głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
 Wyleczyć można sie tylko z tego... teksty

frycia329 dodano: 29 października 2013

"Wyleczyć można sie tylko z tego, co tak naprawdę nie miało znaczenia, (...) prawdziwa miłość jest nieuleczalna."

Prawdziwa Miłość  nie boi się... teksty

frycia329 dodano: 29 października 2013

Prawdziwa Miłość nie boi się twardych słów, ani nie szuka tłumu świadków. Prawdziwa Miłość odbija się w błyszczących oczach Ukochanego, odnalezionego pośród rozczarowań, błędów, rozpaczy, w oczach uśmiechających się spontanicznie, a całe cierpienie znika.

W przepastnym  nocnym tłumie... teksty

frycia329 dodano: 29 października 2013

W przepastnym, nocnym tłumie myśli skłóconych wołam Cię podświadomie w moje ramiona, w świat wspomnień w nich zostawiony... Nie odpowiadasz... Ja płakać nie umiem, bo wszystkie łzy wylałam - opuszczona...

Dzień dobry  Kocham cię  Już... teksty

frycia329 dodano: 29 października 2013

Dzień dobry Kocham cię Już posmarowałem tobą chleb Dzień dobry Kocham cię Nie chce cię z oczu stracić więc Jeszcze więcej dzień dobry Kocham cię Podzielimy dziś ten ogień na dwoje Dzień dobry Kocham cię To zapyziałe miasto niech o tym wie

Śpij dobrze  śniąc o tych... teksty

frycia329 dodano: 29 października 2013

Śpij dobrze, śniąc o tych tysiącach kolorów omiatających świat tak delikatnie, jak delikatnie będziesz dotykał opuszkami palców moich policzków. Śnij o tym, że leżę właśnie obok ciebie, oddychając zapachem twojej klatki piersiowej, a ty bawisz się moimi włosami i opowiadasz o tej miłości, która jest większa niż wszechświat. Zamknij oczy, pogrążając się w wyimaginowanym świecie doskonałości, gdzie nadmiar strachu zamieniamy w czułe spojrzenia, bo nie grozi nam zupełnie nic, kiedy jesteśmy obok siebie, a z połączenia naszych dłoni emanuje ciepło topiące każdy lód na naszych zmęczonych przeszłością sercach. Śnij o tych wszystkich dniach, które jeszcze przed nami. Uśmiechaj się do mnie przez sen, a ja patrząc w niebo zobaczę odbicie twojego szczęścia. Śpij dobrze, kochanie. Dobranoc

Owszem  nie zawsze jest łatwo.... teksty

frycia329 dodano: 5 sierpnia 2013

Owszem, nie zawsze jest łatwo. Bywają kłótnie, ciche dni, przykre sytuacje, chwile zwątpienia. Dopiero potem uświadamiasz sobie jak bardzo kochasz tę drugą osobę i mimo wszystkich przeciwności losu, mimo tego co ludzie powiedzą - Ty nadal chcesz z nią być i wiesz, że tylko z tą jedną osobą możesz być szczęśliwy. Tak naprawdę szczęśliwy.

Jest tyl­ko je­den sposób nauki... teksty

frycia329 dodano: 8 grudnia 2012

Jest tyl­ko je­den sposób nauki - pop­rzez działanie.

Wybór jed­nej dro­gi nie oz­nacza... teksty

frycia329 dodano: 8 grudnia 2012

Wybór jed­nej dro­gi nie oz­nacza re­zyg­nacji z in­nych, ale chcieć przejść wszys­tki­mi ścieżka­mi na­raz, to nie po­konać żadnej.

Nic na świecie nie zdarza się przez... teksty

frycia329 dodano: 8 grudnia 2012

Nic na świecie nie zdarza się przez przypadek.

Nie mu­siała ro­zumieć sen­su... teksty

frycia329 dodano: 8 grudnia 2012

Nie mu­siała ro­zumieć sen­su życia, wys­tar­czyło spot­kać Ko­goś, kto go zna. A po­tem zasnąć w Je­go ra­mionach jak dziec­ko, które wie, że ktoś sil­niej­szy od niego chro­ni je przed wszel­kim złem i niebezpieczeństwami.

Są chwi­le  by działać i ta­kie... teksty

frycia329 dodano: 8 grudnia 2012

Są chwi­le, by działać i ta­kie, kiedy na­leży po­godzić się z tym, co przy­nosi los.

Wiele ra­zy cier­piałam  bo... teksty

frycia329 dodano: 8 grudnia 2012

Wiele ra­zy cier­piałam, bo tra­ciłam mężczyzn, których kochałam. Dziś wiem, że nie można stra­cić te­go, cze­go nie ma się na włas­ność. Oto praw­dzi­we doświad­cze­nie: mieć coś naj­ważniej­sze­go w życiu bez po­siada­nia tego.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV