głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
forever-you A jeśli za np pół roku pojawi się jakaś kobieta będziecie razem ja poproszę o spotkanie na tym spotkaniu będę chciała cię pocałować itd co wtedy odwzajemniasz p

forever-you

forever-you.moblo.pl
A jeśli za np pół roku pojawi się jakaś kobieta będziecie razem ja poproszę o spotkanie na tym spotkaniu będę chciała cię pocałować itd co wtedy odwzajemniasz pocału
A jeśli za np pół roku pojawi się... teksty

forever-you dodano: 2 listopada 2017

A jeśli za np pół roku pojawi się jakaś kobieta będziecie razem, ja poproszę o spotkanie, na tym spotkaniu będę chciała cię pocałować itd co wtedy odwzajemniasz pocałunek czy mnie odepchniesz? umiesz odpowiedzieć na to pytanie?

Jesteś daleko ale wiem że jesteś. teksty

forever-you dodano: 2 listopada 2017

Jesteś daleko ale wiem że jesteś.

Nie odpuszczę  sam widzisz że na... teksty

forever-you dodano: 1 listopada 2017

Nie odpuszczę, sam widzisz że na tym polega " przyjaźń" że mimo niektórych spięć między nami zawsze dojdziemy do porozumienia i wybaczymy sobie. Przynajmniej mam taką nadzieję. Jestem i zawsze będę.Boje się tylko jednej rzeczy.. że jak kogoś poznasz to znów pójdę na dalszy tor, wiem że nie zawsze będę na pierwszym miejscu że masz swoje życie itd ale nie chce być odrzucana przy każdej nowo poznanej osobie. Wiesz o czym mówię?

Widzę że myśli mamy nadal takie... teksty

forever-you dodano: 1 listopada 2017

Widzę że myśli mamy nadal takie same , jeżeli chodzi o tą kwestię to się nic nie zmieniło.Pomysle nad spotkaniem spróbuje coś zorganizować bo powoli mnie to zaczyna dołować, że nie możemy normalnie pogadać.

Boże jak ja bym cię wytargała za... teksty

forever-you dodano: 1 listopada 2017

Boże jak ja bym cię wytargała za te twoje włosy, to była pierwsza moja myśl jak cię zobaczyłam.:*

Pamiętam wszystko takie szczegóły... teksty

forever-you dodano: 1 listopada 2017

Pamiętam wszystko takie szczegóły że czasem się sama sobie dziwię, czasem mi się coś przypomni i uśmiecham się sama do siebie, napewno jak ktoś na mnie patrzy to dziwnie to wygląda. Kc

Wiesz że dawno nie mówiłeś mi że... teksty

forever-you dodano: 1 listopada 2017

Wiesz że dawno nie mówiłeś mi że mnie kochasz, ja wiem że nasze uczucia się trochę pozmieniały zdaje sobie z tego sprawę że po drodze poznałeś parę dziewczyn itd ale wiem że napewno coś do siebie czujemy i wiem że jeszcze długo tak będzie. Będziesz zawsze dla mnie ważny i wiem że ja dla ciebie. Że zawsze jak się zobaczymy każde uczucie powroci ze zdwojoną siła. Bo mimo że ono choć na chwilę się gdzieś chowa w chwilach fascynacji może inna osoba to wiem że gdy minie zawsze pojawi się tęsknota za mną bo wiesz że ja jestem tą osoba której się nie zmieni podejście do ciebie, taka deska ratunkowa i osoba która cię nie zostawi. Też mam lepsze i gorsze dni nie było jeszcze takiego dnia żebym nie pomyślała o tobie.

Powiem ci że wzruszyłam się... teksty

forever-you dodano: 1 listopada 2017

Powiem ci że wzruszyłam się czytając twoje wpisy, brakowało mi tego żebyś powiedział że ci jeszcze zależy że mimo że nie będziemy razem to jednak nie jestem ci obojetna. Chciałabym się spotkać chociaż żeby poczuć twój zapach i cię przytulić. Brakuje mi ciebie, brakuje mi kogoś kto powie że mnie.., kogoś kto mnie przytulił i kohod dla kogo będę ważna. Żebym nie musiała się zamykać w moim świecie gdzie jestem sama.

Jak się dziś czujesz? I zaraz... teksty

forever-you dodano: 1 listopada 2017

Jak się dziś czujesz? I zaraz okazuje się że okropnie, każdemu brakuje jakiejś bliskiej osoby która odeszła na tematem swiat, która już nie wróci, lecz my zawsze będziemy czekali i właściwie nie wiadomo na co, bo ta osoba nie przyjdzie do nas jedyne co to my kiedyś pójdziemy na tamten świat do bliskich, nie wiadomo kiedy to nastąpi, to jest jedna największą niewiadoma na tym świecie, nikt nie zna odpowiedzi. Ale jednego jestem pewna a przynajmniej mam taką nadzieję że jeżeli tam trafimy będziemy szczęśliwi i wolni od wszystkich problemów. -"Jeśli stracę cię za życia, znajdę cię po stronie drugiej":*

Powiem szczerze że nie myślałam... teksty

forever-you dodano: 1 listopada 2017

Powiem szczerze że nie myślałam że cię spotkam, i ta twoja kamienna twarz, twoje usta które jeszcze jakiś czas temu mnie całowały, dobrze było chociaż na chwilę cię zobaczyć. Wszystkie wspomnienia wróciły i mimo że dziś jest ciężki dzień to nie mogę zebrać myśli bo ciągle krążą gdzies koło ciebie.Dobrze wygladałeś i moja wyobraźnia zaczęła działać.

Masz rację ciężki dzień dzisiaj i... teksty

forever-you dodano: 1 listopada 2017

Masz rację ciężki dzień dzisiaj i choć na moment chciałabym cię spotkać:*

nieopanowana chęć powrotu do tych... teksty

forever-you dodano: 30 października 2017

nieopanowana chęć powrotu do tych drobnych chwil w których serce rozpędzało się jak bolid formuły jeden, myśli napędzały się tworząc huragan, w głowie był tylko napis: SZCZĘŚCIE. Tęsknie za bezgranicznym uśmiechem na twarzy, za tym uczuciem mówiącym: Masz cały świat, możesz zrobić co chcesz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV