głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
grejfrutka Nie obiecam Ci że będę czekała zawsze. Pewnie nie będę. Znajdę sobie kogoś chociażby na złość Tobie. Pewnie nie będzie miał aż tak niebieskich oczu ale może pom

grejfrutka

grejfrutka.moblo.pl
Nie obiecam Ci że będę czekała zawsze. Pewnie nie będę. Znajdę sobie kogoś chociażby na złość Tobie. Pewnie nie będzie miał aż tak niebieskich oczu ale może pomoże za
Nie obiecam Ci że będę czekała... teksty

grejfrutka dodano: 14 września 2010

Nie obiecam Ci że będę czekała zawsze. Pewnie nie będę. Znajdę sobie kogoś, chociażby na złość Tobie. Pewnie nie będzie miał aż tak niebieskich oczu, ale może pomoże zapomnieć.

Całe życie może się zmienić w... teksty

grejfrutka dodano: 14 września 2010

Całe życie może się zmienić w ciągu jednego stuknięcia serca

Dzień dobry. co podać? Poproszę... teksty

grejfrutka dodano: 14 września 2010

Dzień dobry. co podać? Poproszę pakiet nadziei na kolejny dzień ..

To  że czasem płaczę nie znaczy... teksty

grejfrutka dodano: 14 września 2010

To, że czasem płaczę nie znaczy, że jestem słaba.! To, że nie zawsze się uśmiecham nie znaczy, że jestem nieszczęśliwa.! To, że często marze nie znaczy, że nie patrze realnie.! To, że nienawidzę nie znaczy, że jestem zła.! To, że czasem milczę nie znaczy, że nie wiem co powiedzieć.! To, że nie wiem co mam robić nie znaczy, że nie wiem jak mam żyć.

 D teksty grejfrutka dodał komentarz: ;D do wpisu 14 września 2010
O najważniejszych sprawach... teksty

grejfrutka dodano: 13 września 2010

O najważniejszych sprawach najtrudniej opowiedzieć. Są to sprawy, których się wstydzisz, ponieważ słowa pomniejszają je – słowa powodują, iż rzeczy, które wydawały się nieskończenie wielkie, kiedy były w twojej głowie, po wypowiedzeniu kurczą się i stają zupełnie zwyczajne. jednak nie tylko o to chodzi, prawda? Najważniejsze sprawy leżą zbyt blisko najskrytszego miejsca twej duszy, jak drogowskazy do skarbu, który wrogowie chcieliby ci skraść.Zdobywasz się na odwagę i wyjawiasz je, a ludzie dziwnie na ciebie patrzą, w ogóle nie rozumiejąc co powiedziałeś, albo dlaczego uważałeś to za tak ważne,że prawie płakałeś mówiąc. Myślę, że to jest najgorsze. Kiedy tajemnica pozostaje niewyjawiona nie z braku słuchacza, lecz z braku zrozumienia.

Zmieniła się  wiesz? Nie... teksty

grejfrutka dodano: 13 września 2010

Zmieniła się, wiesz? Nie poznałbyś jej. Nie chciała tego. Jest jednak nadzieja, że z powrotem się odmieni. Potrzebuje tylko pomocy, choć nigdy sie do tego nie przyzna ani o nią nie poprosi.

Podarowałeś mi coś  co nawet... teksty

grejfrutka dodano: 13 września 2010

Podarowałeś mi coś, co nawet trudno nazwać. Poruszyłeś we mnie coś, o istnieniu czego nawet nie wiedziałam. Jesteś i zawsze będziesz częścią mojego życia. Zawsze.

skaż mnie na wieczne szczęście.... teksty

grejfrutka dodano: 13 września 2010

skaż mnie na wieczne szczęście. nie będę żądała adwokata. nie zamierzam się bronić.

Poproszę o dwa soki o smaku... teksty

grejfrutka dodano: 13 września 2010

Poproszę o dwa soki o smaku szczęścia!

Mieszasz mi w zmysłach. teksty

grejfrutka dodano: 13 września 2010

Mieszasz mi w zmysłach.

Miłość jest jak tama. Jeśli... teksty

grejfrutka dodano: 13 września 2010

Miłość jest jak tama. Jeśli pozwolisz, aby przez szczelinę sączyła się strużka wody, to w końcu rozsadza ona mury i nadchodzi taka chwila, w której nie zdołasz opanować żywiołu. A kiedy mury runą, miłość zawładnie wszystkim. I nie ma wtedy sensu zastanawiać się, co jest możliwe, a co nie, i czy zdołamy zatrzymać przy sobie ukochaną osobę. Kochać – to utracić panowanie nad sobą.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV