głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
gandziolek Zaznaczyła w kalendarzu datę jego powrotu. Odliczając kolejne dni czekała z nieustanną tęsknotą. Mijały dni miesiące lata. Zrezygnowała z niego i ze świata. Roz

gandziolek

gandziolek.moblo.pl
Zaznaczyła w kalendarzu datę jego powrotu. Odliczając kolejne dni czekała z nieustanną tęsknotą. Mijały dni miesiące lata. Zrezygnowała z niego i ze świata. Rozgorycze
Zaznaczyła w kalendarzu datę jego... teksty

gandziolek dodano: 7 grudnia 2012

Zaznaczyła w kalendarzu datę jego powrotu. Odliczając kolejne dni czekała z nieustanną tęsknotą. Mijały dni, miesiące, lata. Zrezygnowała z niego i ze świata. Rozgoryczenie wygrało z miłością. Zabijając się nie myślała, że odwiedzi ktoś ją. Kiedy już skończył się jej żywot, on przyjechał na jej grób. Z rozpaczy zabił się, by z nią w niebie być mógł.

I rozlewała z serca burgundową... teksty

gandziolek dodano: 7 grudnia 2012

I rozlewała z serca burgundową juchę, która pokryła całą podłogę i zbryzgała ściany. Wyrywając z siebie organ za organem oddawała je swojej miłości... która już nie żyła.

Ja nie jestem po to by na mnie... teksty

gandziolek dodano: 7 grudnia 2012

Ja nie jestem po to by na mnie krzyczeć, bić i karać. Jestem po to by mnie kochać, rozumieć, szanować.

Aż trudno uwierzyć  że jest... teksty

gandziolek dodano: 7 grudnia 2012

Aż trudno uwierzyć, że jest wśród nas tak mało tolerancji. A jednak większości ludzi chuj to obchodzi...

Spotkać Księcia?! To przecież nie... teksty

gandziolek dodano: 7 grudnia 2012

Spotkać Księcia?! To przecież nie realne! Ale w dzisiejszych czasach nawet najgorszy drań może być dla tej jedynej Księciem.

Spadła sobie z nieba śnieżynka.... teksty

gandziolek dodano: 7 grudnia 2012

Spadła sobie z nieba śnieżynka. Taka jasna i ładna. Chciałam ją dostać pod choinkę a dostałam kawałek nieba.

Bo w tej chwili powinieneś być... teksty

gandziolek dodano: 7 grudnia 2012

Bo w tej chwili powinieneś być KURWA przy mnie... A ja się czuję taka samotna...

  Puszczaj mnie skurwielu.... teksty

gandziolek dodano: 7 grudnia 2012

- Puszczaj mnie skurwielu. Nienawidzę Cię! - Ale ja Cię kocham i chuj mnie obchodzi czy mnie skopiesz czy nie. Ja Cię nigdy nie puszczę ! - Naprawdę?! To gdzie byłeś przez ostatnie 4 godziny?! ( chłopak wujmuje pudełeczko ) - Wyjdziesz za mnie wariatko? - ... Tak.

Gramy w simsy w realu. Główni... teksty

gandziolek dodano: 7 grudnia 2012

Gramy w simsy w realu. Główni bohaterowie to my. I zawsze jest tak jak planujemy. Dopóki ktoś tam gdzieś zza ekranu nie zacznie majsterkować w naszych opcjach.

I kiedy zgasną wszystkie światła w... teksty

gandziolek dodano: 7 grudnia 2012

I kiedy zgasną wszystkie światła w domu. A blask latarni ulicznych rozświetli scianę przy łóżku. Wówczas przyglądam się cieniom na niej tańczącym. I ronię łzę tęsknoty i smutku. Ale po kilkuset kroplach słonawych. Stajesz mi przed oczami. Tak piękny i realny. Bez skazy, idealny. I wtedy na twarzy mej jawi się uśmiech. Przestaję płakać, i tak wiem. Uśmiecham się. Bo widzę Cię.

Zamykam oczy i czuje jak dym wiruje w... teksty

gandziolek dodano: 28 listopada 2012

Zamykam oczy i czuje jak dym wiruje w głowie. I całe ciało ugina się pod ciężarem powiek. I choć na zewnątrz zimno, w środku czuję ogień. Tak uwielbiam ten stan. To jestem jaaa, i podróż w nieznane. Unoszę się w przestrzeni, odkrywam setki planet. Nie dzwoń do mnie dziś, nie zastaniesz mnie. Tonę w purpurowej mgle.

Brnę  wciągam Cię  wędruję bez... teksty

gandziolek dodano: 28 listopada 2012

Brnę, wciągam Cię, wędruję bez tchu. Serce co szaleje w tętenie uczuć znów odpocząć chce, ale samo to jak pachnie miłość twa... Poryw szczęścia i zawirowanie dnia. Bez chwili wytchnienia, biegają myśli nieposkromione, tak przepełnione erotyzmem. Pełne namiętności. Daj tę rozkosz, ukojenie, chwilkę na oddech bym mogła dociec czy zdobędę to czego chcę czy też upadnę przed metą. Oh! Proszę Nie daj mi przegrać. I choćby nie wiem co ciągnij mnie za rękę do mety życia. Starość z Tobą. To moja obecna domena.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV