głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fucking.lover ˙i najgorsze jest to że mam do Ciebie tę cholerną słabość żyj chwilą nie oznacza pij pal ćpaj uprawiaj sex z kim popadnie. to znaczy spędzać czas z kimś na kim

fucking.lover

fucking.lover.moblo.pl
˙i najgorsze jest to że mam do Ciebie tę cholerną słabość
˙i najgorsze jest to że mam do... teksty

fucking.lover dodano: 4 maja 2012

˙i najgorsze jest to, że mam do Ciebie tę cholerną słabość

 żyj chwilą nie oznacza pij pal... teksty

fucking.lover dodano: 4 maja 2012

"żyj chwilą" nie oznacza pij, pal, ćpaj, uprawiaj sex z kim popadnie. to znaczy spędzać czas z kimś na kim Ci zależy, za kim będziemy tęsknić gdy już odejdziemy.

 przyjaźń? to nie słitaśne... teksty

fucking.lover dodano: 4 maja 2012

 przyjaźń? to nie "słitaśne" nocki u koleżanki w jej wypasionym domu. to nie pożyczanie sobie trampek. to coś więcej. to tysiące przeżytych razem akcji, to pełne zaufanie i świadomość bliskości drugiej osoby, niezależnie od miejsca, gdzie się znajduję. 

czasami mam wrażenie że życie i... teksty

fucking.lover dodano: 4 maja 2012

czasami mam wrażenie że życie i los poprostu mnie nienawidzą.

czasem mam tak że wszystko mnie... teksty

fucking.lover dodano: 4 maja 2012

czasem mam tak, że wszystko mnie denerwuje. Szkoła, rodzinka, nawet przyjaciele. dobrze, że chociaż oni zamiast sie obrazić mówią 'dojrzewa.'

nie piszesz do niej bo myślisz że... teksty

fucking.lover dodano: 4 maja 2012

nie piszesz do niej, bo myślisz, że Cie olewa i ma Cie gdzieś, tymczasem ona zagryza wargi z tęsknoty za Tobą. spotykasz się z inną, myśląc, że ona robi to samo. tymczasem ona jest cholernie zazdrosna i z bólu, i złości szuka pocieszenia wśród innych. powoli przestaje za Tobą tęsknić, przestaje Cie potrzebować, przestaje Cie kochać.

to nie tak że zawsze moje oczy... teksty

fucking.lover dodano: 4 maja 2012

to nie tak że zawsze moje oczy natychmiast zachodzą łzami kiedy usłyszę Twoje imię, czasami łzy pojawiają się dopiero po minucie.

Mówisz że kochasz deszcz ale... teksty

fucking.lover dodano: 4 maja 2012

Mówisz, że kochasz deszcz, ale chowasz się pod parasolką, gdy pada. Mówisz, że kochasz słońce, ale szukasz cienia by w nim schronić się, gdy świeci. Mówisz, że kochasz wiatr, ale zamykasz okno, gdy wieje. Dlatego boję się, gdy mówisz, że mnie kochasz. [ Bob Marley ]
Autor cytatu: yezoo

nie licz na cud . życie to nie... teksty

fucking.lover dodano: 4 maja 2012

nie licz na cud . życie to nie koncert życzeń, tylko rollercoster, który kręci tobą tak szybko, że chce ci sie rzygać . masz dość, bo nie nadążasz . wiesz, co cię tak spowalnia ? głupie serce, pragnące za wszęlką cenę cofnąć czas . [spancz]

nie mam wątpliwości że Cię... teksty

fucking.lover dodano: 4 maja 2012

nie mam wątpliwości, że Cię kocham. czasami tylko zastanawiam się kurwa za co. [bijaaaczzz]

To były niesamowite miesiące. Tak... teksty

fucking.lover dodano: 29 kwietnia 2012

To były niesamowite miesiące. Tak naprawdę prawdziwego szczęścia zaznałam jedynie przez chwilę, resztą były nieprzespane noce, łzy do poduszki, te palpitacje serca na Twój widok i nadzieja. Tak. To przede wszystkim ona trzymała mnie wtedy przy życiu. A teraz ? Teraz został mi tylko zapach wspomnień po tym wszystkim i jedna wspólna melodia.

niby rozmawiamy ale o niczym.... teksty

fucking.lover dodano: 29 kwietnia 2012

niby rozmawiamy, ale o niczym. omijamy swoje problemy, nie lubimy szczerze rozmawiać, nie umiemy wyrażać uczuć. jesteśmy coraz bardziej sztuczni, coraz więcej masek zakładamy na swoją twarz. niby rozmawiamy już od kliku lat, ale nie znamy siebie wcale.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV