głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fuckyoumotherfucker To było takie niesamowite uczucie bo gdy zobaczyłam go po raz pierwszy nagle wszystko inne przestało istnieć. W jednej sekundzie zapomniałam o dziesiątkach otac

fuckyoumotherfucker

fuckyoumotherfucker.moblo.pl
To było takie niesamowite uczucie bo gdy zobaczyłam go po raz pierwszy nagle wszystko inne przestało istnieć. W jednej sekundzie zapomniałam o dziesiątkach otaczających
To było takie niesamowite uczucie... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 6 stycznia 2014

To było takie niesamowite uczucie, bo gdy zobaczyłam go po raz pierwszy nagle wszystko inne przestało istnieć. W jednej sekundzie zapomniałam o dziesiątkach otaczających mnie osób. Przestało liczyć się kto jest obok, gdzie są moi znajomi, co robią, mówią. Był tylko on. Tylko. W momencie w którym go zauważyłam, natychmiast zapragnęłam go poznać. Chciałam wiedzieć kim jest, czym się zajmuje, co myśli, chciałam stać się częścią jego świata. Nie liczyłam się z żadnymi konsekwencjami. Pierwszy raz poczułam coś tak niezwykłego i to spadło na mnie jak grom z jasnego nieba. On już wtedy przysłonił mi cały świat, już wtedy sprawił, że mój organizm pragnął tylko jego. I chociaż oboje jeszcze nie wiedzieliśmy co z tego wyniknie to uśmiechnęliśmy się do siebie i pozwoliliśmy aby nasza historia zaczęła się toczyć, aby zaczął się nowy etap życia, naszego wspólnego życia

Wiem  że to jest ten styl  to jest... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 6 stycznia 2014

Wiem, że to jest ten styl, to jest ten uśmiech, który sprawia, że mówię "NIE ODPUSZCZĘ" !

Zegar wybija kolejną minutę  A Ja... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 6 stycznia 2014

Zegar wybija kolejną minutę, A Ja siedzę bez Ciebie, w ciąż czuje tylko smutek. Już nie jest mi jak w niebie. Zegar wybija kolejną godzinę, I teraz chcę być szczera. Wyobraź sobie że kocha Cię ktoś i teraz w mękach umiera.

Mam dość robienia wszystkiego aby... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 6 stycznia 2014

Mam dość robienia wszystkiego aby się z tobą spotkać, w momencie gdy mam wrażenie że tobie jest to obojętne. Ale nie potrafię być na tyle silna aby ci nie ulec. Podobno gdy człowiek czegoś chce to zrobi wszystko aby to zdobyć, na podstawie tego śmiem twierdzić że jednak ci na mnie nie zależy… w sumie nie wiem czego ode mnie oczekujesz…?

Mam w swoim życiu taką osobę  na... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 6 stycznia 2014

Mam w swoim życiu taką osobę, na której widok mimo wszystko zawsze się uśmiecham. I szczerze mam nadzieję, że nie widać w moich oczach serduszek, gdy na Ciebie patrzę.

Chciałabym być Twoją ulubioną... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 6 stycznia 2014

Chciałabym być Twoją ulubioną dziewczyną. Chciałabym byś myślał, że jestem powodem dla którego żyjesz tutaj na tym świecie i chciałabym, aby mój uśmiech był Twoim ulubionym rodzajem uśmiechu... A sposób w jaki się ubieram - najbardziej Ci się podobał. Chciałabym, abyś mnie nie pojmował, a jednak wiedział doskonale jaka jestem. Chciałabym, byś trzymał mnie za rękę kiedy jestem zdenerwowana i zła i chciałabym, abyś zawsze pamiętał jak wyglądałam, kiedy pierwszy raz Cie ujrzałam. Przede wszystkim chciałabym, abyś mnie kochał. Abyś mnie potrzebował i abyś wiedział, że kiedy mówię, że chcę 2 kostki cukru tak naprawdę mam na myśli 3 i chcę, abyś beze mnie czuł się niekompletny i żeby beze mnie Twoje serce było złamane... Abyś beze mnie spędził wszystkie noce bezsennie, abyś beze mnie nie mógł jeść i żeby myśl o mnie była ostatnią myślą przed Twoim snem, bo tak naprawdę jestem najlepszą rzeczą, jaka mogła Ci się w życiu przytrafić

  Kiedyś była inna..   Masz rację... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 6 stycznia 2014

- Kiedyś była inna.. - Masz rację , zmieniła się, a wiesz dlaczego ? Bo kiedyś była szczęśliwa, wciąż się śmiała, jej oczy błyszczały, gdy na niego patrzyła. Była zakochana. A teraz ? Została sama, jej oczy są puste, bez żadnego wyrazu. Udaję szczęśliwą, a tak naprawdę w nocy płacze w poduszkę bo już sobie nie radzi. I wiesz co jest najgorsze? Pomimo tego, że ja zranił, patrząc na niego, jej oczy wciąż są takie same.

 Ktoś powiedział jeden moment... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 6 stycznia 2014

"Ktoś powiedział jeden moment, jedna chwila, to spojrzenie ona patrzy na Ciebie mówisz anioł zszedł na ziemię. Gdy uczucie rośnie, serce wali, tętno wzrasta... Uśmiech na jej twarzy niczym spadająca gwiazda, którą chcesz dogonić, którą chciał byś złapać. Ile czasu Ci potrzeba żebyś w końcu to załapał. "

Więź rodzinna zapewnia nam... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 6 stycznia 2014

Więź rodzinna zapewnia nam nieograniczoną moc, ale musimy zaakceptować to co się z tym wiąże. Musimy kochać bezwarunkowo nie przepraszając za to. Nie możemy zrzec się siły krwi, nawet gdy wystawia się ją na próbę. Ta więź odżywia nas, daje nam siłę, nie mamy nic bez tej mocy.

Nie rozumiem cie. Masz tyle powodów... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 29 grudnia 2013

Nie rozumiem cie. Masz tyle powodów aby ze mną nie być, dają ci je twoi znajomi, nawet twoja mama i nawet ja. A ty nadal ze mną jesteś, dlaczego? Nasuwa mi się pytanie czy ty mnie tak kochasz, czy po prostu lubisz stawiać się innym, a może po prostu lubisz cierpieć?

Spośród tylu twarzy  tylu bijących... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 27 grudnia 2013

Spośród tylu twarzy, tylu bijących serc wybieram właśnie Twoje. Stajesz się nieodłączna częścią mojego życia, choć wcale Cię w nim nie ma. Nie uczestniczysz w żadnych z moich ważnych dni. Ale jesteś. Zawsze. Wszystko podporządkowuję Tobie, choć wcale tego nie wymagasz. Bawię się, piję i uśmiecham się bez Ciebie, ale to Ciebie wciąż mi brakuje. Nie ma Cię nigdzie, ale czuję Cię wszędzie. O Tobie myślę gdy płaczę i gdy kładę się spać... Nie umiem się od Ciebie uwolnić, chociaż wcale mnie nie więzisz... Pomóż mi, bo sobie nie radzę.

Nie przejmuj sie zbytnio tym  co... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 27 grudnia 2013

Nie przejmuj sie zbytnio tym, co ludzie powiedzą. Rob, co ci sie w życiu podoba, jeśli tylko będziesz mógł potem w lustrze spojrzeć sobie w twarz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV