głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fucking.lover wybacz skarbie ale nie mam ochoty na Twoje słodkie sms'y i wielkie powroty . powoli zaczynam oddychać z ulgą bo moje serce wreszcie uwolniło się spod Twojej dyk

fucking.lover

fucking.lover.moblo.pl
wybacz skarbie ale nie mam ochoty na Twoje słodkie sms'y i wielkie powroty .
wybacz skarbie   ale nie mam ochoty... teksty

fucking.lover dodano: 22 maja 2012

wybacz skarbie , ale nie mam ochoty na Twoje słodkie sms'y i wielkie powroty .

powoli zaczynam oddychać z ulgą  bo... teksty

fucking.lover dodano: 22 maja 2012

powoli zaczynam oddychać z ulgą, bo moje serce wreszcie uwolniło się spod Twojej dyktatury . znalazłam nawet swój uśmiech . nie sprawisz już, że po raz kolejny go zgubię . / spancz
Autor cytatu: spancz

masz rację. leż w łóżku i... teksty

fucking.lover dodano: 20 maja 2012

masz rację. leż w łóżku i połykaj łzy. doprowadź rodzinę do bankructwa przez używane przez Ciebie kontenery chusteczek . użalaj się nad sobą nadal, to takie rozkoszne gdy wszyscy cię pocieszają, prawda? nie rób nic ze swoim życiem, po co! przecież świat skończył się na tym dupku, nic po nim nie ma, a uczucia Twoich znajomych są teraz nieważne, bo to ty jesteś najbardziej zraniona. to się nie nazywa złamane serce skarbie, to się nazywa egoizm.

domówka u niego. siedziała na... teksty

fucking.lover dodano: 20 maja 2012

domówka u niego. siedziała na łóżku, z jego piwem w dłoniach. dochodziła 3 nad ranem. poczuła, jak piwo robi swoje. chciała się położyć. połowa osób już się zbierała, więc gospodarz imprezy zaczął wszystkich odprowadzać do drzwi. przytuliła twarz do poduszki, która tak cudownie otulała ją zapachem jego perfum. przymknęła oczy. obudziła się gdzieś po godzinie. poczuła pod głową coś, co na pewno nie było poduszką. leżała na jego klatce piersiowej przykryta po uszy kołdrą. podniosła się wolno, żeby go nie obudzić. przeczesała palcami włosy, na wypadek gdyby jednak tak się stało. napisała mu na kartce krótkie: PRZEPRASZAM, ŻE BEZ POŻEGNANIA. zerknęła jeszcze na niego i zauważyła delikatny uśmiech na jego ustach, pomyślała, że pewnie coś mu się śni. w końcu wyszła kierując się do swojej dzielnicy. poczuła wibracje telefonu. "tak cudownie zagryzałaś wargi kreśląc tych kilka słów." ugięły się pod nią kolana. miała wrażenie, że jej głośno bijące serce obudzi całe miasto.

nie jesteście przyjaciółkami... teksty

fucking.lover dodano: 20 maja 2012

nie jesteście przyjaciółkami dlatego, że siadacie razem na każdej przerwie, rozmawiacie przez telefon, macie pasujące do siebie trampki czy potraficie wyrecytować zawartość szafy drugiej. kiedy ona się uśmiecha, uśmiech mimowolnie wkracza na Twoją twarz - nie ważne, jak zła na nią jesteś. kiedy ona płacze, Ty też czujesz jej ból.

spam. teksty fucking.lover dodał komentarz: spam. do wpisu 20 maja 2012
Kocham Cię.   i po co mi to mówisz?... teksty

fucking.lover dodano: 20 maja 2012

Kocham Cię. - i po co mi to mówisz? - tymbark kazał, lecz najwidoczniej, po raz kolejny się pomylił.

obiecałeś mówić mi zawsze tylko... teksty

fucking.lover dodano: 19 maja 2012

obiecałeś mówić mi zawsze tylko prawdę. obiecałeś, że będę na pierwszym miejscu - nie na trzecim, po rapie i kolegach. obiecałeś skończyć z całym tym gównem, i z pakowaniem się na dołki. obiecałeś przestać się napierdalać. obiecałeś dawać z siebieb wszystko, by było jak najlepiej. obiecałeś, że się ogarniesz. obiecałeś skończyć z trawą. obiecałeś być, a nie bywać. obiecałeś, że zawsze będziesz obok. obiecałeś, że nie będzie już tych dziwnych spontanicznych akcji, których mimo wszystko nie lubię. obiecałeś być inny. obiecałeś, że wszystko się ułoży. obiecałeś, że nie będziesz już gówniarzem. gówno prawda - a ja tego nie zniosę dłużej ... [kissmyshoes]

mamy kuurwa identycznie.. teksty fucking.lover dodał komentarz: mamy kuurwa identycznie.. do wpisu 19 maja 2012
ich miłość polegała na dawaniu mu... teksty

fucking.lover dodano: 17 maja 2012

ich miłość polegała na dawaniu mu przez nią kolejnych szans, które wciąż marnował.

zaufanie. bez zaufania nie stworzysz... teksty

fucking.lover dodano: 17 maja 2012

zaufanie. bez zaufania nie stworzysz niczego. ani przyjaźni , ani miłości ani żadnej nawet najmniejszej więzi. jest ona nieodłącznym składnikiem naszego życia , do którego nie ma instrukcji. jednak mimo tego , powinniśmy wiedzieć że jeśli raz je stracimy , potem - możemy już w ogóle jego nie odzyskać lub odzyskać na nowo, lecz bez najważniejszej części. będzie, jednak z pewną widoczną pustką. będzie niepełne i nie do końca obecne.

to nie jest tak   że mam Cię... teksty

fucking.lover dodano: 17 maja 2012

to nie jest tak , że mam Cię gdzieś . ja po prostu udaję mocniejszą niż jestem . udaję , że nie zwracam na Ciebie uwagi , próbuję Cię nie zauważać i staram się o Tobie nie myśleć . nie wiążę z Tobą żadnych nadziei , twój wzrok zlewam jak nigdy dotąd , ale w głębi serca nie mogę bez Ciebie żyć .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV