głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fuckyoumotherfucker Wiedziałam że to się tak skończy że będzie nam żal. Ale to zabawne gdy do siebie wracamy zachowujemy się jakby nic się nie stało jakby nam nic nie umknęło. Dała

fuckyoumotherfucker

fuckyoumotherfucker.moblo.pl
Wiedziałam że to się tak skończy że będzie nam żal. Ale to zabawne gdy do siebie wracamy zachowujemy się jakby nic się nie stało jakby nam nic nie umknęło.
Wiedziałam że to się tak skończy... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 31 stycznia 2014

Wiedziałam że to się tak skończy, że będzie nam żal. Ale to zabawne gdy do siebie wracamy, zachowujemy się jakby nic się nie stało, jakby nam nic nie umknęło.

Dałam ci trochę czasu aby twoje... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 31 stycznia 2014

Dałam ci trochę czasu aby twoje serce znalazło powód aby mnie odzyskać, mimo że to szalony pomysł bo przecież sam powiedziałeś że będziesz nienawidził siebie do końca swojego życia, za to co zrobiłeś że zostawiłeś mnie z niczym, lecz ja wciąż chce byś był mój.

Zmarnowałeś cała moją miłość... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 31 stycznia 2014

Zmarnowałeś cała moją miłość więc mam gdzieś jeśli jest ci przykro, jeśli tęsknisz, jeśli jesteś samotny i jeśli mnie potrzebujesz.

Jedyne co chcę to ty  tak cholernie... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 30 stycznia 2014

Jedyne co chcę to ty, tak cholernie cie chce kochanie, wciąż cie kocham nieustannie.

Za każdym razem  gdy próbuję... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 30 stycznia 2014

Za każdym razem, gdy próbuję trzymać cię blisko, ty wyślizgujesz się zostawiając mnie tylko z nadzieją i nagle zostaję wyleczona z bałaganu, który nazwaliśmy naszą miłością. A twoje pocałunki nie robią wrażenia, więc daj spokój bo już tego nie czuję. Bo dałam ci najlepsze z siebie, a ty to wzięłaś i wyrzuciłeś byłam twoją zabawką zbyt długo, ale teraz to koniec, mam lepsze rzeczy to roboty. Nie ma nic co sprawiłoby, że pokochałabym cię ponownie.

Daj mi jeden wystarczający powód... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 30 stycznia 2014

Daj mi jeden wystarczający powód dlaczego miałabym tu zostać i cię wysłuchać gdy Twoje usta kłamią choć uważałam to co za prawdę, Szczerze czy możesz mnie winić za to jak się czuję? Za każdym razem zakochując się w tobie, ty robisz wszystko by było mi przykro, nie mogę cię zaspokoić. Dałam ci całą moją miłość,dałam ci wszystko, żeby po prostu oglądać jak się bawisz. Nic już nie zostało do powiedzenia, nie mogę tak dalej, wiem że już czas żeby odpuścić.

Jak mam się nauczyć kochać kiedy... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 30 stycznia 2014

Jak mam się nauczyć kochać kiedy większość życia spędziłem na próbach poradzenia sobie potraceniu Ciebie. Nigdy nie dałam ci powodu do ignorowania uczuć. Teraz upewniam sie, że to wszystko prawda. Jak wiele chwil minie, ile razy mam mówić że cie kocham jak żadna inna, jak wiele bólu mi zadasz nim zaczniesz kochać. Staram się trzymać, ciągle sobie powtarzam kłamstwo za kłamstwem że nie chcesz mnie ranić. I będę powtarzać je wciąż tylko nie rezygnuj ze mnie, proszę cię.

Będę cię kochać  tak jak nigdy... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 29 stycznia 2014

Będę cię kochać, tak jak nigdy wcześniej. Będę żyć, jakbym miała tylko jedno życzenie którym jesteś ty. Będę wszystkim, czym kiedykolwiek chciałeś, wszystkim czego potrzebujesz.

Dlaczego nie mogę uświadomić... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 29 stycznia 2014

Dlaczego nie mogę uświadomić mojemu sercu że musi nauczyć się żyć bez ciebie? Minęło już tyle dni i nie znalazłam sposobu jak o tobie zapomnieć. Znowu wracam do początku, więc powiedz mi jak mam żyć bez ciebie? Błagam siebie bym ruszyła z miejsca ale wszystko czego chcę to zamknąć oczy i obudzić się wierząc, że nic z tego nie było prawdziwe, że nie było tych wszystkich złych dni i że cały ten czas tylko sen.

Będę czekać aż będę twoim... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 29 stycznia 2014

Będę czekać aż będę twoim ostatnim wspomnieniem i będę cię trzymać aż się we mnie zakochasz. Będę tu kiedy przyjdziesz, nigdy nie będę tą, która Cię zasmuci. Nasze życie już nigdy nie będzie takie samo kiedy jesteśmy razem kochanie, wszystko zdaje się układać. Rozumiem że masz swoje miłosne wątpliwości, zawsze będziesz mieć swoje obawy, boisz się, że miłość sprawi ci ból. Ale ja będę czekać na Ciebie bo miłość jak nasza nie przychodzi codziennie. Więc nie śpiesz się, nie chcę cię pośpieszać do niczego, do czego nie jesteś gotów. Bo kiedy nadejdzie odpowiedni czas, wiesz, że będę czekała, by cię kochać, nigdy nie pozwolę ci odejść.

Musisz mi wierzyć  gdy mówię  że... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 29 stycznia 2014

Musisz mi wierzyć, gdy mówię, że pójdę za tobą wszędzie do końca będę walczyła o ciebie. Będę czekała aż przyjdziesz, aż odnajdziesz siebie w sobie i zrozumiesz, że nie ma nikogo takiego, kto kochałby cię bardziej ode mnie.

Słońce nie świeci w te pochmurne... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 29 stycznia 2014

Słońce nie świeci w te pochmurne dni i deszcz pada na mnie. Jeśli to jest początek mojego życia bez Ciebie to nie chce żyć.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV