głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fuckyoumotherfucker Mam dość robienia wszystkiego aby się z tobą spotkać w momencie gdy mam wrażenie że tobie jest to obojętne. Ale nie potrafię być na tyle silna aby ci nie ulec.

fuckyoumotherfucker

fuckyoumotherfucker.moblo.pl
Mam dość robienia wszystkiego aby się z tobą spotkać w momencie gdy mam wrażenie że tobie jest to obojętne. Ale nie potrafię być na tyle silna aby ci nie ulec. Podobno g
Mam dość robienia wszystkiego aby... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 6 stycznia 2014

Mam dość robienia wszystkiego aby się z tobą spotkać, w momencie gdy mam wrażenie że tobie jest to obojętne. Ale nie potrafię być na tyle silna aby ci nie ulec. Podobno gdy człowiek czegoś chce to zrobi wszystko aby to zdobyć, na podstawie tego śmiem twierdzić że jednak ci na mnie nie zależy… w sumie nie wiem czego ode mnie oczekujesz…?

Mam w swoim życiu taką osobę  na... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 6 stycznia 2014

Mam w swoim życiu taką osobę, na której widok mimo wszystko zawsze się uśmiecham. I szczerze mam nadzieję, że nie widać w moich oczach serduszek, gdy na Ciebie patrzę.

Chciałabym być Twoją ulubioną... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 6 stycznia 2014

Chciałabym być Twoją ulubioną dziewczyną. Chciałabym byś myślał, że jestem powodem dla którego żyjesz tutaj na tym świecie i chciałabym, aby mój uśmiech był Twoim ulubionym rodzajem uśmiechu... A sposób w jaki się ubieram - najbardziej Ci się podobał. Chciałabym, abyś mnie nie pojmował, a jednak wiedział doskonale jaka jestem. Chciałabym, byś trzymał mnie za rękę kiedy jestem zdenerwowana i zła i chciałabym, abyś zawsze pamiętał jak wyglądałam, kiedy pierwszy raz Cie ujrzałam. Przede wszystkim chciałabym, abyś mnie kochał. Abyś mnie potrzebował i abyś wiedział, że kiedy mówię, że chcę 2 kostki cukru tak naprawdę mam na myśli 3 i chcę, abyś beze mnie czuł się niekompletny i żeby beze mnie Twoje serce było złamane... Abyś beze mnie spędził wszystkie noce bezsennie, abyś beze mnie nie mógł jeść i żeby myśl o mnie była ostatnią myślą przed Twoim snem, bo tak naprawdę jestem najlepszą rzeczą, jaka mogła Ci się w życiu przytrafić

  Kiedyś była inna..   Masz rację... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 6 stycznia 2014

- Kiedyś była inna.. - Masz rację , zmieniła się, a wiesz dlaczego ? Bo kiedyś była szczęśliwa, wciąż się śmiała, jej oczy błyszczały, gdy na niego patrzyła. Była zakochana. A teraz ? Została sama, jej oczy są puste, bez żadnego wyrazu. Udaję szczęśliwą, a tak naprawdę w nocy płacze w poduszkę bo już sobie nie radzi. I wiesz co jest najgorsze? Pomimo tego, że ja zranił, patrząc na niego, jej oczy wciąż są takie same.

 Ktoś powiedział jeden moment... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 6 stycznia 2014

"Ktoś powiedział jeden moment, jedna chwila, to spojrzenie ona patrzy na Ciebie mówisz anioł zszedł na ziemię. Gdy uczucie rośnie, serce wali, tętno wzrasta... Uśmiech na jej twarzy niczym spadająca gwiazda, którą chcesz dogonić, którą chciał byś złapać. Ile czasu Ci potrzeba żebyś w końcu to załapał. "

Więź rodzinna zapewnia nam... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 6 stycznia 2014

Więź rodzinna zapewnia nam nieograniczoną moc, ale musimy zaakceptować to co się z tym wiąże. Musimy kochać bezwarunkowo nie przepraszając za to. Nie możemy zrzec się siły krwi, nawet gdy wystawia się ją na próbę. Ta więź odżywia nas, daje nam siłę, nie mamy nic bez tej mocy.

Nie rozumiem cie. Masz tyle powodów... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 29 grudnia 2013

Nie rozumiem cie. Masz tyle powodów aby ze mną nie być, dają ci je twoi znajomi, nawet twoja mama i nawet ja. A ty nadal ze mną jesteś, dlaczego? Nasuwa mi się pytanie czy ty mnie tak kochasz, czy po prostu lubisz stawiać się innym, a może po prostu lubisz cierpieć?

Spośród tylu twarzy  tylu bijących... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 27 grudnia 2013

Spośród tylu twarzy, tylu bijących serc wybieram właśnie Twoje. Stajesz się nieodłączna częścią mojego życia, choć wcale Cię w nim nie ma. Nie uczestniczysz w żadnych z moich ważnych dni. Ale jesteś. Zawsze. Wszystko podporządkowuję Tobie, choć wcale tego nie wymagasz. Bawię się, piję i uśmiecham się bez Ciebie, ale to Ciebie wciąż mi brakuje. Nie ma Cię nigdzie, ale czuję Cię wszędzie. O Tobie myślę gdy płaczę i gdy kładę się spać... Nie umiem się od Ciebie uwolnić, chociaż wcale mnie nie więzisz... Pomóż mi, bo sobie nie radzę.

Nie przejmuj sie zbytnio tym  co... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 27 grudnia 2013

Nie przejmuj sie zbytnio tym, co ludzie powiedzą. Rob, co ci sie w życiu podoba, jeśli tylko będziesz mógł potem w lustrze spojrzeć sobie w twarz.

Chciałabym stracić pamięć i nie... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 27 grudnia 2013

Chciałabym stracić pamięć i nie pamiętać wszystkiego co z tobą związane i nie popełnić drugi raz błędu poznania ciebie.

Najsprawiedliwiej będzie  jak... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 27 grudnia 2013

Najsprawiedliwiej będzie, jak poczujesz ten ból, tak będzie dobrze, będziesz wystawiony na próbę, zastawiony ciężarami, uczucia przestaną być niezauważalne, zaboli, w ten sam sposób, jak boli mnie, żeby było po równo, z taką samą mocą, i wiesz, to nie dlatego że chcę żebyś to pamiętał, to nie dlatego, żebyś cierpiał, to dlatego, żebyś zrozumiał.

Wiesz czego pragnę? Żeby w końcu... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 27 grudnia 2013

Wiesz czego pragnę? Żeby w końcu było dobrze. Żebym mogła zasypiać z myślą ze jestem cholernie szczęśliwa. Żebym miała dla kogo wstawać każdego dnia. Żebym na drugi dzień znów wiedziała że będę mogła cie zobaczyć, przytulić, że złączymy nasze dłonie i powiemy ile dla siebie znaczymy. Byś śmiał się ze mnie gdy palnę jakąś głupotę, byś bawił się moimi włosami gdy siedzę ci na kolanach… Po prostu bądź, zostań i nie odchodź.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV