głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
grandi88 Czas minął a wykrzykniętych słów nie cofniesz one stoją jak rysa na szkle kiedy to pojmiesz? Więc zastanów się może kiedy coś pierdolniesz. Po tylu dniach bez C

grandi88

grandi88.moblo.pl
Czas minął a wykrzykniętych słów nie cofniesz one stoją jak rysa na szkle kiedy to pojmiesz? Więc zastanów się może kiedy coś pierdolniesz.
Czas minął  a wykrzykniętych... teksty

grandi88 dodano: 15 października 2010

Czas minął, a wykrzykniętych słów nie cofniesz, one stoją jak rysa na szkle, kiedy to pojmiesz? Więc zastanów się może, kiedy coś pierdolniesz.

Po tylu dniach bez Ciebie  gdy w... teksty

grandi88 dodano: 15 października 2010

Po tylu dniach bez Ciebie, gdy w końcu Cię zobaczyłam, zdałam sobie sprawę ile jesteś dla mnie wart, jak bardzo Cię kocham i potrzebuję. I chociaż z Twoim widokiem wróciły wszystkie niechciane wspomnienia i łzy napłynęły do oczu, nadal jestem pewna, że do pełnego szczęścia potrzebuję tylko Ciebie obok. Tylko Ty możesz przywrócić wiarę w lepsze jutro i odzyskać sens istnienia. Chcę znowu móc się uśmiechać. Uśmiechać się trzymając Twoją dłoń w mojej.

Łzy  które co wieczór wypływają... teksty

grandi88 dodano: 15 października 2010

Łzy, które co wieczór wypływają z moich oczu nie przynoszą mi ulgi. Czuję tylko uczucie przegranej, bo spadają przez Ciebie, wygrałeś. Tak bardzo chcę zapomnieć o wszystkim co mi obiecywałeś, co mówiłeś, jak mnie całowałeś. Chciałabym z wielką obojętnością sprawić Ci ból, abyś czuł, że umierasz. Jesteś człowiekiem, dla którego byłabym wstanie zrobić wszystko, bo Twoje istnienie do niedawna było nadzieją na lepsze jutro. Dzisiaj nie ma już tej nadziei, dzisiaj nie ma już nic.

Tylko wtedy dam sobie radę  kiedy Ty... teksty

grandi88 dodano: 15 października 2010

Tylko wtedy dam sobie radę, kiedy Ty będziesz ze mną.

uwierz  że mnie się już nawet... teksty

grandi88 dodano: 15 października 2010

uwierz, że mnie się już nawet płakać nie chcę, kiedy go przypadkowo spotkam. Ja mam kurwa zajebistą ochotę podejść i dać mu w twarz. Wszystko, dzięki mojej świadomości, że już nigdy nie będzie `nas` .

Znów dzwonił z miłosnym wyznaniem.... teksty

grandi88 dodano: 15 października 2010

Znów dzwonił z miłosnym wyznaniem. Znów nie był trzeźwy.

Lubię siedzieć blisko Ciebie  czuć... teksty

grandi88 dodano: 14 października 2010

Lubię siedzieć blisko Ciebie, czuć ciepło Twojego ciała, Twoje ruchy. To sprawia, że nie czuję się tak bardzo samotna, jestem szczęśliwa.

Łzy kobiety dla prawdziwego... teksty

grandi88 dodano: 13 października 2010

Łzy kobiety dla prawdziwego mężczyzny powinny być największą porażką.

Ktoś kiedyś powiedział: dobre... teksty

grandi88 dodano: 13 października 2010

Ktoś kiedyś powiedział: dobre dziewczynki piszą pamiętniki. Złe dziewczynki nigdy nie mają czasu. Ja po prostu chce mieć życie, które zapamiętam. Nawet, jeśli nie zapisze tego w żadnym pamiętniku.

To nie chodzi o to  że jesteś... teksty

grandi88 dodano: 13 października 2010

To nie chodzi o to, że jesteś przystojny. Przecież jest tylu ładniejszych od Ciebie. To nie chodzi o to, że masz poczucie humoru, przecież tylu innych tez go ma. I to nawet nie o to, że umiesz i znasz się na wszystkim. A wiec o co? Jesteś niby taki sam jak inni, a to właśnie Ciebie kocham i nie potrafię przestać. Jesteś jak magnes. Przyciągasz mnie gdziekolwiek byś był.

Nigdy nie powiedziałam Ci prosto w... teksty

grandi88 dodano: 13 października 2010

Nigdy nie powiedziałam Ci prosto w oczy, żebyś się w Niej odkochał. Nie wygarnęłam Ci, tego co myślę o tej gówniarze. Nawet wtedy, kiedy byłam pijana gryzłam się w język, żeby nie wykrzyczęć Ci w twarz, że to suka, egoistka myśląca tylko o sobie. O tym, żeby mieć kogo całować, kogo przytulać. Jesteśmy przyjaciółmi, widziałam, że jesteś szczęśliwy, że ona daje Ci szczęście, więc nie pierdol mi tu, że mam dać sobie spokój z moją miłością. Gówno powinno Cię obchodzić jak On mnie traktuje. Ważne kim dla mnie jest i co mi daje. Ja się nie wtrącam aż tak w Twoje sprawy, więc wymagam również tego od Ciebie.

I nienawidzę słów będzie dobrze... teksty

grandi88 dodano: 13 października 2010

I nienawidzę słów będzie dobrze, bo po tych słowach każdy po prostu odszedł.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV