Ciebie kochać .....  Za... teksty

grejfrutka dodano: 2 października 2011

Tak trudno Ciebie kochać ..... Za pózno by się wycofać ... ♥

Najpierw podoba Ci się   tylko tyle.... teksty

grejfrutka dodano: 2 października 2011

Najpierw podoba Ci się - tylko tyle. Później zauważasz, że obchodzi Cię to z kim gada, jakie ma koleżanki. Kolejnym etapem jest ogarnięcie czy nie ma dziewczyny - chociaż jeszcze wmawiasz sobie, że pod żadnym pozorem On Ci się nie podoba. W końcu przyznajesz przyjaciółce - zauroczenie. Trwa to dość długo. Oglądanie się za Nim na ulicy, śledzenie Jego życiorysu i usiłowanie wpisania się w niego. W końcu zaczynasz czuć, że serce inaczej pyka - kochasz Go, ale udajesz przed sobą, że to nie prawda. Bo przecież jesteś zimną i bezuczuciową panienką. Po paru miesiącach przyznajesz się już jawnie, że Go kochasz i nie będziesz potrafiła żyć bez Jego widoku. Cały ten proces tylko po to, by później się dowiedzieć jak bardzo On kocha inną ...

Na pewno znasz takie noce  ten... teksty

grejfrutka dodano: 26 września 2011

Na pewno znasz takie noce, ten destrukcyjny moment, w którym każda myśl waży grubo ponad tonę.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV