głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
flanelcia23 I udaje silną udaje że to mnie nie rusza lecz wewnątrz przeżywam wszystko bardzo głęboko tak jak Ty lecz mam świadomość tego że gdy pokaże serce ludzie mnie zmi

flanelcia23

flanelcia23.moblo.pl
I udaje silną udaje że to mnie nie rusza lecz wewnątrz przeżywam wszystko bardzo głęboko tak jak Ty lecz mam świadomość tego że gdy pokaże serce ludzie mnie zmiaż
I udaje silną  udaje  że to mnie... teksty

flanelcia23 dodano: 14 grudnia 2010

I udaje silną, udaje, że to mnie nie rusza, lecz wewnątrz przeżywam wszystko bardzo głęboko, tak jak Ty, lecz mam świadomość tego, że gdy pokaże serce, ludzie mnie zmiażdżą, zdepczą mnie jak robaka.

Zwykły szary dzień ludzie kolorują... teksty

flanelcia23 dodano: 14 grudnia 2010

Zwykły szary dzień ludzie kolorują wódką......

Czuje  że zawiodłam wszystkich bo... teksty

flanelcia23 dodano: 14 grudnia 2010

Czuje ,że zawiodłam wszystkich,bo Obiecałam,że będzie lepiej,że będzie już dobrze. A teraz patrzą jak się staczam, jak przychodze do szkoły z napuchniętymi oczami, z potarganymi włosami i z miną trupa.Wmawiam im,że nie mogłam usnąć, bo sąsiedzi byli głośno,ale Oni już wiedzą ,że to kłamstwo, że nie mogłam spać przez niego, że to przez niego nie moge powstrzymać łez,że przez niego wali mi się świat,ale nie chce,żeby się nade mną użalali.Dam sobie rade,choć leże. Nie powinien odchodzić.

Wiesz może naprawdę nie jesteś... teksty

flanelcia23 dodano: 14 grudnia 2010

Wiesz może naprawdę nie jesteś wart tych nieprzespanych nocy, tych koszmarnych dni, które przeklinam do dziś. Może powinnam zacząć żyć teraźniejszością a nie przeszłością, bo nas kochanie przecież nigdy nie było prawda ? to było takie moje złudzenie, więc zaczynam znowu pić do późna w nocy, zaczynam znowu swoje napady śmiechem, zaczynam na nowo żyć i dobrze mi z tym w końcu uwolnie się od przeszłości.

Czytasz stare wiadomości i... teksty

flanelcia23 dodano: 14 grudnia 2010

Czytasz stare wiadomości i zastanawiasz się, co zrobiłaś na tyle źle, że stał się już tylko daleką przeszłością i pięknym wspomnieniem...

znalazłam sposób  to na szczęście... teksty

flanelcia23 dodano: 13 grudnia 2010

znalazłam sposób, to na szczęście recepta, postarać się żyć z kimś naprawdę, nie od święta.

Leżąc w łóżku  prawie zasypiała... teksty

flanelcia23 dodano: 13 grudnia 2010

Leżąc w łóżku, prawie zasypiała, kiedy włączyły się wibrację w telefonie. Wyciągnęła telefon spod poduszki, żeby zobaczyć kto do niej napisał. Patrzy, SMS od niego.." Dobranoc kochanie :*:*:* " zastanawiała się, dlaczego piszę jej to każdego dnia, skoro już od dawna nie są razem. Napisała do niego." Dlaczego nadal piszesz mi to dobranoc ? " po chwili odpisał." bo chcę być ostatnią myślą kiedy zasypiasz, a zresztą obiecywałem, więc obietnicy dotrzymam." Odpisała mu." Obiecywałeś, również, że zawszę będziesz mnie kochał, i że nigdy mnie nie zostawisz.. ale ten obietnicy już nie dotrzymałeś." On nie odpisał... i od tego czasu, nie dostała już ani jednego smsa od niego.

Z pierwszym płatkiem śniegu... teksty

flanelcia23 dodano: 13 grudnia 2010

Z pierwszym płatkiem śniegu zamarzło mi serce ♥

I dziękuję mamo  że zabraniałaś... teksty

flanelcia23 dodano: 13 grudnia 2010

I dziękuję mamo, że zabraniałaś mi się z nim spotykać. Bo dziś żałuję, że znałam tego skurwysyna.

Tylko kurwa pomarzyć ! Pomarzyć... teksty

flanelcia23 dodano: 13 grudnia 2010

Tylko kurwa pomarzyć ! Pomarzyć kurwa !

Taaaaaaaaaa    teksty

flanelcia23 dodano: 13 grudnia 2010

Taaaaaaaaaa; (

Zawiodłam się... ale czy można... teksty

flanelcia23 dodano: 13 grudnia 2010

Zawiodłam się... ale czy można zawieść się na osobie, która nam niczego nie obiecywała?! Widocznie można, bo sprawiłeś mi przykrość... Czym?! Chyba swoją obojętnością. Do tej pory myślałam, że mogę na Tobie polegać. I tak chyba było, ale Ty się zmieniłeś. Myślałam, że na lepsze... ale w tej chwili widzę, że nie. Chciałam dać Ci jeszcze jedną szansę, niestety Ty ja źle wykorzystałeś.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV