głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fuck.it.im.young Stań się taką osobą jaką chciałbyś spotkać w swoim życiu. Chce żyć przy Tobie już zawsze jeśli pokochasz mnie w końcu. Brakuje mi Ciebie mocno zakochałam w Tobi

fuck.it.im.young

fuck.it.im.young.moblo.pl
Stań się taką osobą jaką chciałbyś spotkać w swoim życiu.
Stań się taką osobą  jaką... teksty

fuck.it.im.young dodano: 10 listopada 2013

Stań się taką osobą, jaką chciałbyś spotkać w swoim życiu.

Chce żyć przy Tobie już zawsze... teksty

fuck.it.im.young dodano: 9 listopada 2013

Chce żyć przy Tobie już zawsze, jeśli pokochasz mnie w końcu. Brakuje mi Ciebie, mocno zakochałam w Tobie, w Tobie zakochałam się. Kocham Cię najbardziej na świecie i nigdy nie zapomnę.

Choć ja tu  a Ty tam ja Cię zawsze... teksty

fuck.it.im.young dodano: 9 listopada 2013

Choć ja tu, a Ty tam ja Cię zawsze w sercu mam, Bóg jedyny wie, jak ja kocham Cię. Tęsknie za Tobą Kochanie. Życie bym oddała, wszystko bym zrobiła byś tylko mógł być blisko mnie.

wracaj  tęsknię  żyć bez Ciebie... teksty

fuck.it.im.young dodano: 9 listopada 2013

wracaj, tęsknię, żyć bez Ciebie już nie umiem Ty na zawsze dobrze wiesz przecież znasz mnie

lecz los nie miał ich w swoich... teksty

fuck.it.im.young dodano: 9 listopada 2013

lecz los nie miał ich w swoich planach setki zdjęć wokół niej, ona pozostała sama pozostały marzenia, tysiące wspomnień cudowne chwile o których dziś musi zapomnieć

zniknęło szczęście a może nigdy... teksty

fuck.it.im.young dodano: 9 listopada 2013

zniknęło szczęście a może nigdy go nie było być może mnie i Ciebie nigdy nic nie łączyło ?

z dala od wspomnień   to recepta by... teksty

fuck.it.im.young dodano: 9 listopada 2013

z dala od wspomnień to recepta by zapomnieć

musisz objąć mnie mocno  gdy... teksty

fuck.it.im.young dodano: 9 listopada 2013

musisz objąć mnie mocno, gdy wchodzimy gdzieś razem, i mieć tą świadomość, że masz najlepszą pannę, i dać mi swobodę, a nie zerkać co minutę i mieć w oczach tą pewność, że i tak tu wrócę. mieć w oczach tą moc, co przyciąga jak magnes i sprawiać, że przyśpiesza mi tętno, gdy w nie patrzę. i sprawiać, że drżą mi kolana, gdy mnie obcinasz, a kiedy staniesz za mną to mam szybciej oddychać.

 Żyj tak by każdy mówił że... teksty

fuck.it.im.young dodano: 9 listopada 2013

"Żyj tak by każdy mówił że jesteś dobrym wariatem"

Chyba nigdy się nie zmienię. Zawsze... teksty

fuck.it.im.young dodano: 9 listopada 2013

Chyba nigdy się nie zmienię. Zawsze będę naiwnie sięgać po kubek z gorącą herbatą, a potem dmuchać na oparzenia. Nie przestanę słuchać ulubionej muzyki, nie chcę zmieniać przyjaciół czy zainteresowań. Tak, już pewnie do końca będę łatwowierna, będę ukrywać wrażliwość pod przykrywką wyszczekania i twardej pyskatej panny. Łzy będą lecieć mimowolnie. Nie, nie przestanę się martwić o bliskich, nawet jeśli ode mnie odejdą. W genach mam dawanie serca tym, którzy wcale go nie chcą.

Chcesz się poddać? Właśnie teraz?... teksty

fuck.it.im.young dodano: 9 listopada 2013

Chcesz się poddać? Właśnie teraz? Spójrz za siebie i zobacz jak daleką drogę musiałaś przejść, aby znaleźć się w tym miejscu. Pamiętasz ile walczyłaś ze sobą oraz z innymi? Ile razy płakałaś i mówiłaś sobie 'już dosyć łez, muszę dać radę'? I wtedy dawałaś, więc co się stało, że nagle chcesz się poddać? Pewnie myślisz, że nie masz już sił, ale tak naprawdę jesteś silniejsza niż na starcie. Po prostu uwierz w siebie, próbuj walczyć dalej. Jesteś młoda, ładna i zaradna. Wszystko przed Tobą, a to chwila kiedy trzeba wziąć życie we własne ręce. Pokaż tym wszystkim zawistnym ludziom, że to właśnie Ty dasz radę, że to Ty jesteś zwycięzcą. Nie możesz dać im satysfakcji i pokazać, że zrezygnowałaś. Rezygnować z marzeń to jak rezygnować z życia. A Ty musisz żyć i to całą życia pełnią, pamiętaj.

Nie mieli facebook'a  nie mieli... teksty

fuck.it.im.young dodano: 9 listopada 2013

Nie mieli facebook'a, nie mieli komórek. Więc okoliczności na nich wymuszały to, że musieli być ze sobą, żeby porozmawiać, żeby się poczuć, żeby się zakochać, znienawidzić. Oni musieli się dotknąć i trochę po obcować ze sobą. No my... my niekoniecznie już musimy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV