głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fumik On jest tym lepszym mną. Sprawia że jestem szczęśliwa. Każde z nas musi pójść inną drogą i żyć osobno nie możemy żyć ze sobą za kilka lat mi powiesz że u ciebie

fumik

fumik.moblo.pl
On jest tym lepszym mną. Sprawia że jestem szczęśliwa.
On jest tym lepszym mną. Sprawia... teksty

fumik dodano: 9 września 2016

On jest tym lepszym mną. Sprawia, że jestem szczęśliwa.

Każde z nas musi pójść inną... teksty

fumik dodano: 13 marca 2016

Każde z nas musi pójść inną drogą i żyć osobno, nie możemy żyć ze sobą za kilka lat mi powiesz, że u ciebie wszystko spoko będzie tak, ja wierzę w to głęboko!!!

Pewnego dnia wychodzisz z domu i robi... teksty

fumik dodano: 29 luty 2016

Pewnego dnia wychodzisz z domu i robi się ciemniej. Nie tylko na zewnątrz, ale również w wewnętrz. Patrzysz pustym wzrokiem na otaczające Cię martwe miasto. Nie czujesz nic. Wiesz, że wszystko się zmieniło; że Ty się zmieniłeś. Nie jesteś już tą samą osobą, którą byłeś kilka miesięcy wcześniej. Zmieniłeś się- a może to życie Cię zmieniło. Spoglądasz w niebo i nie widzisz nawet gwiazd. Odchodzisz bezpowrotnie od tego, co odebrało Ci Twoją delikatność. Nie jesteś już osobą, która cieszy się każdym oddechem. Jesteś osobą, która idzie na spacer po to, by wpaść pod samochód.

Życie polega na popełnianiu... teksty

fumik dodano: 25 luty 2016

Życie polega na popełnianiu błędów, sztuka polega na uniknięciu jednego, który jest o jednym błędem za dużo. (…) Sukces nie wynika z tego, że nie popełniło się błędów. Chodzi o to, żeby popełnić ich jak najmniej, a przede wszystkim - żeby w danej sytuacji nie zrobić tego jednego fałszywego kroku, który ściągnie nas w przepaść.

Miłość zaczyna się wtedy  kiedy... teksty

fumik dodano: 25 luty 2016

Miłość zaczyna się wtedy, kiedy oprócz tych wszystkich cudownych, przepięknych rzeczy nagle patrzymy na kogoś i widzimy: tutaj nędza, tam nędza, tam jakaś słabość, tutaj jakiś egoizm, tu coś totalnie nie gra, tam w ogóle jest coś, z czym nie wiem jak żyć. I w momencie kiedy w nas powstaje taka decyzja, że kocham tę osobę z tymi słabościami i będę z tymi jej słabościami szedł przez życie, i będę jej próbował w tych słabościach pomóc, dopiero tutaj zaczyna się miłość.

Nie staraj się dobrze wyglądać  po... teksty

fumik dodano: 25 luty 2016

Nie staraj się dobrze wyglądać, po prostu dobrze się czuj w tym, co na siebie włożyłaś. Jesteś piękna, nie musisz się przebierać i malować. Bądź jak Francuzki, bezpretensjonalna i lekka. Tylko kręgosłup musisz mieć mocny.

Paradoks mojego życia? Nic nie... teksty

fumik dodano: 25 luty 2016

Paradoks mojego życia? Nic nie robię i ciągle nie mam czasu.

Nie jesteśmy wcale wspaniałym... teksty

fumik dodano: 25 luty 2016

Nie jesteśmy wcale wspaniałym pokoleniem. Jesteśmy bandą przyspawanych do internetu, otępiałych od przestymulowania idiotów. Zamiast przeżywać cokolwiek, myślimy tylko jak o tym przeżyciu poinformować resztę.

I to było wspaniałe uczucie   gdy... teksty

fumik dodano: 25 luty 2016

I to było wspaniałe uczucie - gdy ktoś się o ciebie troszczy. Ciepłe.

Niebo nie jest limitem. teksty

fumik dodano: 25 luty 2016

Niebo nie jest limitem.

Bóg spłatał ci brzydkiego figla.... teksty

fumik dodano: 19 luty 2016

Bóg spłatał ci brzydkiego figla. Dał ci wszystko. I pewno sam tak osłupiał na twój widok, że zapomniał dodać ci na koniec odrobinę wiary w siebie. W porządku. Nie jestem może tym facetem. Niełatwo się z tym pogodzić, ale jakoś sobie z tym poradzę. Mam tylko nadzieję, że pewnego dnia ktoś wbije ci trochę rozumu do tej twojej cudownej głowy i sprawi że pokochasz samą siebie.

Trzeba brać to  czego się pragnie.... teksty

fumik dodano: 19 luty 2016

Trzeba brać to, czego się pragnie. Zapłacić cenę i nie tracić czasu na skrupuły.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV