głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fucking.lover z dnia na dzień przestałam napawać się informacjami o Nim. już nie dostawałam regularnie sprawozdań z minionego dnia z uczuć jakie Nim miotały. od tak zniknęłam

fucking.lover

fucking.lover.moblo.pl
z dnia na dzień przestałam napawać się informacjami o Nim. już nie dostawałam regularnie sprawozdań z minionego dnia z uczuć jakie Nim miotały. od tak zniknęłam z Jego
z dnia na dzień przestałam napawać... teksty

fucking.lover dodano: 27 maja 2012

z dnia na dzień przestałam napawać się informacjami o Nim. już nie dostawałam regularnie sprawozdań z minionego dnia, z uczuć, jakie Nim miotały. od tak zniknęłam z Jego życia, choć błagał bym tego nie robiła. myślę o Nim, każdego dnia, w każdej godzinie. zastanawiam się czy mnie wspomina, czy tęskni i przed wszystkim... czy kocha mnie w dalszym ciągu tak, jak ja Jego.

pamiętasz jak nie mogliśmy... teksty

fucking.lover dodano: 27 maja 2012

pamiętasz jak nie mogliśmy wytrzymać bez siebie choćby jednego popołudnia? kiedy byliśmy ze sobą w kontakcie 24 godzin na dobę? kiedy tęskniliśmy i mówiliśmy sobie wszystko? kiedy za wiadomość o 4 nad ranem nie było wrzasku, ani żadnych wątów. była pomoc i zrozumienie. wysłuchanie i wsparcie. pamiętasz te momenty kiedy pisałam do Ciebie nawet po małej kłótni z tatem kiedy to nie pozwolił mi po raz kolejny wyjść późnym wieczorem tłumacząc że jutro szkoła? jak pisałeś do mnie wyklinając na swoich nauczycieli i laski z klasy, które nie pozwalały Ci się skupiać na poprawianiu ocen przez swoje skąpe ciuszki? brakuję mi tego. bardzo.

to dziwne uczucie kiedy nie wiesz co... teksty

fucking.lover dodano: 27 maja 2012

to dziwne uczucie kiedy nie wiesz co zrobić, jaką decyzje podjąć. jesteś pomiędzy tym co chcesz, a tym co powinnaś wybrać.

czy ja do cholery wyglądam jak... teksty

fucking.lover dodano: 27 maja 2012

czy ja do cholery wyglądam jak fortepian, że wszyscy mi grają na uczuciach?

chciałabym wiedzieć czy on czasami... teksty

fucking.lover dodano: 27 maja 2012

chciałabym wiedzieć czy on czasami o mnie myśli. a może nawet trochę za mną tęskni, ale wcale nie musi . ważne, żeby myślał .

dlaczego tak jest  że ludzie... teksty

fucking.lover dodano: 27 maja 2012

dlaczego tak jest, że ludzie zakochują się bez wzajemności? a potem leczą się z tej chorej miłości do kogoś. próbują normalnie żyć, ale wcale im to nie wychodzi. udają przed wszystkimi, że jest ok, a tak naprawdę nie mogą już wytrzymać ciężaru tej toksycznej miłości. po co to wszystko? czy życie nie byłoby łatwiejsze bez takich problemów?

cz. 2.  zostanę i będę od nowa... teksty

fucking.lover dodano: 27 maja 2012

cz. 2. zostanę i będę od nowa zdobywał krok po kroku Twoje zaufanie, nie odejdę, nie masz co śnić. -zaśmiał się cicho, mimo to jego serce przeszywał nieopisany ból. drżącą dłonią wytarł łzy dziewczyny, która patrzyła na niego niebieskimi szeroko otwarymi oczyma. chłopak z coraz szybciej rosnącym niepokojem czekał na jej odpowiedź. -kocham Cię. - szepnął, po czym zacisnął zęby,czuł, że lada chwila z oczu popłyną mu łzy. -nie odejdziesz? -zapytała niesmiało.- nie. -odparł z pewnością w głosie, lecz z każdą minutą jej milczenia, pewności ubywało. - to dobrze. -mruknęła, po czym wtulila sie w niego niczym mała dziewczynka.

cz. 1 daj mi szansę! ..   kolejną?!... teksty

fucking.lover dodano: 27 maja 2012

cz. 1 daj mi szansę! .. - kolejną?! .. - proszę Cię, daj mi ostatnią szansę!.. - ostatnią szansę dostałeś miesiąc temu, tym razem nie dam się więcej już na to nabrać. wypierdalaj z mojego życia. - proszę Cię, nie mów tak, zastanów się co tracisz.- co tracę? wynoś się. - krzyczała dławiąc się łzami. chłopak spojrzał na nią, jego duże zaszklone oczy przepełnione były niepokojem. - proszę.. - szepnął. - wynoś się -gwałtownie zabrała rękę, gdy chciał ją za nią złapać. -wynoś się. -jęknęła. chłopak zwrócił się ku wyjściu. niechętnie wyciągnął rękę,by otworzyć drzwi,lecz nagle odwrócił się w stronę zapłakanej dziewczyny, jedym zwinnym ruchem znalazł się obok niej, chwycił ją za ramiona i nią potrząsnął. -do cholery! popełniam przy Tobie miliony błędów, jestem cholernym dupkiem ,nie zasługuję na Ciebie.. ale nawet najgorszy debil na świecie ma uczucia.. moje należą do Ciebie.. i nie, nie pozwolę Cię stracić, rozumiesz? za każdym razem kiedy każesz mi sie wynosic, ja zostanę..

z niecierpliwością czekam  aż... teksty

fucking.lover dodano: 27 maja 2012

z niecierpliwością czekam, aż zrobisz się dostępny na gadu-gadu. nie, nie po to, żeby do Ciebie napisać. wtedy po prostu wiem, że jesteś w domu. jesteś sam. że nie jesteś właśnie szczęśliwy przy czyimś boku.

owszem  moja duma jest zbyt wielka... teksty

fucking.lover dodano: 27 maja 2012

owszem, moja duma jest zbyt wielka, by dać Ci KOLEJNĄ szanse .

nie wiem czego chciałabym bardziej..... teksty

fucking.lover dodano: 27 maja 2012

nie wiem czego chciałabym bardziej.. żeby to się inaczej skończyło, czy żeby w ogóle się nie zaczynało.

brakuje mi tych wieczorów  tych... teksty

fucking.lover dodano: 22 maja 2012

brakuje mi tych wieczorów, tych rozmów do drugiej, tego jak płakałam ze śmiechu, potrzebuję Twojego głosu, żeby nie było już tej ciszy. Ciebie mi brakuje.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV