głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fumik Całe życie się odchudzasz próbujesz o siebie zadbać próbujesz coś zmienić żebyś była zgrabna ładna i atrakcyjna i nagle zdajesz sobie sprawę że to nie twój wygl

fumik

fumik.moblo.pl
Całe życie się odchudzasz próbujesz o siebie zadbać próbujesz coś zmienić żebyś była zgrabna ładna i atrakcyjna i nagle zdajesz sobie sprawę że to nie twój wygląd j
Całe życie się odchudzasz... teksty

fumik dodano: 17 września 2016

Całe życie się odchudzasz, próbujesz o siebie zadbać, próbujesz coś zmienić, żebyś była zgrabna, ładna i atrakcyjna i nagle zdajesz sobie sprawę, że to nie twój wygląd jest problemem, tylko burdel, którego inni narobili ci w głowie.

Pewnie za kilka lat spotkamy się... teksty

fumik dodano: 17 września 2016

Pewnie za kilka lat spotkamy się przypadkiem, wpadniemy gdzieś na siebie, może nieświadomie otrę się o twoje ramię na ruchliwym placu w mieście. Będziemy już zupełnie sobie obcy - zapomnimy o słodkich słowach na dobranoc, wszystkich wspólnych spacerach, a rozmowy z młodości wepchniemy do wielkiego pudła na strychu. Co prawda, wspomnienia będą tlić się w naszych wnętrzach, prawdopodobnie pozostanie jakiś osad na dnie serca, ale nikt z nas już nie będzie traktował tego poważnie.

W dojrzałym związku pojawia się... teksty

fumik dodano: 17 września 2016

W dojrzałym związku pojawia się spokój, pewność i duma z partnera. Z tego, co on robi, jaki jest, co mówi. Pojawia się wtedy we mnie pewien niezwykły rodzaj wibracji: to jest mój człowiek. Ten, o którym można marzyć, jest mój. Pierwsza namiętność przemienia się w coś, co nazwałabym ciepłem, przywiązaniem i uspokojeniem, poczuciem bezpieczeństwa i przyjemnością. On jest tylko dla mnie, ja tylko dla niego.

Ten facet potrafiłby mnie... teksty

fumik dodano: 17 września 2016

Ten facet potrafiłby mnie sprowokować do uśmiechu nawet gdybym wisiała na szubienicy.

Najgłupsze pytanie jakie możesz... teksty

fumik dodano: 17 września 2016

Najgłupsze pytanie jakie możesz zadać, to: „Co on w niej widzi?” Bo odpowiedź jest banalnie prosta: „To, czego ty nie widzisz”.

Nie zostawia się tych  których się... teksty

fumik dodano: 17 września 2016

Nie zostawia się tych, których się kocha, kiedy jest ciężko. Właśnie wtedy trzeba zostać i trzymać się razem.

Niby człowiek już wie  że po... teksty

fumik dodano: 17 września 2016

Niby człowiek już wie, że po wszystkim. Niby już się pogodził, że nic z tego nie będzie. Niby powoli zapomina. Odcina się, nie pyta. I nagle jedno zdjęcie, jedno cholerne zdjęcie, sprawia, że serce po raz kolejny pęka na miliony kawałków, choć chwilę wcześniej było się pewnym, że już bardziej nie można umrzeć z tej miłości.

Zapanować nie potrafię nad swoimi... teksty

fumik dodano: 17 września 2016

Zapanować nie potrafię nad swoimi emocjami, szybko się wkurwiam i wybucham jak dynamit.

Dziś brak makijażu to odwaga  na... teksty

fumik dodano: 10 września 2016

Dziś brak makijażu to odwaga, na którą stać jedynie nieliczne kobiety.

 …  nauczyła mnie  że ludzkie... teksty

fumik dodano: 10 września 2016

(…) nauczyła mnie, że ludzkie serca mają nieograniczoną pojemność i nigdy nie wiemy, ile w sobie pomieszczą. Nauczyła mnie, że żadna prośba nie jest zbyt śmiała. Żadna potrzeba nie jest zbyt wielka. Że nadzieja na cud nigdy nie jest absurdalna. A życie nie jest zbyt krótkie, by nie mieć znaczenia.

Jeśli tylko budzisz się rano  masz... teksty

fumik dodano: 10 września 2016

Jeśli tylko budzisz się rano, masz przed sobą całe życie.

Nie jestem w życiu zbyt widowiskowa.... teksty

fumik dodano: 10 września 2016

Nie jestem w życiu zbyt widowiskowa. Odwracam się i odchodzę. Można mnie zrazić ignorancją, brakiem uwagi, atencji. W niepowodzeniach zamykam się i trudno mnie potem otworzyć, dotrzeć do mnie. Bywa, że wychodzę z domu, gdzieś uciekam, chcę być goniona i przepraszana.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV