głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fuck.it.im.young Chcę się wyplątać z tej pętli pomiędzy nami gdybym coś zmienić mógł pomiędzy nami to dziś bym wolał żebyśmy się nigdy nie spotkali. Zeus Zastanawiam się jak wie

fuck.it.im.young

fuck.it.im.young.moblo.pl
Chcę się wyplątać z tej pętli pomiędzy nami gdybym coś zmienić mógł pomiędzy nami to dziś bym wolał żebyśmy się nigdy nie spotkali. Zeus
Chcę się wyplątać z tej pętli... teksty

fuck.it.im.young dodano: 23 listopada 2013

Chcę się wyplątać z tej pętli pomiędzy nami, gdybym coś zmienić mógł pomiędzy nami, to dziś bym wolał, żebyśmy się nigdy nie spotkali. / Zeus

Zastanawiam się  jak wiele razy... teksty

fuck.it.im.young dodano: 23 listopada 2013

Zastanawiam się, jak wiele razy wybaczamy komuś tylko dlatego, że nie chcemy go stracić, nawet jeśli ten ktoś nie zasługuje na nasze przebaczenie.

pytasz czy żałuję? Żałować... teksty

fuck.it.im.young dodano: 23 listopada 2013

pytasz czy żałuję? Żałować można zjedzenia czekolady w drugim tygodniu diety. A ja?Ja kurwa nie mogę tego przeboleć.

Wiesz  ludzie cały czas od Ciebie... teksty

fuck.it.im.young dodano: 21 listopada 2013

Wiesz, ludzie cały czas od Ciebie wymagają, żebyś była jakaś tam. Masz się trzymać, masz nie płakać, masz zapomnieć w tydzień, bo i tak był chujem. Masz ruszyć na przód, mimo tego, że zostawiłaś serce w tyle. Ludzie stawiają Ci wysoką poprzeczkę, bo sami nie muszą jej przekraczać. Ciągle tylko słyszysz o tym,że powinnaś się więcej uśmiechać, że wszystko co najlepsze jeszcze przed Tobą, bla, bla, bla, wielcy znawcy tematu. Pierdol to. Nie bądź jakaś tam. Jeśli w tej sekundzie nie chcesz istnieć, nie istniej. Nie spełniaj czyiś oczekiwań. Przeżyj to po swojemu, posklejaj serce, jeśli chcesz, zostanę tutaj z Tobą, bez oczekiwań.

Będziesz płakać  tęsknić  a... teksty

fuck.it.im.young dodano: 21 listopada 2013

Będziesz płakać, tęsknić, a serce pęknie Ci za każdym razem, gdy tylko pomyślisz, że to koniec. Zasypiając będziesz miała jego twarz przed oczami i nie łudź się, rano nic się nie zmieni. Tysiąc razy podejmiesz próby zapomnienia, ale to wróci, przecież zawsze wraca, nie? Raz będziesz go nienawidzić i życzyć mu najgorszego, ale potem uświadamiasz sobie, że nadal jest jedyną osobą, do której chciałabyś się przytulić. Podrzesz zdjęcia, które następnie misternie posklejasz. Zapamiętasz ten okres jako jeden z gorszych w swoim życiu, uwierz. Jednak kiedy już dotkniesz prawdziwego dna. Kiedy serce pęknie Ci o ten jeden raz za dużo, zaczniesz żyć. Poznasz nowe, cudowne oczy i jedyne co będziesz chciała powiedzieć byłemu to "dziękuję". Podziękujesz mu za to, że choć zapewnił Ci najsmutniejszy czas w życiu, to potem dał Ci to szczęście, że mogłaś poznać nowe życie zamknięte w czyjejś klatce piersiowej. I wtedy dopiero zacznie się życie.Do góry głowa,wszystko co najlepsze jest przed Tobą.

Pieprzyć tych   którzy każą Ci... teksty

fuck.it.im.young dodano: 21 listopada 2013

Pieprzyć tych , którzy każą Ci się zmieniać. Albo zaakceptują Cię taką jaka jesteś , albo niech spierdalają. Proste.

Ja też chcę mieć do kogo wracać.... teksty

fuck.it.im.young dodano: 18 listopada 2013

Ja też chcę mieć do kogo wracać. Też chcę czuć, że jestem komuś potrzebna i niezbędna. Też chcę być szczęśliwa, nie tylko Ty, wiesz? Chciałabym kogoś poznać, tak od początku. Zacząwszy od nowego imienia aż do zalet, wad, nałogów. Chciałabym potrafić zakochać się bez opamiętania, poczuć motylki w brzuchu i zapomnieć o tym, że świat jest okropny, ale nie mogę. Coś mnie blokuje, coś niszczy mnie. Nie zasługuję na nikogo, rozwalam każdy związek, a ja już nie mam sił znosić tego uczucia bezradności i wyrzutów sumienia. Jestem beznadziejna i to nic nie zmieni, nigdy nic.

zwykła troska  krótka wiadomość... teksty

fuck.it.im.young dodano: 18 listopada 2013

zwykła troska, krótka wiadomość po północy na telefonie, lub kilka słów. wspólne popołudnie, kino lub kłótnia o ostatnią porcję lodów. właśnie to sprawia, że czuję się tu potrzebna. że tak naprawdę gdybym stchórzyła i przekroczyła tą krechę pomiędzy życiem, a śmiercią - spierdoliłabym na całej linii.

moment  kiedy dostrzegasz  że... teksty

fuck.it.im.young dodano: 18 listopada 2013

moment, kiedy dostrzegasz, że zależy Ci na kimś stanowczo za bardzo, jest momentem kulminacyjnym. zaczynasz wtedy rozumieć, że musisz odejść od osoby, której potrzebujesz, aby uniknąć późniejszych rozczarowań. odchodzimy, pomimo własnych przekonań, naprzeciw własnym uczuciom. odchodzimy ze strachu przed rozczarowaniem.

Tesknie. Tak po prostu. Tak juz setny... teksty

fuck.it.im.young dodano: 18 listopada 2013

Tesknie. Tak po prostu. Tak juz setny dzien i umieram w srodku wlasnej nicosci

I przychodzi taki dzień  że... teksty

fuck.it.im.young dodano: 18 listopada 2013

I przychodzi taki dzień, że przestaje Ci zależeć. Nie tylko na nim, ale na wszystkim. Wszystko przestaje być ważne i traci sens. Nie rozumiesz po co się budzisz, po co zasypiasz. Przecież i tak nie masz dla kogo.

Prawdziwy przyjaciel to ten  który... teksty

fuck.it.im.young dodano: 18 listopada 2013

Prawdziwy przyjaciel to ten, który zostanie po słowach ''zostawcie mnie samą'' .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV