głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Marzę o cof­nięciu cza­su.... teksty

frycia329 dodano: 26 stycznia 2015

Marzę o cof­nięciu cza­su. Chciałbym wrócić na pew­ne roz­sta­je dróg w swoim życiu, jeszcze raz przeczy­tać uważnie na­pisy na dro­gow­ska­zach i pójść w in­nym kierunku.

 Gdy tylko znaleźli się w pokoju... teksty

frycia329 dodano: 25 stycznia 2015

"Gdy tylko znaleźli się w pokoju, rozpięła mu koszulę. Rozebrał ją, wziął na ręce i zaniósł na łóżko. Całował ją wszędzie. Robił z nią cudowne rzeczy. Nareszcie o nic nie pytał. Cały czas szeptał, jak piękna jest dla niego, jak bardzo jej potrzebuje i jak bardzo tęsknił. Ale doprowadzał ją do prawdziwej ekstazy w tych momentach, gdy szeptem opowiadał, co za chwilę zrobi. Gdzie ją pocałuje, gdzie dotknie i co czuje, gdy to robi."

Wielu ludzi wkracza w nasze życie... teksty

frycia329 dodano: 22 stycznia 2015

Wielu ludzi wkracza w nasze życie zupełnie przypadkowo. Niektórzy pojawiają się na kilka dni, inni niekiedy nawet tylko na kilka godzin. Nieliczni pozostają z nami na zawsze.

Źle czy dobrze  okaże się... teksty

frycia329 dodano: 22 stycznia 2015

Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za... teksty

frycia329 dodano: 22 stycznia 2015

Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jakby było kieszonkowcem, dziwką albo sprzedawcą losów na loterie; to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć.

Najbardziej odczujesz brak jakiejś... teksty

frycia329 dodano: 22 stycznia 2015

Najbardziej odczujesz brak jakiejś osoby, kiedy będziesz siedział obok niej i będziesz wiedział, że ona nigdy nie będzie twoja.

Nie bój się cieni  one świadczą o... teksty

frycia329 dodano: 22 stycznia 2015

Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło .

kochać można tylko całkowicie i... teksty

frycia329 dodano: 20 stycznia 2015

kochać można tylko całkowicie i każdy chce człowieka w całości dla siebie, rodzina, małżonek, ukochany, wszyscy.

Można mieć dys­tans  można się... teksty

frycia329 dodano: 20 stycznia 2015

Można mieć dys­tans, można się nie przej­mo­wać i wie­rzyć że będzie dob­rze, można być twar­dym, nie zwra­cać uwa­gi na sa­mot­ność i fakt by­cia niepot­rzeb­nym, ale bez po­mocy z góry i uśmie­chu lo­su, nic się nie zdziała. Gdy jest się skreślo­nym nie ma się szans.

Nie od­chodź... Jeszcze nie dzisiaj... teksty

frycia329 dodano: 20 stycznia 2015

Nie od­chodź... Jeszcze nie dzisiaj, gdy gwiaz­dy tak pięknie świecą. W moich ra­mionach usypiaj. Złe duchy już nie przylecą. Wyt­rzy­maj jeszcze troszeczkę. Ob­darz mnie swym uśmiechem. A ja Ci opo­wiem bajeczkę. Pocze­kaj z os­tatnim wydechem... Ja wiem, że chcesz już odpocząć, że to ok­ropna męka. Jed­no Ci mogę obiecać. Za chwi­le się skończy udręka. I tra­fisz do lep­szej bajki...

Poza tym jest na świecie taki rodzaj... teksty

frycia329 dodano: 20 stycznia 2015

Poza tym jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami. Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu, osiada cicho na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej nocy.

To  że milczę  nie znaczy  że nie... teksty

frycia329 dodano: 20 stycznia 2015

To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV