głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
grandi88 Nawet nie wiesz jakie to trudne. Patrzeć na Ciebie każdego dnia być miłą i zachowywać się jakby nigdy nic się nie stało. A stało się. Cholernie dużo się stało.

grandi88

grandi88.moblo.pl
Nawet nie wiesz jakie to trudne. Patrzeć na Ciebie każdego dnia być miłą i zachowywać się jakby nigdy nic się nie stało. A stało się. Cholernie dużo się stało. Nawet jeś
Nawet nie wiesz jakie to trudne.... teksty

grandi88 dodano: 13 października 2010

Nawet nie wiesz jakie to trudne. Patrzeć na Ciebie każdego dnia, być miłą i zachowywać się jakby nigdy nic się nie stało. A stało się. Cholernie dużo się stało. Nawet jeśli Ty nie zdajesz sobie z tego sprawy.

Nie pisał często sms ów. Wolał... teksty

grandi88 dodano: 13 października 2010

Nie pisał często sms-ów. Wolał zadzwonić, usłyszeć jej głos, jej śmiech do słuchawki. Zadzwonił i tym razem. Poprosił, żeby spotkali się na niedalekim cmentarzu. Bez żadnych zbędnych słów powiedziała, że będzie tam za 10 minut. Wychodząc z domu krzyknęła rodzicom, że idzie się przejść. Dochodząc do miejsca spotkania rozmyślała dlaczego wybrał akurat to miejsce. Tłumaczyła sobie, że przecież zawsze był dziwny, zawsze robił rzeczy, które nie należały do normalnych. Zawsze odstawał od reszty. Zawsze był inny, wyjątkowy. W końcu ujrzała znajomą postać. Pocałował ją czule na przywitanie i poprosił, żeby usiedli na ławce przy pobliskim grobie. - Dobrze się dzisiaj czujesz? - chciała wyjaśnień, dlaczego nie spotkali się pod jej blokiem jak zawsze. Złapał z powagą w oczach jej dłoń, pocałował w nią i spoglądając w jej poszerzające się źrenice powiedział: - Tu zaczęliśmy i tu skończymy.

Kiedy jestem smutna  czytam stare... teksty

grandi88 dodano: 11 października 2010

Kiedy jestem smutna, czytam stare wiadomości od Ciebie i udaję, że otrzymałam je dopiero przed chwilą. Taki miały trik, aby na mojej twarzy przez chwilę gościł szczery uśmiech.

Ten syf trzyma mnie za serce. teksty

grandi88 dodano: 11 października 2010

Ten syf trzyma mnie za serce.

Zgubiłam się w swoim labiryncie... teksty

grandi88 dodano: 11 października 2010

Zgubiłam się w swoim labiryncie, teraz nie wiem jak z niego wyjść.

Wiesz jak to jest  kiedy ukochana... teksty

grandi88 dodano: 11 października 2010

Wiesz jak to jest, kiedy ukochana osoba mija Cię bez słowa? Wiesz jak to jest, kiedy chcesz spojrzeć pewnej osobie w oczy, a nie możesz, bo po paru sekundach, musisz odwrócić się, kryjąc łzy? Wiesz jak to jest, kiedy w rozmowie łamie Ci się głos? Wiesz, jak to jest, kiedy tracisz oddech, bo patrzysz na niego, a z jego zachowania wnioskujesz, że jemu już nie zależy? Wiesz jak to jest, kiedy wracając do domu, masz łzy na końcu nosa? Wiesz jak to jest, kiedy wchodzisz na gadu, zmieniasz status na dostępny, a on natychmiast staje się niewidoczny? Wiesz jak to jest, kiedy kładziesz się spać z nadzieją, że może wreszcie płacz nie będzie Ci przeszkadzał w zasypianiu? Wiesz jak to jest, kiedy wstajesz rano i masz świadomość tego, że kolejny dzień będzie powtórką poprzedniego? Wiesz jak to jest, kiedy umierasz wiedząc, że żyjesz? Nie wiesz? To proszę, nie mów mi o tym, że czas leczy rany.

Nigdy nie warto tęsknić za kimś... teksty

grandi88 dodano: 8 października 2010

Nigdy nie warto tęsknić za kimś, co do kogo nie mamy pewności, że śpi tej nocy samotnie..

ona ma czym oddychać  ja mam czym... teksty

grandi88 dodano: 8 października 2010

ona ma czym oddychać, ja mam czym kochać, wybieraj.

a trzaskając drzwiami i krzycząc... teksty

grandi88 dodano: 8 października 2010

a trzaskając drzwiami i krzycząc - nic nie osiągniesz. bo ja założę słuchawki na uszy i nadal będę mieć wyjebane.

bo miłość boli i to zbyt często. teksty

grandi88 dodano: 8 października 2010

bo miłość boli i to zbyt często.

kiedyś upije się tak   że przyjdę... teksty

grandi88 dodano: 6 października 2010

kiedyś upije się tak , że przyjdę do Ciebie i przy kolegach wykrzyczę Ci wszystkie twoje błędy, to jak namieszałeś w moim życiu, że tak bardzo Cię nienawidzę, że mam ochotę zabić i siebie i Ciebie. a na końcu podejdę i szepnę, że Cię kocham.

nie chce mi się już siedzieć na... teksty

grandi88 dodano: 6 października 2010

nie chce mi się już siedzieć na dostępnym na gg, by mieć nadzieję, że może akurat się odezwie. nie chcę już co dziesięć minut sprawdzać telefonu, bo może akurat napisał sms. nie chcę za każdym razem wychodząc ze szkoły rozglądać się we wszystkie strony, bo może on akurat tam stoi. nie chcę idąc przez miasto trzymać non stop uniesioną głowę, bo może akurat skończyło Ci się kakao i postanowiłeś iść do tego sklepu, obok którego właśnie przechodzę. no nie chcę, to boli.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV