głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fuck.it.im.young Bądź osobą dla której oni będą chcieli być bardziej wartościowi a nie taką która rezygnuje ze swoich standardów tylko dlatego że boi się że nikt ich nie spełni

fuck.it.im.young

fuck.it.im.young.moblo.pl
Bądź osobą dla której oni będą chcieli być bardziej wartościowi a nie taką która rezygnuje ze swoich standardów tylko dlatego że boi się że nikt ich nie spełni. N
 Bądź osobą dla której oni... teksty

fuck.it.im.young dodano: 21 czerwca 2017

"Bądź osobą, dla której oni będą chcieli być bardziej wartościowi, a nie taką, która rezygnuje ze swoich standardów, tylko dlatego, że boi się, że nikt ich nie spełni. Nie będę ci wmawiał, że zasługujesz na więcej, bo to ty masz wiedzieć. Nie będę też kłamał, że na pewno znajdziesz kogoś, kto będzie do ciebie idealnie pasował, bo to brzmi kurewsko naiwnie i nikt tego nie wie. Wiem, za to, że nie musisz się spieszyć do przeciętności, bo na nią zawsze będziesz mieć czas."

 Dumna?  Jak diabli.  Uuu...... teksty

fuck.it.im.young dodano: 19 czerwca 2017

- Dumna? - Jak diabli. - Uuu... Odezwiesz się? - Po co? Nienawidzi mnie. - Ale Ty ją nawidzisz. - Ale jak Ty to widzisz? Nie mogę ot tak pojawić się w jej życiu. - Możesz, tylko wydaje mi się, że się boisz. Boisz się konfrontacji i spojrzeć jej w oczy. A przed samym sobą się przyznać, że to ty zjebałeś. - Za dużo czasu już minęło i już jest za późno. - Na przeprosiny nigdy nie jest za późno. Poza tym zobacz spotykasz się z ludźmi, sypiasz z różnymi pięknymi kobietami i jakoś ci to nie pomaga, bo jak jesteś sam to dopada cię ta myśl. - Mamy dwa osobne życia. - Może ja się nie znam na związkach, może ja się nie znam na kobietach, może nie jestem przykładem do naśladowania, ale jedno co w życiu wiem to, że bez względu na to co się wydarzyło i jak bardzo jest źle dopóki ty i ona żyjecie nie jest za późno. I warto być prowokatorem własnego życia tym bardziej, że dzięki niej choć trochę, ale tak szczerze byłeś szczęśliwy.

 Jaka ona jest?  Chaotyczna i... teksty

fuck.it.im.young dodano: 19 czerwca 2017

- Jaka ona jest? - Chaotyczna i totalnie rozstrzepana ale paradoksalnie do tego wszystkiego bardzo poukładana. Urocza. Taka dziewczyna, która jak wchodzi do pomieszczenia to wnosi ze sobą światło. Dla której nie ma sprawy nie do załatwienia. Brakuje mi jej, brakuje mi jej jako przyjaciółki. Tęsknie za rozmowami z nią. Za możliwością dzielenia się z nią wszystkim. Gdybym mógł cofnąć czas nigdy bym nie pozwolił by sprawy się tak potoczyły. Wiesz... ona była zawsze. Była dla mnie zawsze. Zawsze gdy jej potrzebowałem. Nigdy mi nie odmówiła pomocy. Była tzn. jest kobietą, która mnie rozumiała. Która chciała mnie zrozumieć. Doskrobać się. Zawsze gdy ja dostawałem szału ona była majestatyczna i spokojna jak góra. A ja zachowałem się jak zapatrzony w siebie tępy chuj.

zdjęcie przed kimś majtek to nic... teksty

fuck.it.im.young dodano: 15 czerwca 2017

zdjęcie przed kimś majtek to nic, zdejmij przed kimś swoje najgorsze lęki to porozmawiamy o bliskości

Nie szukaj mnie w miejscach w... teksty

fuck.it.im.young dodano: 15 czerwca 2017

Nie szukaj mnie w miejscach, w których bywałem, nie bywam już tam.

 Związek powinien być twoją... teksty

fuck.it.im.young dodano: 15 czerwca 2017

"Związek powinien być twoją bezpieczną przystanią, a nie polem walki. W życiu musisz stoczyć wystarczająco wiele bitew a dom jest po to, by od nich odpocząć i nabrać sił."

Pragnienie zanegowania depresji... teksty

fuck.it.im.young dodano: 15 czerwca 2017

Pragnienie zanegowania depresji własnej i cudzej jest w naszym społeczeństwie tak silne, że wielu ludzi uzna, że masz problem dopiero w chwili, gdy fruniesz z okna dziesiątego piętra. — Elizabeth Wurtzel "Kraina Prozaca"

 Wspólne spanie w jednym łóżku... teksty

fuck.it.im.young dodano: 15 czerwca 2017

"Wspólne spanie w jednym łóżku jest czynnością dużo bardziej intymną, niż seks. Bo wiesz, że kogoś meczą koszmary, że mu głupio powieka drży, albo że puszcza bąki przez sen. I to jest bliskość." Katarzyna Groniec

 Potrzebuję silnego mężczyzny... teksty

fuck.it.im.young dodano: 12 czerwca 2017

"Potrzebuję silnego mężczyzny, żeby mógł udźwignąć mój ciężki charakter". - Aleksandra Steć

Życie w samotności.. Skryta przez... teksty

fuck.it.im.young dodano: 12 czerwca 2017

Życie w samotności.. Skryta przez życie, zamknięta w sobie przez ludzi. Masz na sobie skorupę, którą trudno rozbić i nagle pojawia się ktoś, kto ma tyle siły by ją roztrzaskać na malutkie kawałeczki. Nie masz już gdzie uciec. Stałaś się znów tą bezsilną, słabą emocjonalnie osobą. Kiedy jesteś z kimś sądzisz, że ona cie taką zaakceptuje ale później się okazuje, że jednak jesteś ciężarem i już mu nie pasujesz taka. Tylko jak znów odbudować swoja skorupę? [jestemjakajestemxd]

“Nie walczy się o faceta który... teksty

fuck.it.im.young dodano: 12 czerwca 2017

“Nie walczy się o faceta, który zeszmacił się z inną kobietą.” ~ Milan Kundera

 Chciałabym żebyś zadzwonił... teksty

fuck.it.im.young dodano: 11 czerwca 2017

"Chciałabym, żebyś zadzwonił kiedyś do mnie w nocy i rzucił krótkie "Czekam w samochodzie". Nikt nie wiedziałby, że wyszłam, że byłeś ze mną, że spędziliśmy tę noc poza obowiązującą, realną rzeczywistością. Pojechalibyśmy w te miejsca, które stały się kiedyś nasze, przesłuchalibyśmy wszystkie te piosenki, które nadal coś znaczą, a Ty przypomniałbyś mi dlaczego to właśnie Ciebie wtedy wybrałam".

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV