głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
grandi88 Widziałam Go I co? Chciałam sprawdzić czy nadal tak na mnie działa i wiesz co? w drodze powrotnej nic nie widziałam.. Zakochani zawsze są ślepi na otaczający i

grandi88

grandi88.moblo.pl
Widziałam Go I co? Chciałam sprawdzić czy nadal tak na mnie działa i wiesz co? w drodze powrotnej nic nie widziałam.. Zakochani zawsze są ślepi na otaczający ich
 Widziałam Go  I co?  Chciałam... teksty

grandi88 dodano: 10 sierpnia 2010

-Widziałam Go -I co? -Chciałam sprawdzić czy nadal tak na mnie działa i wiesz co? w drodze powrotnej nic nie widziałam.. -Zakochani zawsze są ślepi na otaczający ich świat -Nie rozumiesz mnie, to nie była miłość tylko łzy..

Od wieków faceci patrzyli nam na... teksty

grandi88 dodano: 10 sierpnia 2010

Od wieków faceci patrzyli nam na cycki, zamiast w oczy,macali po tyłku, zamiast uścisnąć dłoń, więc teraz mam święte prawo gapić się na męskie tyłki i wulgarnie wyrażać moje uznanie.

Wolałabym żebyś mi powiedział... teksty

grandi88 dodano: 10 sierpnia 2010

Wolałabym, żebyś mi powiedział, że to już koniec. Przynajmniej wiedziałabym co się dzieję, że moje cierpienie ma sens. Przynajmniej nie żyłabym w nadziei, że jeszcze wszystko się jeszcze ułoży, nie wyobrażałam bym sobie sytuacji, miejsc i tematów naszych wspólnych spotkań, które nie wiedziałabym czy się odbędą. Nie wyobrażałam sobie naszych wsólnych telefonów, sms... Nie robiłabym sobie nadziei, ze nadal coś dla Ciebie znaczę. Nie przepłakałabym tylu nocy nie wiedząc za czym-za tym, że już nigdy się nie odezwiesz czy za tym, że koljeny dzień czekania skończył sie nie wyjaśniając sytuacji, nie przybliżając nas do końca ani do nie powracając na początek naszej znajomości. To byłoby lepsze niż trwanie między rozwiązaniami nadzieją i codziennym rozczarowaniem. Byłoby mi lepiej gdybyś po prostu powiedział, że to koniec i wyjaśnił dlaczego ,żebym przez resztę życia nie zastanawiała się gdzie popełniłam błąd.

I nadal brnę w tym samym błocie co... teksty

grandi88 dodano: 10 sierpnia 2010

I nadal brnę w tym samym błocie co kilka miesięcy temu, tylko zmienił się mały szczegół, teraz jestem mniej naiwna, lecz tak samo głupia.

Boje się spytać    ale masz... teksty

grandi88 dodano: 10 sierpnia 2010

Boje się spytać, - ale masz może kogoś ? - patrzysz na nią jak na mnie kiedy byliśmy ze sobą ?

 kawy herbaty piwa?  nie... teksty

grandi88 dodano: 10 sierpnia 2010

- kawy, herbaty, piwa? - nie, dziękuje. - a może jesteś głodna? - nie, nie jestem. - to czego Ci potrzeba? - oj zamknij się i mnie przytul.

 myslisz czasem o Nim. ?... teksty

grandi88 dodano: 10 sierpnia 2010

- myslisz czasem o Nim. ? - .. czasem o Nim nie mysle..

bo marzenia się nie spełniają sny... teksty

grandi88 dodano: 10 sierpnia 2010

bo marzenia się nie spełniają, sny zawsze kończą, wspomnienia wracają, kawa uzależnia, papierosy zabijają, czekolada tuczy, a naiwność bierze górę nad podświadomością.

 Wiesz kiedyś oddałabym wszystko... teksty

grandi88 dodano: 10 sierpnia 2010

-Wiesz, kiedyś oddałabym wszystko, żeby go odzyskać. - A teraz? - A teraz czekam na moment, żęby mu powiedzieć słodkie wypierdalaj! :)

Szczęście... bardzo długo... teksty

grandi88 dodano: 10 sierpnia 2010

Szczęście... bardzo długo szukałam szczęścia.. Teraz pragnę tylko radości.

Naprawdę staram się zrozumieć... teksty

grandi88 dodano: 10 sierpnia 2010

Naprawdę staram się zrozumieć chociaż niektóre zachowania. Bywa to trudne, a nawet bardzo trudne. Mogłabym godzinami rozmyślać nad rzeczami, które dla Ciebie już nie mają żadnego znaczenia-co innego dla mnie. Te codzienne spekulacje: co poszło nie tak? dlaczego tak się stało? Jednak mimo tych przeklętych myśli, które codziennie nawiedzają moją głowę rezultat przemyśleń jest taki sam: to jest nielogiczne. A moi znajomi nadal zastanawiają się dlaczego w tym tkwię...

 Mój świat się zawalił..... teksty

grandi88 dodano: 10 sierpnia 2010

-Mój świat się zawalił.. -Nie buduj swojego świata na facecie, to się nigdy nie zawali.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV