głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
dokładnie. teksty fuck.it.im.young dodał komentarz: dokładnie. do wpisu 20 października 2014
 Opłacz to  wykrzycz to  a później... teksty

fuck.it.im.young dodano: 19 października 2014

"Opłacz to, wykrzycz to, a później weź się w garść, stań na nogi i zacznij żyć. Możesz żyć tak szczęśliwie, że głowa mała!"

 Kiedy spotkasz kobietę  z którą... teksty

fuck.it.im.young dodano: 19 października 2014

"Kiedy spotkasz kobietę, z którą chcesz dzielić życie, niczego przed nią nie ukrywaj. Kobiety mają silne ramiona. Nie bój się na nich wesprzeć." Nora Roberts

Nie podoba mi się wyniosłość  nie... teksty

fuck.it.im.young dodano: 17 października 2014

Nie podoba mi się wyniosłość, nie podobają mi się ludzie, którzy stawiają siebie wyżej od innych. Mam ochotę dać im rubla i powiedzieć: jak się dowiesz, ile jesteś wart, to wrócisz i oddasz resztę.

Najpierw tęskniłam za nim. Tak do... teksty

fuck.it.im.young dodano: 14 października 2014

Najpierw tęskniłam za nim. Tak do bólu, uśmierzanego litrową butelką taniego wina i snem. Potem, gdy mnie zostawił, tęskniłam do dnia, kiedy za nim nie tęskniłam. Gdy nie mogłam sobie przypomnieć takiego dnia, to piłam z rozpaczy i bezsilności jeszcze więcej i jeszcze tańsze wino.

''Nie dzwonisz  nie piszesz  nie... teksty

fuck.it.im.young dodano: 14 października 2014

''Nie dzwonisz, nie piszesz, nie rozmawiasz z nią, koniec. Jeśli wiesz, że jest na imprezie albo w barze, nie idziesz tam. Mnie to zajęło jakiś rok. Szczęściarze wychodzą z tego w 2 tygodnie, 2 miesiące, 2 dni. Myślałem, że zawsze na jej widok będzie mnie skręcało, będę zazdrosny o jej nowego, ale nie. Przeszło mi. Jesienią spadły liście, zimą śnieg, (...) Minęło. Czasem kiedy myślę o tym co robiłem, ile dałem, żeby ją zdobyć, żeby mnie kochała, myślę o tym i jest mi wstyd.'' Les Amours Imaginaires

Czuję się taka pusta w środku.... teksty

fuck.it.im.young dodano: 13 października 2014

Czuję się taka pusta w środku. Jakbym nic w sobie nie miała , żadnej radości , nadziej . A przecież kiedyś tak dużo tego we mnie było. Dzisiaj siedzę i cały czas myślę , analizuję , interpretuje . Po co , czemu , dlaczego do cholery jasnej ?! Było tak wspaniale jak w bajce . Jak spowodowaliśmy , że nic nie zostało z naszych dni ?

miałam się nie angażować lecz za... teksty

fuck.it.im.young dodano: 13 października 2014

miałam się nie angażować lecz za często to robię...

Czuję się jak gówno. Jedno wielkie... teksty

fuck.it.im.young dodano: 12 października 2014

Czuję się jak gówno. Jedno wielkie gówno. Nie nie umiem zrobić dobrze. Wszystko niszcze, wszystkich zawodze. Nic nie potrafie. Nawet zadbać o własne życie. Wybaczcie mi, wy, których zraniłam. Jestem zła, jestem beznadziejna...

Tak często mam ochotę wyłączyć... teksty

fuck.it.im.young dodano: 12 października 2014

Tak często mam ochotę wyłączyć się z tego świata. Odejść, nie pozostawiając po sobie żalu. Z daleka od tych kłamstw, chamstwa, zdrad i fałszu, od tych jebanych uczuć, które tak bezlitośnie ranią ludzi. W takich chwilach zatracam się w muzyce, bo tylko ona rozumie ból.

Po prostu ja nie zasługuję na... teksty

fuck.it.im.young dodano: 12 października 2014

Po prostu ja nie zasługuję na miłość. Mam świadomość, że mnie się nie da kochać, a jeśli komuś się wydaje, że mnie kocha to, w chwili gdy mnie lepiej pozna i zobaczy, że jestem o wiele kruchsza i smutna niż na co dzień, to to złudzenie pęknie niczym bańka mydlana. Nawet nie zasługuję na czyjś promienny, szczery uśmiech, na zwykłą, koleżeńską rozmowę, więc nie mogę nawet śmieć marzyć o tak wielkim uczuciu.

Nie chcę być sam. Nigdy nie... teksty

fuck.it.im.young dodano: 12 października 2014

Nie chcę być sam. Nigdy nie chciałem być sam. Kurewsko tego nienawidzę. Nienawidzę tego, że nie mam z kim porozmawiać, nienawidzę tego, że nie mam do kogo zadzwonić. Nienawidzę tego, że nie mam nikogo kto potrzyma mnie za rękę, przytuli mnie, powie, że wszystko będzie w porządku. Nienawidzę tego, że nie mam nikogo, z kim mógłbym dzielić nadzieje i marzenia. Nienawidzę tego, że przestałem mieć nadzieje i marzenia. Nie znoszę, tego, że nie mam nikogo kto powiedziałby żebym się trzymał, że się odnajdę. Nienawidzę tego, że gdy krzyczę jak opętany, to krzyczę w pustkę. Nienawidzę, że nie mam nikogo kto by usłyszał mój krzyk i nie ma nikogo, kto pomógłby mi nauczyć się przestać krzyczeć. Nienawidzę tego, że to do czego zwróciłem się w swej samotności mieszka w joincie albo w butelce wódki.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV