głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fuckyoumotherfucker Znów minęło dużo czasu od naszego ostatniego spotkania i moje życie wydaje się być dość normalne ale wciąż myślę o tobie i każdej nocy zastanawiam się gdzie jes

fuckyoumotherfucker

fuckyoumotherfucker.moblo.pl
Znów minęło dużo czasu od naszego ostatniego spotkania i moje życie wydaje się być dość normalne ale wciąż myślę o tobie i każdej nocy zastanawiam się gdzie jesteś.
Znów minęło dużo czasu od naszego... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 31 stycznia 2014

Znów minęło dużo czasu od naszego ostatniego spotkania, i moje życie wydaje się być dość normalne ale wciąż myślę o tobie i każdej nocy zastanawiam się gdzie jesteś. Chce byś wiedział że chciałabym móc być z tobą, zamknąć oczy i obudzić się przy tobie.

To kolejny dzień ratowania i... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 31 stycznia 2014

To kolejny dzień ratowania i próbowania wszystkiego, niewykorzystywania szans, wracania do wspomnień i ciągłego kochania i czekania. Czy kiedykolwiek zrobisz coś w moim kierunku? Czy mam po prostu odejść po raz kolejny?

Chciałabym mieć czas by pokazać ci... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 31 stycznia 2014

Chciałabym mieć czas by pokazać ci jak wiele dla mnie znaczysz. Lecz teraz zdajesz się być zagubiony w tym świecie szukając miłości i mam nadzieję, że jutro spowoduje twój powrót do mnie.

Przysięgnij że jesteś zakochany i... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 31 stycznia 2014

Przysięgnij że jesteś zakochany i ze jestem jedyną osobą którą kochasz i z którą chcesz być, nie potrafisz tego powiedzieć, więc nie miej to mnie żalu że nie mogę tego znieść i nie mogę z tobą żyć. Jeśli bym powiedziała że cię kocham nawet milion razy i tak tego nie zrozumiesz bo nie zostaniemy razem, przecież czas mija a my się oddalamy od siebie.

Wiedziałam że to się tak skończy... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 31 stycznia 2014

Wiedziałam że to się tak skończy, że będzie nam żal. Ale to zabawne gdy do siebie wracamy, zachowujemy się jakby nic się nie stało, jakby nam nic nie umknęło.

Dałam ci trochę czasu aby twoje... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 31 stycznia 2014

Dałam ci trochę czasu aby twoje serce znalazło powód aby mnie odzyskać, mimo że to szalony pomysł bo przecież sam powiedziałeś że będziesz nienawidził siebie do końca swojego życia, za to co zrobiłeś że zostawiłeś mnie z niczym, lecz ja wciąż chce byś był mój.

Zmarnowałeś cała moją miłość... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 31 stycznia 2014

Zmarnowałeś cała moją miłość więc mam gdzieś jeśli jest ci przykro, jeśli tęsknisz, jeśli jesteś samotny i jeśli mnie potrzebujesz.

Jedyne co chcę to ty  tak cholernie... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 30 stycznia 2014

Jedyne co chcę to ty, tak cholernie cie chce kochanie, wciąż cie kocham nieustannie.

Za każdym razem  gdy próbuję... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 30 stycznia 2014

Za każdym razem, gdy próbuję trzymać cię blisko, ty wyślizgujesz się zostawiając mnie tylko z nadzieją i nagle zostaję wyleczona z bałaganu, który nazwaliśmy naszą miłością. A twoje pocałunki nie robią wrażenia, więc daj spokój bo już tego nie czuję. Bo dałam ci najlepsze z siebie, a ty to wzięłaś i wyrzuciłeś byłam twoją zabawką zbyt długo, ale teraz to koniec, mam lepsze rzeczy to roboty. Nie ma nic co sprawiłoby, że pokochałabym cię ponownie.

Daj mi jeden wystarczający powód... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 30 stycznia 2014

Daj mi jeden wystarczający powód dlaczego miałabym tu zostać i cię wysłuchać gdy Twoje usta kłamią choć uważałam to co za prawdę, Szczerze czy możesz mnie winić za to jak się czuję? Za każdym razem zakochując się w tobie, ty robisz wszystko by było mi przykro, nie mogę cię zaspokoić. Dałam ci całą moją miłość,dałam ci wszystko, żeby po prostu oglądać jak się bawisz. Nic już nie zostało do powiedzenia, nie mogę tak dalej, wiem że już czas żeby odpuścić.

Jak mam się nauczyć kochać kiedy... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 30 stycznia 2014

Jak mam się nauczyć kochać kiedy większość życia spędziłem na próbach poradzenia sobie potraceniu Ciebie. Nigdy nie dałam ci powodu do ignorowania uczuć. Teraz upewniam sie, że to wszystko prawda. Jak wiele chwil minie, ile razy mam mówić że cie kocham jak żadna inna, jak wiele bólu mi zadasz nim zaczniesz kochać. Staram się trzymać, ciągle sobie powtarzam kłamstwo za kłamstwem że nie chcesz mnie ranić. I będę powtarzać je wciąż tylko nie rezygnuj ze mnie, proszę cię.

Będę cię kochać  tak jak nigdy... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 29 stycznia 2014

Będę cię kochać, tak jak nigdy wcześniej. Będę żyć, jakbym miała tylko jedno życzenie którym jesteś ty. Będę wszystkim, czym kiedykolwiek chciałeś, wszystkim czego potrzebujesz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV