głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fumik Dziś brak makijażu to odwaga na którą stać jedynie nieliczne kobiety. … nauczyła mnie że ludzkie serca mają nieograniczoną pojemność i nigdy nie wiemy ile w sob

fumik

fumik.moblo.pl
Dziś brak makijażu to odwaga na którą stać jedynie nieliczne kobiety.
Dziś brak makijażu to odwaga  na... teksty

fumik dodano: 10 września 2016

Dziś brak makijażu to odwaga, na którą stać jedynie nieliczne kobiety.

 …  nauczyła mnie  że ludzkie... teksty

fumik dodano: 10 września 2016

(…) nauczyła mnie, że ludzkie serca mają nieograniczoną pojemność i nigdy nie wiemy, ile w sobie pomieszczą. Nauczyła mnie, że żadna prośba nie jest zbyt śmiała. Żadna potrzeba nie jest zbyt wielka. Że nadzieja na cud nigdy nie jest absurdalna. A życie nie jest zbyt krótkie, by nie mieć znaczenia.

Jeśli tylko budzisz się rano  masz... teksty

fumik dodano: 10 września 2016

Jeśli tylko budzisz się rano, masz przed sobą całe życie.

Nie jestem w życiu zbyt widowiskowa.... teksty

fumik dodano: 10 września 2016

Nie jestem w życiu zbyt widowiskowa. Odwracam się i odchodzę. Można mnie zrazić ignorancją, brakiem uwagi, atencji. W niepowodzeniach zamykam się i trudno mnie potem otworzyć, dotrzeć do mnie. Bywa, że wychodzę z domu, gdzieś uciekam, chcę być goniona i przepraszana.

Myślę  że udany związek powinien... teksty

fumik dodano: 10 września 2016

Myślę, że udany związek powinien być stałym romansem.

Związek jest zdrowy wówczas  gdy... teksty

fumik dodano: 10 września 2016

Związek jest zdrowy wówczas, gdy każde z partnerów może swobodnie prosić o to, czego pragnie, i jednocześnie ma prawo, jeśli chce, odmówić takiej prośbie.

Wiesz  miłość ma to do siebie  że... teksty

fumik dodano: 9 września 2016

Wiesz, miłość ma to do siebie, że nawet gdy jest nie najlepiej, łzy lecą a gardła się zdzierają od brzmiącej głośno ciszy, człowiek wciąż martwi się o drugiego człowieka i jest gotowy na wiele.

On jest tym lepszym mną. Sprawia... teksty

fumik dodano: 9 września 2016

On jest tym lepszym mną. Sprawia, że jestem szczęśliwa.

Każde z nas musi pójść inną... teksty

fumik dodano: 13 marca 2016

Każde z nas musi pójść inną drogą i żyć osobno, nie możemy żyć ze sobą za kilka lat mi powiesz, że u ciebie wszystko spoko będzie tak, ja wierzę w to głęboko!!!

Pewnego dnia wychodzisz z domu i robi... teksty

fumik dodano: 29 luty 2016

Pewnego dnia wychodzisz z domu i robi się ciemniej. Nie tylko na zewnątrz, ale również w wewnętrz. Patrzysz pustym wzrokiem na otaczające Cię martwe miasto. Nie czujesz nic. Wiesz, że wszystko się zmieniło; że Ty się zmieniłeś. Nie jesteś już tą samą osobą, którą byłeś kilka miesięcy wcześniej. Zmieniłeś się- a może to życie Cię zmieniło. Spoglądasz w niebo i nie widzisz nawet gwiazd. Odchodzisz bezpowrotnie od tego, co odebrało Ci Twoją delikatność. Nie jesteś już osobą, która cieszy się każdym oddechem. Jesteś osobą, która idzie na spacer po to, by wpaść pod samochód.

Życie polega na popełnianiu... teksty

fumik dodano: 25 luty 2016

Życie polega na popełnianiu błędów, sztuka polega na uniknięciu jednego, który jest o jednym błędem za dużo. (…) Sukces nie wynika z tego, że nie popełniło się błędów. Chodzi o to, żeby popełnić ich jak najmniej, a przede wszystkim - żeby w danej sytuacji nie zrobić tego jednego fałszywego kroku, który ściągnie nas w przepaść.

Miłość zaczyna się wtedy  kiedy... teksty

fumik dodano: 25 luty 2016

Miłość zaczyna się wtedy, kiedy oprócz tych wszystkich cudownych, przepięknych rzeczy nagle patrzymy na kogoś i widzimy: tutaj nędza, tam nędza, tam jakaś słabość, tutaj jakiś egoizm, tu coś totalnie nie gra, tam w ogóle jest coś, z czym nie wiem jak żyć. I w momencie kiedy w nas powstaje taka decyzja, że kocham tę osobę z tymi słabościami i będę z tymi jej słabościami szedł przez życie, i będę jej próbował w tych słabościach pomóc, dopiero tutaj zaczyna się miłość.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV