głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Na świecie is­tnieje je­dyna rzecz... teksty

frycia329 dodano: 20 stycznia 2015

Na świecie is­tnieje je­dyna rzecz war­ta życia: bez­gra­nicznie kochać is­totę, która kocha nas bezgranicznie.

Nie ma zbyt wiele cza­su  by być... teksty

frycia329 dodano: 20 stycznia 2015

Nie ma zbyt wiele cza­su, by być szczęśli­wym. Dni prze­mijają szyb­ko. Życie jest krótkie. W księdze naszej przyszłości wpi­suje­my marze­nia, a ja­kaś niewidzial­na ręka nam je przek­reśla. Nie ma­my wte­dy żad­ne­go wy­boru. Jeżeli nie jes­teśmy szczęśli­wi dziś, jak pot­ra­fimy być ni­mi jutro?

Marzę o cof­nięciu cza­su.... teksty

frycia329 dodano: 20 stycznia 2015

Marzę o cof­nięciu cza­su. Chciałbym wrócić na pew­ne roz­sta­je dróg w swoim życiu, jeszcze raz przeczy­tać uważnie na­pisy na dro­gow­ska­zach i pójść w in­nym kierunku.

Są tacy którzy uciekaja od... teksty

frycia329 dodano: 20 stycznia 2015

Są tacy którzy uciekaja od cierpienia miłości kochali,zawiedli sie i nie chcą już nikogo kochać, nikomu służyć, nikomu pomagać. Taka samotność jest straszna, bo człowiek uciekając od miłości, ucieka od samego życia zamyka sie w sobie

Nie liczyłam na nic. To znaczy... teksty

frycia329 dodano: 20 stycznia 2015

Nie liczyłam na nic. To znaczy liczyłam, że odwzajemnisz z czasem moje uczucie. Przecież nie mieściło mi się w głowie ani w sercu, że możesz nie odwzajemnić. Bo niby jak Ty, cały mój świat, mógłby się mnie wyrzec?

Gdy ludzie mówią o swoich... teksty

frycia329 dodano: 20 stycznia 2015

Gdy ludzie mówią o swoich związkach z drugą osobą, gdy mówią o obchodzeniu rocznicy, pierwszej, piątej, piętnastej, pięćdziesiątej ... często słyszą gratulacje. Faktycznie, jest to miłe, ale czy to jakiś wyczyn trwać przy osobie, którą się kocha, przy której CHCE się być, a nie MUSI? Czego gratulujemy? Przecież bycie z osobą darzoną przez nas miłością i bycie obdarowanym miłością jest czymś wspaniałym, jest szczęściem. Nie gratuluje się za to tak jak za zdanie prawo jazdy, ukończenie szkoły, zdobycie pracy.

Nie przyzwyczajaj się do mojego... teksty

frycia329 dodano: 19 stycznia 2015

Nie przyzwyczajaj się do mojego głosu - czy to w słuchawce, czy podczas zwykłej rozmowy. Nie dokładaj dla mnie dodatkowej poduszki co wieczór.Nie zaprzątaj sobie głowy zapamiętywaniem tego co lubię, a czego nie cierpię. Nie próbuj się dla mnie zmieniać. Nie zapamiętuj ani mnie, ani moich zwyczajów - ja po krótki czasie uciekam...znikam

Mówią  że przerwy sa dobre  bo... teksty

frycia329 dodano: 6 stycznia 2015

Mówią, że przerwy sa dobre, bo pozwalają nam uświadomic sobie, jak bardzo tęsknimi, że kochamy... Mają racje, zaczynamy zdawać sobie z tego sprawę, tylko co dalej? Jak radzić sobie z tym bólem po uświadomieniu sobie tego wszystkiego? Jak przejść przez kolejny dzień bez osoby, która kochamy? Jak długo można nosić w sobie tę cholerną pustkę? Ile wylać łez? Ile nocy trzeba spędzic bez snu odchodząc od zmysłów? I w końcu, na co było nam to sobie uświadamiać? Żeby każdego dnia umierać wciąz na nowo? A co jeśli to już nie wróci? Jesli przerwa była końcem?

Teraz już czuję jak w brzuszku... teksty

frycia329 dodano: 10 kwietnia 2014

Teraz już czuję jak w brzuszku buszujesz, jak kopiesz i kręcisz się czasem tak mocno, aż spać nie mogę albo śmiać mi się chce. Jest to wspaniałe doświadczenie maleństwo me czuć ruchy Twe i dla mnie wielkie uspokojenie, że wszystko u Ciebie ok. To wręcz magiczny dla mnie stan wiedzieć, że we mnie jest taki „skarb” i móc odczuwać dnia każdego ten kontakt – coś tak niezwykłego. Teraz Ty będziesz moim natchnieniem poematem niezliczonych słów mą radością, miłości promieniem, dzieckiem moim, spełnieniem snów.

Ja jako pierwsza pod sercem Cię... teksty

frycia329 dodano: 10 kwietnia 2014

Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę Jestem przy Tobie od pierwszego grama Tyś moje dziecko... a ja...Twoja mama

Mnie nie trzeba zabierać na... teksty

frycia329 dodano: 5 kwietnia 2014

Mnie nie trzeba zabierać na romantyczne kolacje, nie trzeba też za mnie płacić w kinie. Mi trzeba dawać bluzę wieczorami, trzeba mnie mocno przytulać i nakładać mi kaptur kiedy pada. Nie trzeba mówić mi co chwile jak bardzo się mnie kocha i jak bardzo dla kogoś jestem ważna. Ważniejsze jest dla mnie to abyś wykrzyczał mi to podczas kłótni i dał do zrozumienia, że jestem tą którą kochasz najbardziej. Jestem dość skomplikowaną osobą, ale gdy się postarasz, pokochasz mnie taką jaka jestem.

są dni w których mamy dość by... teksty

frycia329 dodano: 4 listopada 2013

są dni w których mamy dość by walczyć z przeciwnościami losu....dni w których mamy już dość i chcemy się poddać .....ale po pewnym czasie pokazuje się słoneczko które rozświetla wszystkie te pochmurne dni.....dzięki temu słoneczko życie nabiera sensu od nowa

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV