głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
grandi88 Zapaliła kolejnego papierosa i spojrzała w gwiazdy. Zakręciło jej się w głowie ale nie zważając na nic tylko się uśmiechnęła. Wypuściła dym z płuc i przeniosła

grandi88

grandi88.moblo.pl
Zapaliła kolejnego papierosa i spojrzała w gwiazdy. Zakręciło jej się w głowie ale nie zważając na nic tylko się uśmiechnęła. Wypuściła dym z płuc i przeniosła swój w
Zapaliła kolejnego papierosa i... teksty

grandi88 dodano: 17 sierpnia 2010

Zapaliła kolejnego papierosa i spojrzała w gwiazdy. Zakręciło jej się w głowie, ale nie zważając na nic tylko się uśmiechnęła. Wypuściła dym z płuc i przeniosła swój wzrok na śmiejących się dziko przyjaciół, tańczących wokół trzaskającego wesoło ogniska. Nareszcie czuła się szczęśliwa. Wiedziała, że ten moment minie kiedy tylko obudzi się nazajutrz rano z niebotycznym bólem głowy i suchością w gardle. Ale nie dbała o to. Wstając, przeleciała wzrokiem po kocu, na którym siedziała, i zatrzymała się na chwilę na swoim telefonie. Dzwonił. Widziała to imię na wyświetlaczu. Już uczyniła pierwszy gest, by odebrać, lecz nagle uśmiechnęła się szeroko i odwróciła głowę. Podchodząc do przyjaciół, nie zastanawiała się już, co by było gdyby, To był jej czas, jej chwila, jej szansa na to, by być szczęśliwą.

Są chwile kiedy sama łapię się na... teksty

grandi88 dodano: 17 sierpnia 2010

Są chwile kiedy sama łapię się na tym, że przez kilka minut po prostu leżę i wgapiam się w sufit. Nie ma mnie dla całego świata, a cały świat nie istnieje dla mnie. I tak mi wtedy kurewsko smutno. To chore.

Kocham Cie Ty kretynie..dla Ciebie... teksty

grandi88 dodano: 17 sierpnia 2010

Kocham Cie Ty kretynie..dla Ciebie sie zmieniam.. -Zmieniasz? Zrezygnowałaś z swoich pasji i marzen. -Wcale nie, walcze o marzenie, bez którego pasja nie ma sensu

Czuję się jak narkomanka na... teksty

grandi88 dodano: 17 sierpnia 2010

Czuję się jak narkomanka na głodzie i czasem myslę, że zrobię coś głupiego, byle już tylko przestało boleć.

Jeszcze niedawno łączył nas każdy... teksty

grandi88 dodano: 17 sierpnia 2010

Jeszcze niedawno łączył nas każdy oddech, każde uderzenie serca o klatkę piersiową. Dziś łączy nas wyraz „nic”, słowo „było” i Twoje bezuczuciowe „ nara”.

  jak sie czujesz  dziś już lepiej... teksty

grandi88 dodano: 17 sierpnia 2010

- jak sie czujesz, dziś już lepiej ? - jak by ci to powiedzieć.pomimo tych zapuchniętych oczu , mokrych poduszek, miliony chusteczek i wszędzie walających się zdjęć i wspomnień. Wszystko gra. A i mam tylko cholernie bolące serce. Ale dziękuje , czuje się wyśmienicie.

Poczuj ten ból. To musi boleć.... teksty

grandi88 dodano: 17 sierpnia 2010

Poczuj ten ból. To musi boleć. Jeśli nigdy nie cierpiałeś z miłości, to znaczy że nic o niej nie wiesz. Umiesz zagrać zakochanego, świetnie ci to idzie. Ludzie biją ci brawo są zachwyceni, taki jesteś prawdziwy. Prawie każdego możesz nabrać nawet samego siebie. Ale ja już się nie nabiorę. Twoje życie jest puste, a w twoim sercu nie ma miejsca na uczucia. W każdym razie na uczucie dla mnie.

  ... i wtedy książę przestał... teksty

grandi88 dodano: 17 sierpnia 2010

- ... i wtedy książę przestał się do niej odzywać. - ojej ! i co było później?. - nic, księżniczka wróciła do swojej wierzy i czekała na następnego . - i nie tęskniła? . - oczywiście, że nie. Przynajmniej tak sobie wmawiała.

zbyt dumni by do siebie wrócić... teksty

grandi88 dodano: 17 sierpnia 2010

zbyt dumni by do siebie wrócić- zbyt zakochani by zapomnieć...

Był kiedyś w moim życiu człowiek.... teksty

grandi88 dodano: 17 sierpnia 2010

Był kiedyś w moim życiu człowiek. Bardzo ważny.Wyjątkowy.. Potrafił mnie przed wszystkim obronić, wesprzeć w niepewności i dodać wiary. Zawsze się uśmiechał na mój widok Uważał mnie za osobę wartościową. Nigdy we mnie nie zwątpił. Wiedział kim naprawdę jestem i jak cierpie. Był w stanie zrobić dla mnie wszystko tak, jak ja dla Niego. Pokazał mi piękno. Przynosił radość w moje smutne dni. Uczył mnie życia. Był wsparciem w trudnych chwilach. Człowiek ten nie musiał zadawać pytań - On wiedział. Nigdy nie przechodził obojętnie wobec moich łez i cierpienia. Obiecywał przynieść mi gwiazdy z nieba, te najpiękniejsze i wyruszyć ze mną na koniec świata. Obiecywał, że nigdy nie odejdzie, że nigdy mnie nie opuści. Już go nie ma. Opuścił mnie. Zniknął.

czasami lubię wieczorem wyjść sama... teksty

grandi88 dodano: 17 sierpnia 2010

czasami lubię wieczorem wyjść sama na spacer, pójść do parku i usiąść na ławce,udawać, że na kogoś czekam, w nadziei, że rzeczywiście przechodzić będziesz tą drogą, zatrzymasz się, usiądziesz obok i powiesz, że właśnie szukałeś tej jedynej.

Tęsknię za czymś czego nie miałam... teksty

grandi88 dodano: 17 sierpnia 2010

Tęsknię za czymś czego nie miałam, nie znałam, a potrafiło jednym spojrzeniem uszczęśliwić i uwolnić serce od conocnych rozpaczy. Nie używając żadnego słowa, nie wydobywając z siebie ani jednego dźwięku. Taki był.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV