głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fuck.it.im.young Bo chcę z tobą przebywać. Jeszcze parę dni. Za wszelką cenę. Pomimo że mnie okłamujesz. W sumie to okłamuj mnie dalej. Wciskaj mi najgorszy kit na świecie. Nie

fuck.it.im.young

fuck.it.im.young.moblo.pl
Bo chcę z tobą przebywać. Jeszcze parę dni. Za wszelką cenę. Pomimo że mnie okłamujesz. W sumie to okłamuj mnie dalej. Wciskaj mi najgorszy kit na świecie. Nie chcę
Bo chcę z tobą przebywać. Jeszcze... teksty

fuck.it.im.young dodano: 27 kwietnia 2016

Bo chcę z tobą przebywać. Jeszcze parę dni. Za wszelką cenę. Pomimo, że mnie okłamujesz. W sumie, to okłamuj mnie dalej. Wciskaj mi najgorszy kit na świecie. Nie chcę nic oprócz twoich farmazonów. twoich bajek. Oprócz twojego udawania dorosłej. Szukania dziury w całym. Pragnę, byś mnie bez przerwy wkurwiała. - Jakub Żulczyk "Zrób mi jakąś krzywdę"

Za dużo przeklinam. Za mało... teksty

fuck.it.im.young dodano: 27 kwietnia 2016

Za dużo przeklinam. Za mało słucham innych. (...) Sarkazm to moje drugie imię, a ironię mam w małym palcu. Nie jestem zbyt mądra i piękna, ale jakoś sobie z tym radzę. Czasami jestem infantylna i rzadko cokolwiek mi się udaje. Ale chyba znajdziesz we mnie powod aby mnie pokochać.

  Czego ode mnie oczekujesz? Syna.... teksty

fuck.it.im.young dodano: 27 kwietnia 2016

- Czego ode mnie oczekujesz? Syna. Poranków. Córki. Wspólnych snów. Tych samych marzeń. Słów, które tylko do mnie pragnąłby mówić. Chciałam jego miłości. Nie można dać komuś niczego więcej, niż go po prostu kochać. Nie można chcieć więcej niż miłości, Chciałam wiec od niego wszystkiego. - Niczego - powiedziałam.

 Byli jak dwa magnesy  które nie... teksty

fuck.it.im.young dodano: 27 kwietnia 2016

"Byli jak dwa magnesy, które nie mogą się zdecydować, czy się przyciągać czy odpychać."

Wielcy mężczyźni są lepsi. Gdy... teksty

fuck.it.im.young dodano: 27 kwietnia 2016

Wielcy mężczyźni są lepsi. Gdy cię obejmą i oprą podbródek na twojej głowie, czujesz się jak mała dziewczynka, chroniona przed wielkim i złym światem. Zupełnie jakby odtąd nic złego nie mogło się już wydarzyć. /p

 Ciężko jest podjąć odpowiednią... teksty

fuck.it.im.young dodano: 27 kwietnia 2016

"Ciężko jest podjąć odpowiednią decyzję,zwłaszcza kiedy wszyscy nam odradzają a ty przekonany swoich racji dążysz do celu a oni coraz bardziej Cię naciskają,sam powoli dostrzegasz delikatną słuszność ,ale nigdy się do tego nie przyznasz,chcesz zrobić im na przekór i czasami się opłaca ,jest super ale czasem żałujesz,że nie wziąłeś sobie do serca ich rad."

 Jeżeli nerwica ma polegać na tym... teksty

fuck.it.im.young dodano: 25 kwietnia 2016

"Jeżeli nerwica ma polegać na tym, że człowiek pragnie dwóch, zupełnie sprzecznych ze sobą rzeczy naraz, to, owszem, w takim razie jestem wariatką! Wiem, że przez całe życie będę się miotała pomiędzy różnymi, wykluczającymi się nawzajem pragnieniami!" Sylvia Plath "Szklany klosz"

Ludzie  których kochałem w swoim... teksty

fuck.it.im.young dodano: 24 kwietnia 2016

Ludzie, których kochałem w swoim życiu, nigdy nie byli łatwi do kochania. Nie przywykłem do normalności. Za to przywykłem do katastrof. -Augusten Burroughs ‘Spragniony’

Nie wiem czy u mnie bardziej złamane... teksty

fuck.it.im.young dodano: 23 kwietnia 2016

Nie wiem czy u mnie bardziej złamane jest serce, czy umysł. — Emil Cioran – Zeszyty 1957-1972

 Byli jak dwa magnesy  które nie... teksty

fuck.it.im.young dodano: 21 kwietnia 2016

"Byli jak dwa magnesy, które nie mogą się zdecydować, czy się przyciągać czy odpychać." -Jay Asher ‘The Future of Us’

chcę żebyś tu był. teksty

fuck.it.im.young dodano: 18 kwietnia 2016

chcę żebyś tu był.

Po prostu zakochaliśmy się w sobie.... teksty

fuck.it.im.young dodano: 17 kwietnia 2016

Po prostu zakochaliśmy się w sobie. Na to nie można nic poradzić, prawda? Nie możesz zdecydować, w kim się zakochasz, kiedy i gdzie. To się po prostu dzieje. Nora Roberts "Smak chwili"

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV