głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fuck.it.im.young Przypominam sobie spojrzenie jakie mi rzucił odchodząc. Wyrażało wszystko to co przemyślał ostatniej nocy. Wolałabym żeby był taki jak inni mężczyźni i potrafi

fuck.it.im.young

fuck.it.im.young.moblo.pl
Przypominam sobie spojrzenie jakie mi rzucił odchodząc. Wyrażało wszystko to co przemyślał ostatniej nocy. Wolałabym żeby był taki jak inni mężczyźni i potrafił wy
 Przypominam sobie spojrzenie  jakie... teksty

fuck.it.im.young dodano: 3 czerwca 2017

"Przypominam sobie spojrzenie, jakie mi rzucił odchodząc. Wyrażało wszystko to, co przemyślał ostatniej nocy. Wolałabym, żeby był taki jak inni mężczyźni i potrafił wygadać, co go w środku dręczy. Wtedy można by mu odpowiedzieć i wyperswadować niejedno. Ale co zrobić z mężczyzną, który tylko patrzy?"

Nie jestem dziewczyną do której... teksty

fuck.it.im.young dodano: 2 czerwca 2017

Nie jestem dziewczyną do której można napisać raz na tydzień, żeby nie mieć wyrzutów sumienia, że się jest chujem i się zapomniało.

Zawsze byłam sama i pewnie zawsze... teksty

fuck.it.im.young dodano: 2 czerwca 2017

Zawsze byłam sama i pewnie zawsze już będę, nawet jeżeli blisko jest jakiś mężczyzna. Dawno temu popełniłam ten sam błąd, który bez przerwy popełniają kobiety: myślą, że kiedy spotkają fajnego faceta, to od tej pory będą szczęśliwe, bo on się nimi zaopiekuje i zadba o wszystko. Dużo czasu zabrało mi zrozumienie, że to najbardziej samobójcza rzecz, którą można zrobić. Beata Pawlikowska

 Za każdym razem  gdy prosił  bym... teksty

fuck.it.im.young dodano: 28 maja 2017

"Za każdym razem, gdy prosił, bym odeszła, mówiąc, że nie mamy szans, byłam jeszcze bardziej zdeterminowana, by przy nim wytrwać. Kiedy zaczęłam się nim interesować, myślałam tylko o tym, by uratować siebie. Teraz nie byłam wcale pewna, kto kogo chciał uratować i czy nie byliśmy skazani na porażkę, tak jak to przewidywał."

Najgorzej jest  kiedy między ludźmi... teksty

fuck.it.im.young dodano: 26 maja 2017

Najgorzej jest, kiedy między ludźmi jest chemia i nie wiedzą, co z tym zrobić. — m.

Są ludzie  którym pozwolimy wracać... teksty

fuck.it.im.young dodano: 25 maja 2017

Są ludzie, którym pozwolimy wracać zawsze choćby nie wiadomo jak nas zawiedli i jak bardzo pozwolili nam cierpieć. I mimo, że wywoływali najokropniejszy ból gdy odchodzili to wywołują najcudowniejszy uśmiech gdy wracają. `

Czasem myślę zbyt dużo   zbyt... teksty

fuck.it.im.young dodano: 25 maja 2017

Czasem myślę zbyt dużo , zbyt intensywnie. Próbuję wyjaśniać rzeczy , które nie potrzebują wyjaśnienia. Wgłębiam się w zwyczajne sprawy szukając w nich drugiego dna.Dlaczego ? Ponieważ wiem , że boję się szczęścia , które mam.Boje się tego , że znów coś pójdzie nie tak.Wiem , że na niektóre rzeczy po prostu nie mamy wpływu i cokolwiek byśmy nie zrobili to nic nie zmieni.Czasem tak trudno po prostu zaakceptować ogromne szczęście i odpuścić.

Po prostu zabij ich uprzejmością. teksty

fuck.it.im.young dodano: 25 maja 2017

Po prostu zabij ich uprzejmością.

Zbyt wiele kobiet traci swój rozum... teksty

fuck.it.im.young dodano: 25 maja 2017

Zbyt wiele kobiet traci swój rozum dla facetów , którzy go nie posiadają.

To  co inni zepsuli w moim sercu   Ty... teksty

fuck.it.im.young dodano: 25 maja 2017

To, co inni zepsuli w moim sercu - Ty naprawiłeś. - Aleksandra Steć

Ktoś zapytał mnie  co najbardziej... teksty

fuck.it.im.young dodano: 23 maja 2017

Ktoś zapytał mnie, co najbardziej lubię. Zamarłam. Po chwili wahania powiedziałam, że lubię książki i zieloną herbatę, bo nie śmiałam powiedzieć, że najbardziej lubię seks i kokainę, najlepiej razem. Stałabym się straszną suką w oczach innych.

 A więc myślę że boisz się być... teksty

fuck.it.im.young dodano: 23 maja 2017

"A więc myślę że boisz się być szczęśliwa. Z jakiegoś powodu uważasz, że Twoje życie powinno być szare, nieciekawe i trudne. Myślę że specjalnie przyjmujesz pozę wiecznie niespełnionej, nieszczęśliwej ofiary losu - tak jest łatwiej, nie? Lubujesz się w swoich porażkach i nieszczęściach bo możesz je z łatwością obrócić w żart..."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV